داروهای درمان فشار خون را افزایش نمی دهد خطر Covid: مطالعه

Researchers نشان داد که به طور گسترده ای استفاده می شود کلاس از مواد مخدر برای درمان بیماران مبتلا به فشار خون

توسط ABDOOSNEWS در 3 مرداد 1399

Researchers نشان داد که به طور گسترده ای استفاده می شود کلاس از مواد مخدر برای درمان بیماران مبتلا به فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی و دیابت بیماری های کلیوی را افزایش نمی دهد خطر ابتلا شدید Covid-19 عفونت همانطور که قبلا ترسید.

شده اند وجود دارد نگرانی های جامعه پزشکی در سراسر جهان است که مواد مخدر — بازدارنده های ACE و مهاركننده گيرنده مسدود کننده (ARB) — ممکن است باعث افزایش ACE2 اصلی گیرنده برای SARS-CoV-2 که احتمالا می تواند افزایش خطر ابتلا به این عفونت و شدت آن است.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

اما یافته های جدید منتشر شده در مجله the American Society of Nephrology نشان داد کاهش در ACE2 در موش کلیه غشاء و بدون تغییر در ریه غشاء.

Common BP drugs don't increase risk of Covid-19 severity
مواد مخدر برای درمان بیماران مبتلا به پرفشاری خون را افزایش نمی دهد خطر ابتلا شدید Covid-19. Pixabay

"این مطالعه با پشتیبانی از این مفهوم وجود دارد که افزایش خطر ابتلا به Covid-19 عفونت با استفاده از بازدارنده های ACE و مهاركننده گيرنده مسدود کننده گفت:" مطالعه محقق دانیل Batlle از دانشگاه نورث وسترن در آمریکا.

برای یافته های این تیم تحقیقاتی به بررسی اثر ACE2 و ARBs در ریه ها است که به عنوان یکی از اهداف اصلی برای SARS-CoV-2 ورود به بدن است.

مهارکننده های ACE و ARBs هستند یک دسته از داروها به نام RAS مسدود کننده.

این داروها با مکانیسم های مختلف بلوک اقدامات یک پپتید است که باعث باریک شدن رگ های خونی و تجمع مایع در بدن توسط کلیه ها که در نتیجه افزایش فشار خون.

داروهای کمک c استراحت و گسترش و کاهش احتباس مایعات که هر دو فشار خون را پایین بیاورد.

برای بررسی این موضوع, این, تیم, اندازه گیری ACE2 در جدا کلیه و ریه غشاء از موش هایی که تحت درمان با هر دو کاپتوپریل به طور گسترده ای استفاده می شود مهارکننده ACE یا تلمیزارتان یک ARB نیز به طور گسترده ای تجویز می شوند.

Common BP drugs don't increase risk of Covid-19 severity
داروهای کمک c استراحت و گسترش و کاهش احتباس مایعات که هر دو فشار خون را پایین بیاورد. Pixabay

پس از این شناخت است که ACE2 اصلی گیرنده برای SARS-CoV-2 وجود داشته است مطالعات متعدد بحث در مورد خطر بالقوه برای حساسیت و بدتر بالینی دوره از Covid-19 در بیماران تحت درمان با RAS مسدود کننده.

همچنین بخوانید: یک ابزار جدید و دسته برای زنان

بسیاری از حدس و گمان می آید از قبلی مطالعات حیوانی که در آن برخی از RAS مسدود کننده های گزارش شده به upregulate ACE2 در قلب و کلیه vasculature.

"من در آزمایشگاه به مدت طولانی کار می کرد با ACE2 و این یک سوال بسیار مهم است که نیاز به خطاب" Batlle گفت.

"ما تا به حال هیچ تعصب یک راه یا دیگری و کلیه یافته های نشان دادن پایین ACE2 در حیوانات درمان شده بودند کمی غیر منتظره" نویسندگان نوشت. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب