سرمقاله: درود به کسانی که اجرای

نظرسرمقاله ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدامنتشر شده 1:00 PM EDT Jun 12, 2020در آن طول می کشد یک نوع خاص

توسط ABDOOSNEWS در 24 خرداد 1399

نظر

در آن طول می کشد یک نوع خاص از شجاعت خود را اعلام نامزد برای اداره عمومی است.

مسلم است که شجاعت گاهی اوقات خود را آشکار به عنوان تکبر یا خود توهم است. اما برای بسیاری از داوطلبان به خصوص در محلی مسابقات تصمیم به اجرا در می آید پس از یک دوره از روح جستجو و صادقانه عزم و اراده برای زندگی بهتر را در خود شهرستان و یا دولت است.

به عنوان نامزدهای واجد شرایط در این هفته به صورت قانونی و محلی مسابقات مقدماتی به پایان رسید و در ظهر جمعه — آنها در حال گرفتن بزرگتر و جهش از ایمان از حد معمول. تا زمانی که در این سال مبارزه در سطح محلی هنوز هم با تکیه بر بسیاری از محاکمه و درست روش کار کرده اند و برای چندین دهه است. که شامل درب-به-درب canvassing و نشان دادن به یک آرایه وسیعی از نامزد انجمن hobnobs کوچک-شهر جشنواره ها و رویدادهای دیگر.

آیا می دانید؟: SWFL انتخابات دفاتر تشویق رای-با-ایمیل و رأی گیری برای جلوگیری از coronavirus قرار گرفتن در معرض در انتخابات

در این سال که همه از پنجره به بیرون. حقیقت این است که هیچ کس نمی داند چه 2020 مبارزات را مانند که تابستان پیشرفت و اوت. 18 روش های اولیه. آنها حتی کمتر خاصی که در ارزیابی که تاکتیک موفق ترین خواهد بود.

اما مبارزات در حال حاضر ساخت بحرانی تغییرات. درب-به-درب عملیات تکامل یافته اند به پیچیده تلفن بانک و پیام کوتاه ، به نظر می رسد اما مشخص است که رسانه های اجتماعی نقش مهمی همراه با نامزدهای وب سایت و انجمن مجازی.

با تمام عدم قطعیت یکی فکر می کنم که بسیاری از نامزدان خواهد خجالتی و دور. واقعیت چیزی متفاوت است. بالا و پایین رای گیری مسابقات در حال رقابت در میزان چشمگیر: در میان دولت قانونی مسابقات بسیاری در حال حاضر حداقل یک دموکرات و حداقل یک جمهوری خواه واجد شرایط; جمعه همه اما چند می تواند رقابت. همان صادق است در این کنگره در سطح: تنها یک خانه عضو ماریو دیاز-Balart R-میامی انتخاب خواهد شد unopposed. بسیاری از امتیازهای صورت چالش های اصلی نیز هست.

خود را شمارش آرا?: حجاب از پنهان کاری باعث می شود آن را غیر ممکن است برای رای دهندگان فلوریدا بدانید

2020 انتخابات وجود دارد 'غیر فعال' فهرست رای دهندگان. آیا شما در آن است ؟

هر یک از این نامزدها را مهم تصمیم گیری در مورد که در آن به صرف بودجه مبارزه انتخاباتی (که تقریبا قطعا محدود در این لنگش اقتصاد) و بهترین روش برای دریافت پیام خود را.

این یک کار بزرگ است. و آن را تنها runup به حتی سخت تر نقش: برگزاری دولتی در زمانی که بودجه را تضمین می ناب و شهرها, استان ها و دولت را به صورت یک جامعه در آشفتگی از مستندات و ناآرامی های مدنی.

که باعث می شود تمایل به گام به جلو و حتی بیشتر قابل تحسین است — شاید بی پروا اما قابل تحسین است. نامزدها در سال 2020 را به می دانم که آنها در حال مبارزه برای شغل خواهد شد که خواستار و در زمان کاملا ناخوشایند است. برخی می آیند با حقوق, اما بسیاری از همین حالا.

طی هفته های آینده ما انجام بهترین های ما به شما معرفی به این امیدوار دادن به شما جزئیات بیشتر در مورد آنچه که آنها امید به انجام و به همین دلیل آنها در حال اجرا هستند. در حال حاضر آن را به اندازه کافی می گویند ما سلام این امیدوار مردان و زنانی که مایل به گام به جلو و می گویند "من یک شات."

(نوشته شده توسط هیئت تحریریه برای این شهر ساحلی دایتونای اخبار-مجله به نمایندگی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا.)

در ذغال سنگ شهرستان: چگونه خواهد coronavirus تامین امنیت انتخابات نگرانی تاثیر 2020 رای گیری?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب