دهلی نو مردم رنج می برند در میان Coronavirus بحران در حالی که Kejriwal دولت ادعا می کند برای اطمینان از مناسب کمک

Coronavirus crisis
دهلی شهروندان ادعای عدم پزشکی ترتیبات میان coronavirus بحران در سرمایه های ملی.

توسط NewsGram خبرنگار

Coronavirus بحران و ضربه تمام جهان و باعث تلفات سنگین در معیشت و اقتصاد و شیوه زندگی است.

تعداد کل Coronavirus موارد در هند عبور کرده 2 لاخ در تعداد با یک رکورد سنبله بیش از 9000 موارد جدید و چند کشور گزارش خود را به بالاترین یک روز خروش.

در ضمن دهلی ثبت 1,359 تازه coronavirus موارد است که در این شهر COVID-19 شمارش گذشته 25000-علامت گذاری به عنوان و تعداد مرگ و میر به 650, مقامات گفت. در میان این همه چه بیشتر انده کمبود امکانات بهداشت و درمان, بیمارستان, تخت و ترتیبات در دهلی نو. هر چند Kejriwal دولت ادعا می کند که از آن شده است حصول اطمینان از مناسب کمک اما وزوز در رسانه های اجتماعی به تصویر کشیده شده یک سناریو های مختلف.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

به تازگی ما آمد در سراسر دو بسیار نگران کننده رسانه های اجتماعی پست های که در آن 2 شهروندان دهلی نو سوگواری از دست دادن عزیزان خود را با توجه به کروناویروس و ادعا کرد که آنها نه با ارائه یک تخت بیمارستان بودند و نه تضمین مناسب کمک توسط دولت/بیمارستان های خصوصی در دهلی نو. این Kejriwal دولت متهم شده است برای حصول اطمینان از امکانات مناسب در سرمایه های ملی است که بدتر شدن این سناریو.

Arvind Kejriwal, coronavirus crisis
که مسئولیت اگر شرایط حفظ بدتر شدن در دهلی نو هستند ؟

زیر صدای جیر جیر نشان می دهد گرفتاری یک فرد به نام Vikas جین که از دست برادر خود را در قانون سن 47 سال به دلیل بدون ترتیبات توسط دولت دهلی نو در بیمارستان.

Vikas می گوید که برادر خود را در قانون رد شد تخت بیمارستان و بیمارستان ها خواستار یک مقدار خوبی از سپرده اما هنوز هم روند درمان ساخته شده بود احساساتی توسط بیمار موظف به تغییر از یک بیمارستان دیگر با وجود بیماری جدی است. در ضمن بیمار فوت کرد و پس از آن برای سوزاندن اجساد خانواده بيماران بود و نه حتی با ارائه PPE کیت, آنها تا به حال به خود آن را خرید.

پس از آن, هیچ روند دنبال شد برای تاج آزمون از اعضای خانواده متوفی. Vikas جین می گوید که وضعیت آسیب پذیر است.

یک نگاهی به این پست:

Coronavirus crisis in Delhi
تصویر ارسال شده توسط Vikas جین on Facebook.

یکی دیگر از توییت که توسط یک خانم به نام Amarpreet که از دست پدر خود را با توجه به کوروناویروس. در روز 4 ژوئن بانوی ساخته شده یک صدای جیر جیر برای درخواست کمک از آنجا که پدرش مبتلا به تب بالا. نقل قول کرد که او ایستاده بود در خارج از LNJP بیمارستان در دهلی نو و بیمارستان را رد کرد پدرش در. همان روز این بانوی از دست رفته پدرش پس از یک ساعت و در همان توییتر موضوع او به نقل از “او است نه بیشتر, دولت شکست خورده ما است.”

نگاهی به صدای جیر جیر در اینجا:

نکته مهم این است که~ چرا ترتیبات مناسب نیست که تضمین شده توسط دولت دهلی نو با وجود این شرایط آسیب پذیر در دهلی نو هستند ؟

وجود دارد دو سوال جدی است که بوجود می آیند:

  • است که دولت دهلی نو در حال انتظار برای شرایط بدتر به حد ؟

  • آیا آقای Arvind Kejriwal احساس می کند هیچ احساس نگرانی نسبت به شهروندان دهلی نو?

همچنین بخوانید: Instagram هشدار می دهد کاربران را به استفاده از عکس های جاسازی شده در وب سایت های شخص ثالث

پاسخ به این سوالات تنها می توان توجیه AAP و آقای Kejriwal, خود, اما, این اولین بار نیست Kejriwal, دولت شکست خورده است و در آن تلاش. در گذشته نیز وجود داشت عدم شفافیت در حزب که منجر به مسئله سیاسی و کمک های مالی و سوء مدیریت در درون حزب.

به تازگی منتشر شده مجموعه مستند “شفافیت: Pardarshita” توضیح می دهد که آن را تمام و یک آهنگ از این مستند به نام “بولو Re Dilli بولو” برجسته احساساتی بیماری و گرفتاری از شهروندان دهلی نو است.

آواز با یاد خواننده Kailash Kher, شما می توانید گوش دادن به آهنگ در اینجا:

بیشتر از آن بهتر است اگر آقای Kejriwal متوجه مسئولیت های خود را و شروع به کار برای بهبود, برای بهبود زمان سناریو و خدمت به شهروندان از سرمایه های ملی با نهایت sincerety.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im