دوری کردن از خودتان در مستند از طریق این کتاب

پیدا کردن یک فرار به تغییر چشم انداز ما این است که همیشه یک اقدام مثبت. در حالی که این مستند ممکن است منجر به

توسط ABDOOSNEWS در 4 مرداد 1399

پیدا کردن یک فرار به تغییر چشم انداز ما این است که همیشه یک اقدام مثبت. در حالی که این مستند ممکن است منجر به پر خود را از خواندن مونتاژ افکار خود را در چگونه به صورت جهان در باز کردن مرحله ممکن است تنها چیزی که سمت راست یک نیاز است. خواندن کتاب به معنی کامل است که به آموزش و حفظ را اشغال کردند.

در اینجا 6 کتاب از ژانرهای مختلف است که شما می توانید افراط در:

'و او با ترک شغل خود' توسط Surabhi Verma

در دسترس در آمازون/ خواندن خوب می خواند

Surabhi Verma کتاب 'و او با ترک شغل خود' الهام بخش نسل وای به شکستن چرخه از 9 تا 5 و انتخاب کردن برای یک غیر متعارف گزینه های حرفه ای. این کتاب یک راهنمای گام به گام در چگونه به ساخت یک موفقیت حرفه ای به عنوان یک مترجم آزاد و ایجاد حق انتخاب. آن را به کنکاش عمیق به حالات مختلف چگونه نویسنده معافیت چرخه کار 9 تا 5 روزمره و ایجاد یک پایدار حرفه ای در خارج انجام هزاره چیز.

نویسنده معتقد است که کتاب او نوشته شده است برای وای که گیر کرده در هرگز پایان دادن به مسابقه موش و خواستار آنها را به فکر می کنم فراتر از معمولی است.

'عشق ضربه تند وشدید زدن باج' توسط Nitish بوشان

منتشر شده توسط Bluerose انتشار

'عشق ضربه تند وشدید زدن باج' یک داستان دوستی, داستان عاشقانه, عشق, مراقبت, اشتباهات, ایستاده, برای, دوستان, شن, تعیین, بخشش و نه به کسانی که شما را دوست دارم. این یک داستان است که شما را به یاد کسی که شما را دوست دارم عمیقا کسی را دوست دارد که شما بدون قید و شرط کسی که همیشه وجود دارد را برای شما بدون توجه به آنچه. آن را به یاد یکی از همه چیز شیرین است که شما انجام دادید و همچنان به انجام این کار با نزدیک ترین اراذل در زندگی شما – دوستان خود.

این کتاب یکی از اصلی طرح و چند حمایت از توطئه. طرح اصلی این است که داستان عشق بین زن و شوهر منجر راوی & Vandy و چگونه است که داستان عشق می شود تقلبی توسط یک برنامه دوستیابی. پس از آن دوره وجود دارد sub-توطئه عشق داستان Bhanu & Raaj دوستی از Raaj و Vandy های نشکن پیوند bromance بین Raaj, Bhanu و راوی, کمک, که راوی از رمز و راز, زن, آزار و اذیت می شود که به راوی زندگی از رمز و راز اخاذ و چند زیر قطعه از راوی و Vandy گذشته.

Indian Authors to read
هندی نویسندگان به خواندن این قرنطینه. pixabay.com

'یک روز زندگی تغییر خواهد کرد' توسط Saranya Umakanthan

منتشر شده توسط اثر انگشت شور انتشارات

آن است که در این داستان از عشق و الهام بخش برای برنده شدن در زندگی هنگامی که شما بازدید آن سخت است. عشق... معنی آن را در حال اجرا در اطراف درختان و یا تعطیلات در سوئیس آواز tra-لا-لا در برف ؟ در آن است در مورد هدیه تدی خرس و گل رز به شریک زندگی خود را?

پس از از دست دادن همه چیز او دارای عزیز... عشق او پدر و مادر و حتی او را آواز Samaira است نژند. او در پایین ترین نقطه در زندگی است و هیچ ایده آنچه که او می خواهد. ویویان است موفق و پویا سر از خلاق مخازن و رویاهای کارآفرین برتر در هند است. هنگامی که مسیر خود عبور جرقه پرواز و آنها کشیده شده به هر یک از دیگر. هاله ای از رمز و راز در اطراف او کشش در ویویان را heartstrings. در حالی که Samaira به نظر می رسد قصد فرار از عشق و امید و آرمان ویویان باعث می شود آن را ماموریت خود را به او را در مسیر بازگشت. در نتیجه شروع یک سفر جذاب برای هر دو از پایان به آغاز جدید است. آنها را تعقیب رویاهای شکسته در برابر همه شانس, الهام بخش, یکی دیگر. آنها به عنوان راه رفتن دشوار مسیر زندگی آنها را بالا رفتن از نردبان موفقیت با هم ؟ و یا آنها سقوط خواهد کرد و سوزاند ؟

reading books
بسیاری از مردم در حال گرفتن زمان برای کتاب چیدن مورد علاقه خود را از گرد و خاکی قفسه یا تلاش برخی از ژانرهای جدید است. برخی از آنها مشغول ایجاد مستند خاطرات و سرودن افکار خود را از طریق این زمان دشوار است. Pixabay

'وجوه متقابل: یک سرمایه گذاری قدرتمند خیابان برای افراد

منتشر شده توسط رز آبی ناشران; موجود در آمازون

کتاب "وجوه متقابل: قدرتمند خیابان سرمایه گذاری برای افراد" با هدف روشنگری خوانندگان به خصوص جوانان در مورد چگونگی سرمایه گذاری و ابزار است که در آن به سرمایه گذاری و که در آن برای شروع است. کتاب دقیق مقدمه در حال اجرا را در 182 صفحه و شش فصل و یک راهنمای ساده در مورد صندوق محصولات که توصیف سود سرمایه گذاری. به عنوان یک کارشناس مالی Mohapatra است که با هدف گسترش دانش به سرمایه گذاران است که به طور غیر مستقیم با حمایت وزارت امور شرکت - سرمایه گذار برنامه آگاهی.

'بدترین پدر همیشه' Aarti V Raman

منتشر شده توسط روپا نشریات; موجود در آمازون Flipkart

کتاب گفته است به طور کامل از قهرمان LJ Raghavan حقوق. پس LJ به رفتن به خانه و چهره عموزاده او و پدر و مادر او را که همیشه نا امید در زندگی خود انتخاب کند. پس از آن وجود دارد که خانواده و وکیل Banjeet 'بن' Dewar که LJ بسیار را به خود جلب چون; سلام! پسر خوب وکیل که به نظر می رسد. چگونه LJ هدایت دو هفته و حل تمام درگیری های داخلی و خارجی, آیا او و بن با هم فرم طرح از این کتاب است.

گوسفند سیاه و سفید از Chakrapani قبیله در حال آمدن به خانه... Lasya 'LJ' Raghavan یک چشمگیری تک ناموفق نمایشنامه نویس با جدا, خانواده, بدهی های فلج کننده و یک بن بست است. زمانی که خانواده مادر Chandralekha Chakrapani می میرد, LJ به صورت خانواده که در نظر او یک حماسه شکست.

'Inkredia: Luwan از Brida' توسط Sarang Mahajan

منتشر شده توسط Gloryburg انتشار; موجود در Flipkart و آمازون

این یک داستان Inkredia یک زمین که در آن انسان و غیر انسان زنده را با هم در تعادل اما بدون همیشه رو در روی یکدیگر unless� آنها باید.

همچنین بخوانید : در اینجا برخی از برنامه های یوگا را برای شما به ماندن مناسب در طول مستند

زمانی که 17 ساله Luwan می یابد خود را در یک قبر خطر او را شجاعانه انتخاب است. این روستا که او را نگه داشته و امن از این همه سال نمی تواند از او محافظت کنه. یا او می تواند باقی بماند و بمیرد یا او می تواند وارد دنیای خطرناک خارج و سفر به یک شهر را حفظ خواهد کرد که او و خواهر خود را امن است. اما شانس خوب وجود دارد که این سفر خود را خواهد او را بکشند.

Brida یک روستای کوچک در دورترین گوشه ای از Inkredia واقع در پای بزرگ Malingo کوه. این روستای زیبا یک دم گلدان از مشکلات است. و Luwan plucks از آن یک خطر است که ادعا می کنند زندگی خود را مگر اینکه او با فرار به یک مکان امن. اما بین او و ایمنی نهفته در یک سفر خطرناک است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن