سرمقاله: پدر و مادر می گویند آنها در مورد یادگیری

نظرسرمقاله ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدامنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 12, 2020زمانی که ما

توسط ABDOOSNEWS در 23 خرداد 1399

نظر

زمانی که ما خواسته پدر و مادر در سراسر کشور چگونه کودکان خود را شانس, آموزش از راه دور در طول coronavirus-مجبور به بسته شدن مدرسه و دانشگاه ما انتظار می رود یک تنوع از پاسخ. برخی خوشحال بودند برخی از گزارش های فشرده مبارزات با تکنولوژی و برخی کاملا خشمگین. برای بسیاری از تجربه تلخ و شیرین:

"آموزش آنلاین عالی بود اما نسبت به پایان آن کردم استرس زا باشد. او متنفر نشستن در یک کامپیوتر انجام کار; او نتواند خود را دوستان و مدرسه می گوید:" Kayla قهوه ای از شهر ساحلی دایتونای, صحبت کردن در مورد پسرش برادلی که تکمیل مهد کودک حاضر این سال است. برخی مانند بث دیویس از اورموند بیچ انباشته ستایش در سازمان و تعامل تحصیل آنلاین. اما Joo Kim همچنین از اورموند بیچ بیچ ابراز نا امیدی که یادگیری اغلب به نظر می رسید خود به کارگردانی.

توسط بسیاری از حساب های فلوریدا را بهتر از بسیاری از کشورهای در برنامه ریزی ناگهانی سوئیچ برای همه-آموزش دیجیتال. اما آزمون واقعی نمی آمد تا اوت — زمانی که دانش آموزان در کلاس های درس خود و ارزیابی شده برابر استانداردهای خود را برای سطوح درجه.

متاسفانه در اوایل ملی تحقیقات نشان می دهد فلوریدا رهبران باید آماده برای مشکل و پشت بسیاری از نگرانی هایی است که پدر و مادر بیان شده که در پاسخ به سوالات ما در Facebook. در حالی که حاضر آموزش و پرورش تلاش های تکامل یافته در طول پایان سال تحصیلی چند ارزیابی نشان می دهد که بسیاری از ایالت ها تا به حال شکاف قابل توجهی در برنامه ریزی خود را. آنها همچنین دریافتند که دولت و منطقه در سطح برنامه ریزی اغلب شکست زمانی که آن را آمد به تعامل بین دانش آموزان و معلمان (یکی از رایج ترین ناکامی های ما شنیده ام از پدر و مادر).

در حالی که آن را نمی شکستن جزئیات توسط دولت یک نظرسنجی از معلمان با آموزش و پرورش در هفته پژوهش مرکز نشان می دهد بسیاری از دانش آموزان دریافت نمی تقریبا به همان اندازه زمان های آموزشی به عنوان آنها را در یک محیط کلاس درس. تنها 37 درصد از معلمان گزارش تعامل با دانش آموزان خود را هر روز و دانش آموزان در فقیرترین مناطق اغلب کردم حداقل آموزش مستقيم زمان EdWeek یافت.

که آهنگ چه پدر و مادر به ما گفت — گفت که اغلب دانش آموزان شد به کارگردانی به فیلم های یوتیوب و یا دیگر غیرشخصی منابع به جای ضبط شده درس از معلمان خود و یا یکی در یک زمان.

بیشتر: مهمان نظر: بازگشت به مدرسه با خیال راحت یک اولویت برای Lee County School District

بیشتر: Lee منطقه مدرسه چشم کاهش بودجه در برابر بازگشایی مدل برای سال آینده را سال تحصیلی

وجود دارد یک نکته و آن را یکی از بزرگ: بسیاری از پدر و مادر که در پاسخ به سوالات ما و نظرسنجی از منابع دیگر به نظر می رسد فعال و درگیر در فرزندان خود را آموزش. اما ما در حال حاضر می دانیم که بسیاری از والدین نمی شد. در سراسر کشور منطقه گزارش داده اند که بین 1 و 3 درصد از دانش آموزان هرگز وارد e-learning سیستم عامل است. که برای تلفن های موبایل مانند یک عدد حداقل — تا زمانی که شما متوجه است که آن را نشان دهنده هزاران نفر از دانش آموزان که به سادگی از بین رفت بعد از مدرسه به دانشگاه ها بسته شد در ماه مارس ، دیگران وارد شده اما از دست رفته بسیاری از تکالیف (گاهی اوقات به دلیل مشکلات فنی).

وجود دارد یکی از مهم نقطه روشن: پنج شنبه, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد که برنامه را دوباره باز مدرسه عمومی دانشگاه در پاییز. اما فرماندار نیز توصیه که ولسوالی راه اندازی "تابستان بازیابی" برنامه ها در جولای برای کمک به دانش آموزانی که پشت افتاد. خواهد شد این برنامه — یک بار دیگر گردد در پرواز بود به اندازه کافی برای کسانی که دانش آموزان عقب? را به قوه مقننه اختصاص پول به اندازه کافی برای اطمینان حاصل کنید که برنامه های هدفمند برای آن دسته از دانش آموزانی که به آنها نیاز خواهد شد و معلمان اتحادیه های کارگری در سراسر کشور با همکاری مناطق برای دانش آموزان ؟

اینها سوالاتی هستند که پدر و مادر باید درخواست خود را به قانونگذاران به اشتراک گذاری تجارب خود را (به عنوان آنها با ما) و خواستار پاسخ.

(این سرمقاله نوشته شده بود برای این شهر ساحلی دایتونای اخبار-مجله به نمایندگی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب