پزشکان امید Covid درمان در آزمایشگاه رشد می تواند کمک در درمان

پزشکان به دنبال رشد برخی از بدن را قوی ترین بیماری-مبارزه با سلاح در یک لوله آزمایش و استقرار آنها را در برابر

توسط ABDOOSNEWS در 29 خرداد 1399

پزشکان به دنبال رشد برخی از بدن را قوی ترین بیماری-مبارزه با سلاح در یک لوله آزمایش و استقرار آنها را در برابر COVID-19.

درمان شناخته شده به عنوان آنتی بادی مونوکلونال درمانی می تواند در خدمت به عنوان یک درمان برای بیماران مبتلا به کروناویروس که باعث COVID-19 و یک راه برای جلوگیری از عفونت در خط مقدم سلامت کارگران و دیگر افراد در معرض خطر بالا.

حداقل شش شرکت انتظار برای تست آنتی بادی در COVID-19 بیماران در این تابستان.

آنتی بادیهای مونوکلونال ثابت کرده اند به عنوان ابزار قدرتمند در برابر بیماریها از جمله سرطان و آرتریت روماتوئید. یک درمان جدید علیه ابولا تحت بررسی در سازمان غذا و دارو.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

آنتی بادی مزایای استفاده از داروهای متعارف قرار داده است که آنها نزدیک به جبهه بسته از درمان های جدید در حال توسعه در برابر COVID-19. برای یک تولید آنها نسبتا سریع و با تشکر از فن آوری های توسعه یافته در 10 تا 15 سال گذشته.

"تمام مراحل از گرفتن یک نمونه خون به داشتن آنتی بادی های آماده برای درمانگاه حدود سه ماه" گفت: آنتی بادی علوم مدیر لورا واکر در شرکت زیست فناوری Adimab.

در حالی که ایمنی تست شده است فقط در ابتدا واکر گفت: آنتی بادی های درمان است که به طور کلی نسبتا امن است.

Doctors Hope Lab-Grown Antibodies Can Cure COVID-19
اوبری Dhanraj پلاسما اهدا کننده نهفته در عقب و جلو کردن صندلی به نقاهت پلاسما برای coronavirus درمان در تازه افتتاح پلاسما اهدا کننده مرکز در Twickenham, غرب لندن, ژوئن 11 سال 2020 است. فردا

"همه باعث می شود آنتی بادی به طور طبیعی" او اشاره کرد.

و از آنجایی که آنها به اساس یک مطالعه بخشی از بدن دفاع واکر افزود: "شانس است که یک آنتی بادی مونوکلونال موثر خواهد بود بسیار بالا است."

آنتی بادی های هستند بخش مهمی از سیستم ایمنی بدن است. آنها کار خود را به اتصال به یک مهاجم جوانه. در مورد ویروس ها این بلوک مهاجم از ورود به سلول و باعث عفونت طبق پزشکان.

پرش واکسن

واکسن ماشه همان پاسخ. اما از آنجا که هیچ واکسنی برای COVID-19: "ما در حال پرش واکسیناسیون گام و ما به طور مستقیم در ساخت این آنتی بادی گفت:" جو Jardine در IAVI, غیر انتفاعی, سازمان پژوهش های علمی.

بسیاری از آنتی بادی آمده از افرادی که از بهبود COVID-19 عفونت است. خون خود را کامل از آنها به همین دلیل است که پزشکان در حال آزمایش این که آیا دادن COVID-19 بيمار نقاهت پلاسما — این بخش مایع خون از بهبود مردم — می تواند درمان و یا جلوگیری از عفونت.

اما جمع آوری پلاسما به اندازه کافی برای درمان تعداد زیادی از بیماران است که کار فشرده و پلاسما باید غربالگری بیماری های دیگر کمک کننده ممکن است حمل.

خون در بهبود بیماران نیز پر از سلول ها است که برای تولید آنتی بادی است. در سال های اخیر تکنولوژی پدید آمده که می توانید مرتب کردن بر اساس از طریق میلیون ها نفر از این سلول ها برای پیدا کردن آنهایی که تولید قوی ترین آنتی بادی در برابر یک فرد جوانه. این سلول ها سپس فرم را بر اساس یک فرآیند تولید به رشد مقادیر زیادی از آنتی بادی است.

بیماران را درمان توسط تزریق یا تزریق داخل وریدی چکه.

تا کنون دو شرکت آنتی بادی مونوکلونال درمانی تحت بالینی برای بستری COVID-19 بيمار. حداقل چهار نفر دیگر در حال انتظار برای شروع آزمایش در این تابستان.

آنتی بادی نیز می تواند مورد استفاده برای ارائه موقت واکسن مانند حفاظت از عفونت توسط پزشکان است.

Doctors Hope Lab-Grown Antibodies Can Cure COVID-19
آنتی بادی نیز می تواند مورد استفاده برای ارائه موقت واکسن مانند حفاظت از عفونت است. Pixabay

"این امر به عنوان یک تابع موقت" برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و یا دیگر افراد آسیب پذیر در حالی که واکسن در حال توسعه Jardine گفت و یا به عنوان پیشگیری برای افراد مسن که پاسخ نمی دهند و همچنین به واکسن.

حفاظت خواهد به احتمال زیاد حدود یک ماه احتمالا شش اگر آنتی بادی ها اصلاح شد.

نه فقط یک ویروس

واکر گروه جدا شده چندین آنتی بادی است که بلوک نه تنها coronavirus پشت COVID-19 اما همچنین یکی که باعث 2003 شیوع سارس و مرتبط coronavirus موجود در خفاش.

همچنین بخوانید: ساعتهای هوشمند ندارد و تعریف شده جایی در قلب ارزیابی ریسک: محققان

این COVID-19 ویروس سوم coronavirus در کمتر از دو دهه به ظهور از وحشی و کشتن انسان است. بسیاری از در حال گردش در خفاش ها و دیگر حیوانات. همانطور که مردم به طور فزاینده حرکت به حیات وحش و زیستگاه انسان در حال آمدن به تماس با تعداد فزاینده ای از ویروس ها.

"تقریبا مسلم ما در حال رفتن به چیزی شبیه به این اتفاق می افتد در آینده" واکر گفت. "چه شما می خواهید این است که نه تنها یک آنتی بادی است که با این نسخهها کار در برابر جریان virus بلکه در برابر آینده, مربوط به ویروس ها."

او امیدوار است برای شروع آزمایشات بالینی بعد از این سال. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن