نسل Robert E. Lee: مجسمه نیم تنه حذف در فورت مایرز خواهد بود تاریخی بیداری

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:18 PM EDT Jun 14, 2020The great-great-great-great برادرزاده ژ

توسط ABDOOSNEWS در 25 خرداد 1399

The great-great-great-great برادرزاده ژنرال رابرت E. Lee متفاوت از خود متفق رهبر دایی در راه های بسیاری.

Robert W. Lee IV یک کشیش در کلیسایی در ایالت کارولینای شمالی مورد استفاده برای تعطیلات در کیپ کرال منطقه به عنوان یک کودک. "نه منحصرا به اسکودوی کیپ کورال," او گفت:. "من به یاد داشته باشید که وجود دارد به عنوان یک بچه است."

از همه مهمتر او فکر می کند چیزهایی مانند مجسمه برنزی از جد خود که نشسته جلو و مرکز در مرکز شهر فورت مایرز از سال 1966 باید برداشته شود.

"من حاضر به لی که پایین می رود در تاریخ پذیرش وضع موجود" او گفت:.

کلی لی نوادگان نظر می آیند به عنوان چند تلاش های بوجود می آیند که می تواند در نهایت تغییر صدا و نگاه لی شهرستان.

دو دادخواست در گردش یکی را نام لی شهرستان به عنوان "Calusa کانتی" و دیگری آن را ادیسون شهرستان است.

و دو نفر از اعضای یکی از موسس خانواده های لی شهرستان در حال ترویج ایده گرفتن از مجسمه برنزی از General Robert E. Lee است که در جلو و مرکز در مرکز شهر فورت مایرز از سال 1966 و قرار دادن آن در یک موزه به عنوان یک راه برای تقویت صلح و وحدت در اینجا.

در یک مصاحبه تلفنی از خانه اش در ایالت کارولینای شمالی لی تایید کرد که او بر خلاف انسان برای آنها Lee شهرستان نامگذاری شد, تا به حال پا اینجا آینده در تعطیلات به عنوان یک کودک.

بیشتر: Robert E. Lee مجسمه نیم تنه باید منتقل می گویند اعضای یک Lee County موسس خانواده

بیشتر: نامه به سردبیر برای چهار شنبه, ژوئن 11

بیشتر: Robert E. Lee مجسمه در مرکز شهر فورت مایرز: چیزهایی که می دانیم

او همچنین اعتراف کرد که به عنوان یک نوجوان او با شیفتگی مکان به نام لی مانند Lee County North Carolina, و خود ما جنوب غربی فلوریدا locale.

لی گفت که به عنوان یک فرد جوان او را ندارد ارتباط بین برده داری و نژاد و جنگ مسائلی که در حال حاضر چرخش در اطراف به طور کلی لی.

"فقط نام خود سرد بود به یک بچه جوان رفتن در تعطیلات," او گفت:.

این مستند واقعیت است که به طور کلی لی هرگز در بازدید از این منطقه هرگز خواب در اینجا هرگز پا بر روی زمین نام او را شگفت زده می کند این نسل.

"وای که نوع حیرت انگیز به من," او گفت:. "این تنها نمونه ای از آن است. وجود دارد Lee مدارس به عنوان غرب تا اورگان است. این مفهوم از لی lore می رود به عمق روح و روان ما حتی اگر ما بخشی از اصلی جنگ است."

لی اذعان کرد که با تغییر نام لی شهرستان پس از گذشت بیش از 100 سال می تواند گران قیمت.

"همچنین می تواند هر دو مدنی و خصوصی تلاش" او گفت:. وی افزود: با این حال او همه برای گرفتن چیزهایی که افتخار جنگ داخلی و واقعی مسائلی که ناشی از آن و از بین بردن آنها را از مکان های از قد و قامت.

"آثار تاریخی به خصوص" او گفت:. "که این چیز برای من است."

تظاهرات در فورت مایرز باید اطراف سینه و آنچه در آن می ایستد به اعضای اقلیت جامعه است. آنها می گویند اجازه دادن به سینه باقی می ماند این است که ملامت به آنها.

"این نشان دهنده نژادی و بی عدالتی و کشتار مردم سیاه و سفید" گفت: James X. Muwakkil رئیس Lee County فصل شماره 51112 از NAACP در طول یک تظاهرات روز شنبه در این بنای تاریخی است. "او مبارزه برای ادامه برده داری."

Robert W. Lee IV در دست در ریچموند, ویرجینیا, اوایل این ماه زمانی که ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم اعلام کرد دستور حذف مجسمه معروف او جد.

"ما باید به در نظر گرفتن نام مدارس این شهرستان, مکان هایی که پس از نام لی به دلیل آن را می گوید زیادی در مورد آنچه که ما ارزش است."

به این دلیل که به طور کلی هرگز پا مجموعه, اینجا, لی گفت: نامگذاری این شهرستان و چیزهایی مانند برنز مثل مؤتلفه رهبر در خیابان مونرو و دیگر نام لینک کلیک کنید کمتر از یک تاریخی کمکی و بیشتر از یک جنبه از اسطوره و ایدئولوژی Robert E. Lee.

"من فکر می کنم که چه اتفاقی خواهد افتاد صادقانه مردم را با استفاده از بهانه ای است که او نمی باید یک اهمیت تاریخی بنابراین ما فقط باید آن را ترک آن را به عنوان" لی گفت. "اما که می افتد در این مثال خاص."

او همچنین تاکید کرد که یک تفاوت وجود دارد بین بزرگداشت و تجلیل از همه چیز.

"اروپا نیست همیشه یک مثال خوب," او گفت:. "اما ... چگونه اروپایی ها جشن جنگ جهانی دوم در مقابل مناسبت. آنها جشن آزادی ... آنها بزرگداشت هولوکاست. وجود دارد را آشکار خطوط که آنها کشیده شده است."

لی امیدوار است که همان نوع از تفاوت در حال شکل گرفتن در اینجا.

"من فکر می کنم ما در حال شروع به برخی از رسم خط در شن و ماسه" او گفت:. "و این یک چیز خوب است."

یکی از این خطوط در آمد یک پیشنهاد هفته گذشته ساخته شده توسط Kerri Hendry Weeg و او پسر عموی دوم Cyndi Hendry — فرزندان مردی که پیشنهاد Lee نام برای این منطقه — به حرکت کلی لی مجسمه به موزه.

Weeg گفت که او خواهد بود در جلسه روز دوشنبه از فورت مایرز شورای شهر تا به حال را نشان می دهد یک ایده مشابه به هیئت Lee County کمیسیون.

و ایده های پشت هر شهرستان نامگذاری درخواست می رود دست در دست با چه Robert W. Lee IV معتقد است نامگذاری اماکن چیز برای ما ارزش است.

جرالد مارینو, مرد پشت یکی از تغییر نام طرح گفت: شرط بندی بهتر خواهد بود تعویض نام از آنچه که به احتمال زیاد این شهرستان معروف ترین ساکن Thomas A. Edison.

"او در حال حاضر در سراسر جهان شناخته شده است هیچ سابقه ای از تعصب و محترم است و برای او موفقیت" Marino فورت مایرز گواهی سرمایه گذاری تجاری عضو و کارگزار دانشیار گفت. "ادیسون است آسان به طلسم و تلفظ و ما در حال حاضر با استفاده از نام او در اینجا از جمله اما نه محدود به یک پل در مرکز خرید بانک و رستوران. پس چرا فقط در ساخت این؟"

لی همچنین نوشته است یک کتاب در مورد این موضوع "یک گناه را با هر نام دیگر: حساب با نژادپرستی و میراث جنوب." (همگرا, 2019).

این کتاب می گوید او در حال رشد تحت لی بنر جنوبی ترین نام افتخار و آنچه او را وادار به مقابله با افتخار و نژاد پرستی.

برای لی, این مهم است که یک "صادق" متن ضمیمه شده به هر برنامه ریزی شده حرکت کلی را مجسمه نیم تنه.

"می توان آن را بسیار آسان برای برخی از ما در جنوب به ایجاد یک فرهنگ بسیار به راحتی در مورد جنگ داخلی در مورد Robert E. Lee," او گفت:. "من شنیده ام بسیاری از داستان های آن را حتی خنده دار نیست. آن نیاز به صداقت.

لی گفت: با استفاده از منابع اولیه برای بافت برای رفتن با یک صفحه نمایش اگر به سینه منتقل شده است و نه تکیه بر اطلاعات از فعالان مانند او و یا کسانی که در سمت تلنگر, خواهد بود یک ایده خوب است.

لی بود و امید زیادی است که چیزهایی مانند renamings و بنای حذف خواهد جمع آوری شتاب و او را دیدم غلیان احساسات پشتیبانی و اعتراض پس از جورج فلوید مرگ به عنوان یک عامل مثبت.

"من فکر می کنم مردم فقط بیدار شدن از خواب. بزرگ بیداری اتفاق می افتد در لحظه های تنش," او گفت:. "من می خواهم ما را به توجه به این لحظه. این یک لحظه فرزندان ما خواهد فرزندان خود را در مورد."

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن