گردیده Grand-به دنبال صفحه قبل برای مراسم عروسی در میان همه گیر

تیخود را در سال بوده است مالیات برای ما مرغ عشق سمت راست از صفحه اصلی پناه و جدا از یکدیگر به آشکار تاخیر در م

توسط ABDOOSNEWS در 31 خرداد 1399

تیخود را در سال بوده است مالیات برای ما مرغ عشق سمت راست از صفحه اصلی پناه و جدا از یکدیگر به آشکار تاخیر در مراسم عروسی. بزرگ چربی عروسی که در آن خانواده و بستگان و دوستان با شادی جمع آوری غذا لذت ببرید جشن شده اند را در خود نگه دارد حداقل در حال حاضر.

آن است که غیر ممکن است برای اطمینان می گویند که ما باید دوباره دیدن جشن عروسی است که ما به عادت کرده اند. جالب زوج ها نه شکست خورده توسط یک ویروس فقط رتبهدهی نشده و در حال ساخت راه را برای موج جدیدی از مقدس ازدواج! بله, ما در حال صحبت کردن در, البته, مورد, مجازی, مراسم عروسی! شده است وجود دارد قیام در شماره مجازی, مراسم ازدواج در سه ماه گذشته و عروسی های مختلف برنامه ریزان در حال حاضر استقبال از تغییر برنامه ریزی چنین صمیمی مراسم. با بسیاری از مردم هنوز هم با احتیاط از سفر و مکان های شلوغ حتی اگر مستند کاسته شده و در بسیاری از نقاط کشور, ارتباط جنسی, در حال حاضر برنامه ریزی برای مجازی عروسی درست در خانه خود را.

خانواده ها در حال بازسازی اتاق نشیمن خود را به �mandaps' باز کردن فضای ناهار خوری به صمیمی غذا در اتاق ناهار خوری و احزاب کوکتل در حال حاضر نیاز به یک خانه در نوار راه اندازی. این منجر به افزایش تقاضا برای مبل ها از جمله بال عشق صندلی نوسانات و عثمانی صندلی جدا از تخت و تشک.

Effortless home makeover for intimate weddings
Mehendi شب تماس برای یک صندلی راحت برای عروس و همچنین mehndi هنرمند. Pixabay

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

این تقاضا است که انتظار می رود همچنان به عنوان بیشتر و بیشتر مردم انتخاب برای صمیمی تر حوادث در خانه و در چند ماه آینده. پس چرا خانه ما نگاه خود را بهترین برای این مناسبت بسیار ویژه!

Flipkart مبلمان کارشناسان نشان می دهد برخی از محصولات است که مناسب برای این مناسبت است که به خانه خود گردیده و در عین حال grand-به دنبال makeover.

Mehendi مراسم

Mehendi شب تماس برای یک صندلی راحت برای عروس و همچنین mehndi هنرمند. جفت از یک جناح و صندلی و عثمانی در اتاق نشیمن خود را در خدمت هدف کاملا و اضافه کردن به زیبایی از پس زمینه. شاهکار شما در تصویر می بینید ترکیبی از راحتی و زیبایی و ظرافت – همه در یک.

Haldi مراسم

این جفت عثمانی مناسب اندازه و ارتفاع برای عروسی زن و شوهر به نشستن و برای افرادی که به جمع آوری در اطراف در طول Haldi مراسم است.

مراسم استقبال

حتی اگر آن را مجازی عروسی خود را به خانواده و بستگان خود را هنوز هم به احتمال زیاد وجود دارد نمی کنند ؟ این شش نفره مبل را برای راحت جادار و صندلی به عنوان آیین گرفتن در جریان است. اضافه کردن یک میز قهوه را با تو در تو صندلی و شما باید یک محل برای خدمت اسنک و تنقلات به مهمانان است.

Effortless home makeover for intimate weddings
این جفت عثمانی مناسب اندازه و ارتفاع برای عروسی زن و شوهر به نشستن در طول Haldi مراسم است. Pixabay

Pooja مراسم

زیبا جامد چوب معبد اضافه خواهد شد فرخنده پرنیان به خود pooja منطقه است. بیشتر چه, آن را نگاه بزرگ در این تصاویر بیش از حد!

واقعی عروسی!

را مرغ عشق احساس مانند یک زن و شوهر سلطنتی با این مبل های جنسی از کامل خانه. گل ظرافت این مجموعه را "عروسی" احساس و معاصر و حداقلی فضل به اتاق. این مجموعه مبل می تواند به خوبی ثابت در اتاق نشیمن خود را حتی بعد از عروسی.

همچنین بخوانید: Covid-19: مدرسه مستندات را افزایش Voilence علیه کودکان

Effortless home makeover for intimate weddings
را مرغ عشق احساس مانند یک زن و شوهر سلطنتی با مبل های جنسی از کامل خانه. (بازنمودی تصویر). Pixabay

Bhojan مراسم

برای مهمانان عروسی ها به عنوان مقدار مورد مواد غذایی به عنوان آنها در مورد این مراسم است. این حق بیمه جامد-ناهار خوری چوبی مجموعه, مدرن, راحت و زیبا و محیط مناسب برای خدمت و لذت بردن از دلپذیر عروسی غذا. اگر شما یک باغ بزرگ شما می توانید راه اندازی یک بوفه با این پاسیو ناهار خوری مجموعه.

شراب شب

کوکتل پارتی بعد از عروسی چیزی است که اکثر مردم نگاه به جلو به. پس سهام خود را در نوار کابینه با تمام مشروب الکلی شما و مهمانان خود را می توانید لذت ببرید! اگر شما می خواهید برای جلوگیری از ازدحام در نوار خدمت به نوشیدنی در این چرخ و چرخ آن را در اطراف خانه به هر فرد به نوبه خود. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net