تبعیض و مصونیت از مجازات را نمی توان تحمل: آنجلینا جولی

صحبت کردن با کودکان خود در مورد همه گیری ناشی از از دست دادن شغل می تواند خوب باشد. Pixabayاین کشور دست و پنجه

توسط ABDOOSNEWS در 17 خرداد 1399
Kids
صحبت کردن با کودکان خود در مورد همه گیری ناشی از از دست دادن شغل می تواند خوب باشد. Pixabay

این کشور دست و پنجه نرم کردن با رادیکال اثرات COVID-19 گیر lay-offs و کاهش پرداخت که بخشی از آنها را. آنچه یک پدر و مادر چند در حال حاضر به صورت ترسیده ناتوانی در نه گفتن به برخی از چیزهایی است که فرزندان خود را به جلو نگاه به سادگی از آنجا که آنها نمی توانند یا نمی ممکن است قادر به آن را ندارند. با شروع از تنگنای اقتصادی بسیاری از حرفه ای گذاشته شده است که در برخی موارد هر دو پدر و مادر. پدر و مادر ممکن است قادر به پنهان کردن ترس خود را در مورد آوردن غذا به جدول; اما کودکان تیز و سریع به حس خویشتنداری.

"از دست دادن شغل دشوار است موضوع برای بزرگسالان بیش از حد چه رسد به کودکان. اما بچه ها همه چیز را سیاه و سفید پس از این پیام باید در سن مناسب است. این ممکن است شامل برخی از بسیار سختی بود اما بهتر است به مجموعه ای از تن به تدریج و کمک به آنها در درک این وضعیت می گوید:" Dr, Parul مخزن مشاور روانپزشک Fortis بیمارستان Mulund. اغلب پدر و مادر اشتباه در مورد استفاده از فرم ایده آل از ارتباط کلامی هنگامی که آنها نشسته بودند فرزند خود را به توضیح همه چیز را به آنها. در طول این بحث مطمئن شوید که شما فراموش نکنید مجموعه ای از انتظارات برای کودک, مبادا آنها را بر دوش با مسئولیت.

در اینجا چند راهنمایی برای کمک به در مکالمه خود را در حالی که صحبت کردن در مورد از دست دادن شغل خود را با کودک:

آرامش زمانی که کنجکاو سوالات خواسته شده – هدف برای یک کاندید گفتگو. صادقانه و بدون ترساندن آنها. محتاط در مورد تنظیم وعده به جای امید است که این وضعیت را منتقل می کند و همه چیز بهتر خواهد شد.

Kids

آرامش زمانی که کنجکاو سوالات خواسته شده توسط بچه ها. Pixabay

نمی overshare یا underprepare به عنوان برجسته predefine ارتباط خود را بر اساس سن کودک خود را. برای کودکان کوچکتر از آن است که بهترین را به خودداری از به اشتراک گذاری اطلاعات; اما اگر آنها را شنید گفتگو و سپس آن را ارزشمند است به آنها بگویند که از دست دادن شغل است و نه پایان جهان و مادر و یا پدر و قطعا پیدا کردن چیزی بهتر است. بچه های بزرگتر پول را درک و می تواند اضطراب در مورد این خبر. آن را ارزشمند آنها گفتن که شما را نجات داد برای یک روز بارانی و در حال رفتن به شروع به دنبال در چه جدید در بازار کار. نشان دادن منفی یا اضطراب در کودکان و نوجوانان است که بدون هیچ مطلق.

دنبال NewsGram در LinkedIn برای برخی از خوب به روز رسانی

در صورتی که پیشنهاد و شنیدن آنها را با صبر و حوصله و با تشکر از آنها را برای آن مهم است برای آنها را به احساس می کنم که نظرات خود را با ارزش این را ناچار ساخت که عامل اعتماد با کودک خود. این پیام همچنین باید روشن شود که سالم و متناسب ماندن در این بار تلاش مهم تر است که برخی از چیزهایی که در زندگی اتفاق می افتد به یک دلیل. هنگامی که یک درب بسته دیگر درهای باز است.

همچنین بخوانید: سعی کنید این DIY رنگ طبیعی این روز جهانی محیط زیست

در حالی که تامین امنیت خود نیازهای عاطفی کودک را برای آنها به ماندن مثبت آن نیز مهم است برای شما به عنوان یک پدر و مادر به مراقبت از خودتان است. مطمئن شوید که برای درمان خود را با عزت نفس توسط خودتان اطمینان که شما در حال اختصاص داده شده آگاهانه و متمرکز پدر و مادر حتی در این شرایط پیش بینی نشده. بهتر است برای تنظیم یک برنامه در محل خود را در نظر بگیرید کودک و کل خانواده مورد نیاز بدون اینکه نمیزنند احساسات و یا قریب الوقوع وضعیت; اعتماد به خود و خود را به دایره نزدیک است که شما را از این طریق دریافت کنید. مطمئن شوید که به در نظر گرفتن مزایای امروز گزینه های مراقبت های بهداشتی. مشورت با یک روانشناس از طریق پزشکی از راه دور سرویس اگر شما احساس فشار روانی. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب