استقبال از تغییر: رابرت کوهن جشن انتشار آلبوم سوم "استقامت"

آخرین بار گلوستون بومی رابرت کوهن منتشر شد آلبوم هوستون بود زیر آب در طول طوفان گرمسیری هاروی. در حال حاضر هوس

توسط ABDOOSNEWS در 27 فروردین 1399

آخرین بار گلوستون بومی رابرت کوهن منتشر شد آلبوم هوستون بود زیر آب در طول طوفان گرمسیری هاروی. در حال حاضر هوستون همراه با سایر نقاط جهان مواجه است یکی دیگر از چالش های مهم و کوهن است که در آن دوباره.

در آوریل 20 او خواهد بود با انتشار آلبوم جدید خود, استقامت. "نوشتن احساس می کند خیلی خوب است این روز می گوید:" کوهن از خانه اش در گلوستون. "همیشه احساس خوبی اما من احساس می کنم به خصوص در حال حاضر وجود دارد بسیار سنگینی است که شما واقعا می توانید بگویید تسکین شما را از هر دو موسیقی و نوشتن."

"ما نمی خواهیم به نگه داشتن بر روی آن نشسته و تمام استقامت پرنیان واقعا به نظر می رسد اتصالات برای به اشتراک گذاشتن با مردم آنها را به چیزی برای گوش دادن به و چیزی برای جویدن برای یک, کمی," او می گوید.

کوهن رنده دور در این آلبوم در بسیاری از اواخر شب در سال گذشته با دوستان خود و تولید راب Bastien. این هنرمند دچار یک تصادف جدی در سپتامبر گذشته که دیدم Houstonians و Galvestonians رالی برای کوهن و کمک به او را جمع آوری کمک های مالی برای پوشش خود صورتحساب های پزشکی.

"این واقعا دردناک است اما من فقط مرتب کردن بر اساس پذیرش آن را برای آنچه در آن بود و آن را به ارمغان آورد بسیاری از تغییرات در زندگی من است که من واقعا درک و که خوب بوده. واقعا القا عشق به زندگی و آنچه که واقعا مهم است در این جهان برای من است." اضافه کردن somberly "من واقعا فکر می کردم كانادا در حالی که برای."

پس از یک ویژه زمان دشوار Bastien ارسال کوهن به پایان رسید آلبوم. "این فقط واقعا لمس و آن را واقعا به من یک مقدار زیادی از احساسات می گوید:" کوهن. او در حال برنامه ریزی برای انتشار استقامت در این سال اما با Covid-19 گیر کوهن منعکس در خود احساسات و با کمی کمک از باستان اعظم منتصمیم به انتشار آن در حال حاضر.

او توضیح می دهد که چگونه او مانند بسیاری دیگر بود و پیدا کردن خود را احساس عصبانی وقتی همه گیر رسید. "خشم معتبر احساسات, اما آن را واقعا خوب احساسات است. این یک احساسات مثبت حتی اگر بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد از طریق خشم."

او نورد خود را چوب و من اعظم خواندن به رهبری او را به جایی که او در حال حاضر. آن را به او گفت که خشم باعث انسداد مانند یخ در رودخانه و آن پیشنهاد او تمرکز بر هنر و موسیقی به "استقامت" اثبات می شود بسیار دقیق و بینش.

"آن را کاملا تغییر دیدگاه من در همه چیز و به من چیزی تمرکز در زمانی که من می خواهم که منفی خشم. فقط در رفتن نگه دارید که همه شما می توانید انجام دهید این است که فقط می دانم که رفتن به تغییر دهید, آن را همیشه رفتن به تغییر دهید."

کوهن قطعا در آغوش تغییر با استقامت و اگر صدای او است که هنوز هم قابل تشخیص در whispery صدا و به طور کلی عقب گذاشته لرزش او و Bastien گرفت و صدای خود را به سطح دیگری با اضافه کردن سنگین الکترونیکی را تحت تاثیر قرار, سینت سایزر و تجربی بیشتر برای تلفن های موبایل از در قبلی خود آلبوم.

کوهن هرگز یکی به خجالتی و دور از یک صدای جدید به آلبوم قبلی همه می دانند و ماریا اسلحه نیز قابل توجه خروج از یکدیگر است.

کوهن اذعان می کند که Bastien اغلب او را هل می دهد به خارج از منطقه راحتی خود را اما او به سرعت هوا قطره به صداهای جدید ایجاد می کنند. "این هنوز هم من آن را هنوز هم ما آهنگ ها و موسیقی ما, اما آن را فقط یک کمی روشن کنید و آن را سرگرم کننده به نوبه خود فکر می کنم."

او و Bastien دوباره تصور آکوستیک آهنگ احساس خوب "کم راه" از آلبوم قبلی ساخت این آهنگ تقریبا غیر قابل تشخیص و به آن تازه و سریع تر شیار. "در حال حاضر من گوش دادن به یکی از قدیمی و گفتم: اوه مرد که نوع خسته کننده" می خندد کوهن.

کوهن منتشر شد ویدئو برای این آهنگ تیتراژ "استقامت" در این ماه نیز هست و اگر آن فیلم برداری شده بود قبل از کرونا ویروس, پیام و تصویری حلقه بسیار واقعی امروز تشویق همگان را به اجتناب از وسوسه برای دریافت به ترس و استقامت.

سرد جزئیات در ادراک شد مدیر Samantha Wiley انتخاب به تمرکز بر کوهن در ماشین تحریر نشان دادن نام تاج. کوهن شده است یک فن از ماشین تحریر استفاده می کند و آنها را اغلب در هنگام نوشتن خلاقانه.

این آلبوم همچنین ویژگی های یک آهنگ بود که فرستاده شده به فضا به دوست و همکار surfer, Christina کخ مستقر در ایستگاه فضایی بین المللی. کوهن قرار گرفت و او "به دنبال Glazz" این trippy, گشت و گذار, سنگ, آهنگ, پس از تحقق است که او از دست رفته در حالی که گشت و گذار در فضای بیرونی است. کخ و همکاران رقصید به آن را در حالی که شناور در بالای زمین و ارسال کوهن برخی از فیلم های سرگرم کننده خود را که او امیدوار است برای استفاده در آینده تصویری.

"ما خواستار آن راه اندازی می گوید:" کوهن جاست. "ما در حال تلاش برای به دست آوردن این چیز و به مدار آن را با فشار خارج وجود دارد برای رفتن دورتر از مکان های ما در بازی و با این اینترنت جهانی و پخش زنده کل جهان و فضا متصل است."

کوهن میزبانی یک نمایش زنده در 20 آوریل که در آن او را به انجام تمام آلبوم جدید زندگی از یک محیط امن و اجتماعی مکان از راه دور. نیز وجود داشته باشد باز مجموعه توسط گلوستون بر اساس ریشه رگی گروه Dem. از طریق خود سایت طرفداران می توانید ثبت نام برای لیست پستی دریافت محتوای خاص و بینش جلوتر از خود را دعوت به جریان زندگی.

او را مجبور فیزیکی برخی از آلبوم های در دسترس برای خرید آنلاین و زیبا و خوش ژست آنها بعد می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک بلیط به یکی از خود را نشان می دهد. طرفداران همچنین می توانید خرید و جریان کپی دیجیتال در مارس 20.

هر چند کوهن است هیجان زده به اشتراک گذاری یک جسمی انتشار در آینده هنگامی که ما همه وارد پست جدید-coronavirus عادی او می بیند مزایای تنظیم این آلبوم را رایگان در حال حاضر. "چیزی جالب در مورد اینترنت این است که آن را هزینه نمی کند هر گونه پول به انتشار موسیقی و مردم می توانند گوش دادن."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب