دکتر Munish Raizada در گفتگو با رنه لین (قسمت-دوم)

رنه لین یک فعال سیاسی و مقاله نویس منتشر شده نویسنده و بنیانگذار صدا برای هند است. رنه لین متولد شد و به ارمغا

توسط ABDOOSNEWS در 12 تیر 1399

رنه لین یک فعال سیاسی و مقاله نویس منتشر شده نویسنده و بنیانگذار صدا برای هند است. رنه لین متولد شد و به ارمغان آورد تا در نیوجرسی. بهترین و شناخته شده برای بالا بردن مسائل و آگاهی در مورد هند مسائل سیاسی و اجتماعی او همچنین نویسنده این کتاب هند محروم. او شاهد بسیاری از فرهنگ ها در حالی که سفر در سراسر جهان, اما فرهنگ هند معلوم بود که بیشتر زندگی در حال تغییر از یک. آقای Munish Raizada فرصت را به گپ زدن با او و رسیدن به او را می دانم بهتر است. در اینجا برخی از ادامه گزیده ای از مصاحبه:

دکتر Munish: بنابراین آیا شما یک هندو فعال? اگر من با شما تماس جناح راست را به شما احساس بد در مورد آن است ؟

رنه: چون شما می دانید چه ؟ من حدس می زنم. شما می توانید با من تماس جناح راست من حدس می زنم این است که اگر آنچه در آن است و یا یک هندو فعال. حتی در اینجا در امریکا من در نظر گرفته شده جناح راست من قطعا نه لیبرال من قطعا نه چپ. من یک جمهوری خواه هستم و برای مغلوب ساختن پیشی جستن و ما در نظر گرفته شده سمت راست کنار. بنابراین من حدس می زنم. و در هند, من جناح راست بیش از حد.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

دکتر Munish: آیا شما فکر می کنم آیین هندو در هند است که در جنگ با برخی از نیروهای دیگر و یا ایدئولوژی از جمله مردم و سازمان ها و ادیان?

رنه: اوه بله قطعا. تبعیض همه شرایط سناریو که من به شما گفته. بله کاملا. و حتی بالیوود آنها را مسخره خدایان هندو و آیین هندو است. آن را تقریبا احساس می کند مانند آنها ستایش تمسخر مسلمانان و هندو خدایان است. می گویند برخی از هندو دختر مورد تجاوز قرار گرفته و به قتل رسیده توسط یک مسلمان همه آنها سکوت. همه بالیوود, همه سکوت. اما اگر راه دیگری در اطراف ؟ آنها شرمنده به یک هندوستانی. بنابراین این نفاق است. آنها هرگز می خواهید به بیرون آمدن شما به ندرت آنها را به آینده و دفاع از دین. این لیبرالها و بالیوود همه این افراد آنها سکوت. آنها هرگز هر چیزی می گویند اکثریت این مردم ساکت هستند.

چرا از آن است که یک هندو است raped آنها نمی خواهید به هر چیزی می گویند. چرا ؟ چرا ؟ من واقعا نمی فهمم چرا.

Dr. Munish Raizada in Conversation with Renee Lynn (Part-II)
رنه معتقد است که مردم از بالیوود مسخره خدایان هندو و آیین هندو است. Pixabay

دکتر Munish: آنچه در مورد مسلمانان تبدیل می افتد در هند ؟ آن چیزی است که مهم است و یا آن را فقط که برخی از مردم شاید جناح راست لابی فقط فکر کردن بیش از حد ؟

رنه: نه, آن است که واقعی و جدی است. وجود دارد بسیاری از وزارتخانه ها که جمع آوری مردم هم آنها ارسال مجلات و بروشور و هدیه پول و ارسال آن به هند و کمک به آنها و کمک به آنها را تبدیل به مسیحیت. پس از آن زمان بزرگ و مقدار زیادی از آن من اعتقاد دارم که من می تواند اشتباه باشد اما من فکر می کنم یک مقدار زیادی از آن ناشی از ایالات متحده است. برای برخی از دلیل همه آنها می خواهم برای رفتن به هند تمام این مبلغان. و اهداف خود برای تبدیل این افراد به مسیحیت. آن را به یک زمان بزرگ! آنها در حال تبدیل بیش از هندو روستاییان را یکی پس از بعد بعدی به مسیحیت. و آنها در حال انجام آن توسط, سرقت, شاید نیروی? این مسیحیان هستند که فقط در آینده با این بزرگ می گذرد و آنها در حال رفتن به این هندو روستاها و آنها را وادار به مردم برای تبدیل به مسیحیت. و من شما را هرگز فراموش نکنید این یکی او در تامیل نادو جایی یک مرد فقیر بود گریه و التماس برای چگونه آنها در حال قرار دادن عبور بیش از همه خود را ایجاد کرد. آن را شایع در هند و مودی نیاز به انجام کاری با قوانین و یا چیزی از این افرادی که در حال آمدن به اینجا به منظور تبدیل مردم است. اگر کسی می خواهد به پذیرش دین خود را, اجازه دهید آنها را. من مشکلی ندارم با که. اما می آیند و زور کسی و رشوه به آنها که درست نیست. اگر شما واقعا می خواهید به مراقبت از کسی شما واقعا آنها را دوست دارم پس از آن شما خواهد آنها را تغذیه, آموزش, آنها, آنها را به آنچه آنها را بدون نیاز به تبدیل آنها. چه نیاز به تبدیل آنها ؟ شما لازم نیست که برای تبدیل آنها. اگر شما عاشق کسی آنها کمک کند! اما اجباری تبدیل صاف کردن اشتباه است. یکی از چیزهایی که من واقعا نفرت که در هند در حال حاضر شما مجبور به این مردم فقیر من حتی شنیده ام یک داستان است که آنها وادار کردن این افراد به خوردن گوشت گاو. و این غم انگیز است. شما نمی توانید آنها را به هر چیز دیگری ؟ شما را وادار به خوردن گوشت گاو? من احساس می کنم آنها به آرامی در حال تلاش برای گرفتن بیش از هند و آن را به یک کشور مسیحی شاید دلیل آن را واقعا شایع در حال حاضر.

Dr. Munish Raizada in Conversation with Renee Lynn (Part-II)
"آنها در حال تبدیل بیش از هندو روستاییان را یکی پس از این پس در کنار مسیحیت است.", می گوید: رنه لین. Pixabay

دکتر Munish: آیا شما را از اسلام در مقابل هندو مشکل در هند ؟ آیا این یک مشکل واقعی است یا یک رسانه ایجاد و یا شاید فقط مردم در حال صحبت کردن بیش از حد در مورد آن در سمت چپ و جناح راست?

رنه: من می دانم که مسیحیت و آن را شایع در حال حاضر. اسلام آنها در حال انجام همین کار در هند است. بسیاری از این مردان در حال فریب زنان هندو شما می دانید که آنها در حال خودشیفتگی و آنها در حال سقوط برای این عشق جهاد و هندو زنان فکر می کنم که این پسر من را دوست دارد و blah blah blah و ازدواج و این آن را تبدیل به بدبختی و شما گریه برای رفتن به عقب. بنابراین بسیاری از این تبلیغات به تبدیل هندو به اسلام است. این یک سناریو های مختلف در هند است. اما آن را نیز یک مشکل بزرگ در هند فریب این دختران هندو توسط این عشق پیوند من حدس می زنم شما می توانید آن تماس بگیرید و زنان می افتد برای آن و سپس او تبدیل به اسلام و سپس او حسرت آن را و او را ببخشید و آنها در حال انجام آن را در راه های مختلف را امتحان کنید برای دریافت هندو زنان به دور از خانواده خود را و آن را واقعا غمگین بنابراین هر دو تبدیل می رویم در زمان فقط در سبک های مختلف , آنچه که من را ببینید. می بینم بسیاری از اسلامی مردان انجام می دهند که با هندو و مسیحی و مبلغان آنها فقط می خواهید را به بیش از روستاها و من مطمئن هستم که اسلام بیش از حد در تلاش برای گرفتن به عنوان بسیاری از هندوها به عنوان آنها می توانند و چیز دیگری که مودی نیاز به آدرس جمعیت قانون منظورم این است که آنها در حال کوبیدن کردن نوزادان است. این همه زن و بیست بچه ها! منظورم مودی کردم برای قرار دادن کنترل جمعیت در هند به دلیل اگر شما بیش از دو بچه ها و سپس شما باید مشمول مالیات و جریمه به شدت به این دلیل این رو برای جلوگیری از آن را تبدیل شدن به دیوانه و آنها در حال گرفتن دور با آن.

Dr. Munish Raizada in Conversation with Renee Lynn (Part-II)
"مودی نیاز به آدرس جمعیت قانون منظورم این است که آنها در حال کوبیدن کردن نوزادان است. "گفت:" رنه. Pixabay

دکتر Munish: شما در حمایت از جمعیت را کنترل کرد ؟

رنه: آره من فکر می کنم که چرا می گویند می توانید از دست من آنها در حال کوبیدن آنها باید مانند من دیده ام این یک مستند این مرد, آه خدای من, من نمی توانم باور کنم که همه همسران او و بچه ها آه خدای من آن دیوانه بود! و آن را به نظر نمی رسد طبیعی, شما می دانید, دو کودکان و نوجوانان عادی است و شما می دانید که شما در حال تلاش برای انفجار 5,6,7 بچه ها از یک زن و سپس شما باید مانند 5-7 همسران و در حال حاضر نگاهی به این همه فقط از یک خانواده! این دیوانه است. به اعتقاد من در چین آنها کنترل جمعیت. من فکر می کنم در چین شما فقط اجازه دو این است که درست است ؟ شما فقط اجازه دو. اگر شما باردار پس از آن, پس از آن شما را مجبور به سقط جنین نوزاد خود را, شما حتی مجاز به آن را داشته باشد.

که من نمی دانم که آیا شما مجبور به سقط جنین نوزاد یا نه اما بله من می دانم که وجود دارد مانند حد و فراتر از آن است که وجود دارد برخی از نوع مجازات یا پاداش دریافت نمی کنید.

آره این چیزی است که من شنیده ام وجود دارد قطعا یک قانون کنترل جمعیت در چین اما من شنیده ام که اگر شما باردار پس از محدود کردن و سپس شما را مجبور به سقط جنین نوزاد, این چیزی است که من به عنوان خوانده شده, من نمی دانم اگر آن را درست است اما من فکر کردم درست بود چون من شنیده ام آن را چند بار بیش از حد آنها را به شما سقط جنین پس از آن تبدیل به یک مشکل جدی در هند, بنابراین من فکر می کنم مودی باید جایی, شما می دانید, آیا کنترل جمعیت ،

دکتر Munish: بله تا آخرین سوال من از شما این است که چگونه شما ببینید چه چیزی شما را به عنوان آینده از آیین هندو? در هند و همچنین در سطح جهانی است.

رنه: اومم.. من می دانم که بسیاری از غربی مردم در اروپا بیشتر به ندرت در امریکا چه کسانی هستند, شما می دانید, تبدیل بیشتر به بودیسم و هندوئیسم که در آن به نظر می رسد مانند در هند مردم شرمنده از اینکه یک هندو حتی مانند هندوها من صحبت کردن در مورد نسل جوان است که با توجه به آموزش و پرورش بسیار لیبرال آنها به نظر می رسد شرمنده از اینکه یک هندو آنها احساس مانند آن را به برخی از بد انگ اجتماعی و یا چیزی, بنابراین من نمی دانم منظورم هند است که هنوز هم بزرگ شما می دانید که جمعیت هندو امیدوارم از آن باقی بماند مانند آن, اما, دوباره, شما می دانید پوزه جمعیت در حال رشد است با فراز و مردان و همه ما می دانیم آنچه که از اما حتی در امریکا, منظورم اینه که نه زیادی وجود دارد اما برخی از هندوها در اینجا مردم هستند که تبدیل آیین هندو و آیین بودا, شما می دانید, هر آنچه در دین من نیست در اروپا و روسیه, آن را بسیار بیشتر من حدس می زنم از آن در ایالات متحده آمریکا مردم تبدیل از مسیحیت و تبدیل به آیین هندو است.

Dr. Munish Raizada in Conversation with Renee Lynn (Part-II)
رنه لین معتقد است که در هند مردم شرمنده از اینکه یک هندو. Pixabay

دکتر Munish: آخرین جمله در مورد کتاب خود را " هند محروم" بنابراین هنگامی که شما آن را بنویسید و دقیقا همان چیزی است که به خانه پیام از کتاب ؟

رنه: هنگامی که من از رفتن به هند, من می خواهم دیده می شود و مهمان نوازی و زیبایی از کشور زیبایی از مردم از آن فرهنگ باستانی اما نبود آن است که آنچه بین المللی رسانه های جریان اصلی است که فروش به مردم است. آنها در حال فروش است که هند, کثیف, آن گه آن را در محله های فقیرنشین آن را خطرناک برای زنان میخوای مورد تجاوز قرار گرفتند و این اصلا درست نیست که دور از حقیقت بنابراین من در رفت و داد و بیداد به دریافت حقیقت تا مردم حقیقت را می دانم در مورد هند است. این چیزی نیست که رسانه ها است و فروش آن نه آن نهفته است برای خود دستور کار سیاسی را امتحان کنید تا کشور خود را نگاه فوق العاده, بنابراین من نوشت: این کتاب بسیاری از آمار انجام بسیاری از تحقیقات زیادی در مقایسه با کشورهای مختلف و هند در یک سطح و هند نسبتا پایین برای تجاوز. آمریکا/ایالات متحده آمریکا است که رتبه بندی در شماره 9 و این کشورهای اروپایی پس از آن درست مانند زمانی که سی ان ان که پایین بنیاد و آیا این نظرسنجی که گفت که هند خطرناک ترین کشور برای زنان بیشتر از سوریه و پاکستان و افغانستان و عراق ، دیدن آن چیزهایی مانند این است که باعث می شود من دیوانه چون من نمی توانم به افغانستان من نمی توانم به پاکستان, من نمی تواند به سوریه, من نمی خواهد آن را زنده را از آنها تجاوز من و مرا بکشند. می توانم به هند ؟ بله من و من به سفر به تنهایی روز و شب. و آنها را به قرار دادن همه در جهان به عنوان خوانده شده که هند خطرناک ترین کشور جهان برای زنان مشمئز کننده است. همین دلیل است که من به پایان رسید تا ساخت یک ویدیو که ویروسی رفت و به همین دلیل من نوشت: من کتاب هند محروم به این دلیل که حقیقت رو برای رسیدن شنیده می شود به دلیل این است که بیمار چه این مردان, رسانه ها, رسانه های بین المللی چگونه آنها در حال به تصویر کشیدن هند است که واقعا مشمئز کننده است و به همین دلیل من نوشت: این کتاب به دلیل نیاز مردم به دانستن حقیقت در مورد هند و دیدن آن را برای خود. این زندگی در حال تغییر است. این زندگی در حال تغییر به طوری که تمام سناریو چرا من تا به حال به نوشتن "هند محروم" و من در سفر شخصی من رفتن به مکان های مختلف و مهمان نوازی بود که پس از آن یک کمی از همه چیز.

Dr. Munish Raizada in Conversation with Renee Lynn (Part-II)
"آنها در حال فروش است که هند, کثیف, آن گه آن را در محله های فقیرنشین آن را خطرناک برای زنان میخوای مورد تجاوز قرار گرفتند و این اصلا درست نیست" رنه گفت. Pixabay

دکتر Munish: آخرین سوال من این است که آنچه در مورد هند ،

رنه: وای خدا آن مورد علاقه من! آن مورد علاقه من! من آن را دوست دارم آن را دوست دارم آن را دوست دارم آن را خیلی دوست دارم! Oh my god! من حتی نمی تواند انتخاب کنید چیزی که من دوست دارم چون من آن را دوست دارم همه آن را بهترین مواد غذایی در جهان! آن را بسیار خوشمزه, oh my god من خیلی معتاد به مواد غذایی است.

همچنین بخوانید: HSS فعالیت های در طول COVID-19 بحران

دکتر Munish: آنچه به طور خاص آیا شما بیشتر دوست دارید ؟

رنه: از تمام ظروف, من می خواهم که به می گویند اگر من خرید در فروشگاه و یا رستوران ها در بسیاری از اوقات من دریافت Dal Makhani. من عاشق Dal makhani, Sarson ka, اره, اره paneer, من عاشق Dal Tadka, with برنج, oh my god, I love Tikka Paneer آن را بسیار خوشمزه است. من آن را دوست دارم choley من عاشق choley, oh my god! آره شمال هند, من نمی خواهم, هندی, مواد غذایی, اما من واقعا از طرفداران بزرگ از جنوب هند, مواد غذایی, من آن را دوست دارم من خوردن آن را گاهی اوقات مانند dosa یا idli و یا sambar اما من فقط واقعا جزئی به جنوب هند, غذا, I love شمالی غذاهای هندی, این خیلی, خوشمزه, خیلی خوشمزه است. بنابراین من عمدتا خوردن شمالی غذاهای هندی.

دکتر Munish: خوبه رنه است و خوب صحبت کردن به شما و ما رو به یادگیری زیادی در مورد چشم انداز خود را در مورد هند و من فکر می کنم که کمک خواهد کرد که خوانندگان بیش از حد!

رنه: اوه آره آره من امیدوارم که چرا من همیشه در Twitter یا Facebook, من همیشه به ما برای رسیدن صدای ما وجود دارد ما باید برای رسیدن صدای ما شنیده ایم برای دریافت حقیقت وجود دارد و شما نمی توانید آرام شود و شما نمی تواند خاموش تماشاگر شما می دانید اگر شما پرشور در مورد چیزی نمی شود خجالتی نمی شود سکوت ما رو به همه گرد هم می آیند و صدای ما در خارج وجود دارد, چرا که بسیاری از این مردم شما می دانید در حال چپ لیبرال ها این Bollywood مردم شما می دانید همه آنها در آینده وجود دارد و ما نمی گویند هیچ چیز شما می دانید که چرا ما همه باید با هم متحد باشند و صدای ما در خارج وجود دارد به طوری که به همین دلیل من انجام آنچه که من انجام. کردم به آن را دریافت کند وجود دارد!

ما خدا را شکر به رنه لین برای گرفتن او در وقت با ارزش و صحبت کردن به ما. ما مشتاقانه منتظر به دانستن بیشتر در او و او در حال حاضر ideaologies به بیننده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب