با وجود COVID-19 افزایش DeSantis دفاع بازگشایی: 'هیچ توجیهی ندارد و به حرکت رو به جلو'

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 4:48 PM EDT Jul 10, 2020فلوریدا افزود: ی

توسط ABDOOSNEWS در 21 تیر 1399

فلوریدا افزود: یکی دیگر از 11,433 موارد coronavirus جمعه دولت دوم-بالاترین روزانه تلفات ثبت شده در طول بیماری همه گیر.

یکی دیگر از 93 مرگ و میر گزارش شده یک روز پس از دولت تنظیم یک رکورد روزانه بالا با 120 مرگ و میر در روز پنج شنبه. وجود دارد در حال حاضر شده است 244,151 فلوریدا موارد با 4,102 مرگ و میر مربوط به COVID-19.

با بستری شدن در بیمارستان از این ویروس در 17,602 به, تاریخ, دولت بستر فضای زور زدن زیر موج است که دیده می شود پذیرش پرش 13 درصد از ژوئیه 1. نزدیک به نیمی از فلوریدا فشرده-مراقبت از واحدهای 90% کامل با توجه به دولت داده است.

دولت رکورد روزانه برای موارد جدید رخ داده است روز شنبه گذشته هنگامی که 11,458 گزارش شده است.

بیشتر: زیر ابری از coronavirus DeSantis سیاست مراحل ممکن است کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن با رای دهندگان محافظه کار

بیشتر: DeSantis سرزنش گسترش, تست, جوان فلوریدا برای افزایش COVID-19 موارد

بیشتر: Coronavirus موارد ادامه موج در فلوریدا به عنوان مطالعه با هشدار نسبت به گسترش سکوت

فلوریدا آخرین سنبله متوقف نمی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سفر به ایالات متحده فرماندهی جنوبی در میامی به صحبت در مورد فدرال تلاش برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر در آمریکای جنوبی و حضور در $580,600-هر زن و شوهر صندوق بیدار کننده در Broward شهرستان خود را برای انتخاب مجدد در مبارزات انتخاباتی.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بود در اورلاندو تکرار آنچه که او انجام شده است بیشتر از این ماه — تلاش برای tamp کردن نگرانی های عمومی در مورد ویروس خروش.

او همچنین تحت فشار قرار دادند در برابر دیدگاه توسط Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که گفت: فلوریدا بود "شروع به پریدن کرد بیش از یک زن و شوهر از پست های بازرسی" و باز هم زود است.

"ما تا به حال بسیار کم جمعيت 64 شهرستانهای خارج از جنوب فلوریدا" DeSantis گفت: هیچ پشیمانی در مورد باز کردن.

"واقعا وجود دارد هیچ توجیهی ندارد و به جلو حرکت کند" او گفت:. "کم ادامه داد و در ماه مه و اوایل ماه ژوئن است. و ما در حال حاضر دیده می شود بیشتر موارد انتقال در همان زمان که بقیه Sunbelt است."

هنوز هم در روزهای اخیر فرماندار صحبت کرده در مورد چگونه به اعتقاد او این ویروس گسترش در فلوریدا در زیر گزارش شد, در مارس و آوریل.

اما جمعه او با استفاده از کسانی که ظاهرا تحت-گزارش کاهش نرخ درصد مثبت و چه او اذعان بودند متوسط سطح تست به عنوان پیشرو به تصمیم خود به بازگشایی زیادی از اقتصاد کشور در ماه مه پس از صدور امن تر-در-خانه سفارش برای ماه آوریل است.

DeSantis گفت: دولت با موفقیت اجتناب اوایل سنبله در caseloads, "مسطح منحنی" در بیمارستان پذیرش که او به تصویر کشیده شده به عنوان کمک به وضعیت فعلی.

"هنگامی که شما تملق گفتن منحنی که در فلوریدا زمانی که شما نگاه در غرب آنها رفت و بوم...این فقط بدان معنی است که آن می رود بسیار طولانی" DeSantis گفت.

"و به طوری که شما گفت که شما می خواستم یک تملق منحنی که فقط کشیده و آن را," او اضافه شده است. "اما سوال این است با توجه به سیستم مراقبت های بهداشتی شانس بهتری در برخورد با عواقب بالینی."

در حالی که گفت دولت در خطر است از بیمارستان های آن تبدیل شدن به ضعف کارگردانی کرده 1,000 دولت-قرارداد کارکنان مراقبت های بهداشتی برای کمک به بیمارستانها و خانه های سالمندان و مراکز تست در میامی-Dade و منطقه خلیج تمپا است.

DeSantis نسبت به زمان سنبله به پیشرفته تست همراه با بسیاری از مردم نادیده اجتماعی فاصله داشتیم. او گفت: در فاصله باقی مانده کلیدی برای مهار این ویروس گسترش یافته است.

این فرماندار جمهوری خواه که حاضر به صدور ایالت ماسک مورد نیاز گفت: ماسک های مهم بودند که اجتماعی فاصله بود و به دنبال ندارد. اما او دوباره در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در ماسک-پوشیدن اضافه "به صورت پوشش است که برای متوقف کردن تمام قطرات است."

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش داد که 95,348 آزمون انجام شد پنج شنبه با 12.75% رای مثبت در میان موارد جدید ترین سطح از ژوئن 26.

اما این امتیاز مثبت است به طور متوسط 14.5 درصد در دو هفته گذشته نشانه آن است که ویروس است که عمیقا ریشه در فلوریدا.

DeSantis گفت: هر چند که تقریبا 200,000 خانه سالمندان کارکنان در حال آزمایش هر دو هفته به منظور کاهش خطرات برای ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات. گزارش 70,000 نتایج آزمون تکمیل شده نشان می دهد یک رای مثبت از 2.4% با وجود این نرخ بالا دیده می شود در میان جمعیت عمومی در بسیاری از شهرستانهای استان است.

"پس از این در جایی است که ما اجازه می دهد برای گرفتن آن در اوایل" DeSantis گفت.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب