دهلی نو جال هیئت مدیره را در یک دولت از هنر و تکنولوژی: فاضلاب تمیز کردن برای رفتن Hi-Tech

سنگین موسمی در بمبئی در ماه اوت سال 2005. Wikimedis دهلی نو Sep 11, 2017: شهری سیل به طور کامل ساخته دست انسان

توسط ABDOOSNEWS در 11 خرداد 1399
Urban flooding
سنگین موسمی در بمبئی در ماه اوت سال 2005. Wikimedis

دهلی نو Sep 11, 2017: شهری سیل به طور کامل ساخته دست انسان با ضعیف نگهداری تخلیه کیسه های پلاستیکی, کاهش فضاهای باز و تغییر آب و هوا کمک به تجمع آب در جاده ها پس از سنگین بارندگی کارشناسان می گویند.

آنها گفتند که مراحل مانند جمع آوری آب باران ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی و استفاده بهتر از آب و هوا پیش بینی خواهد شد یک راه طولانی در کمک به مقابله با جاری شدن سیل در شهرستانها پس از باران.

سنگین بارندگی شده اند و اخلال در زندگی عادی تقریبا در تمام شهرهای مترو در هند بمبئی تحمل بار در ماه گذشته که منجر به مرگ حداقل شش نفر است.

کارشناسان گفت: طیف وسیعی از عوامل از جمله مهاجرت سریع به مناطق شهری و "نازدار نگرش" مدنی مقامات در میان عواملی که منجر به شهرستانها در آینده به یک وقفه پس از باران های سنگین.

آنها گفت: شهروندان نیز باید به رفتار مسئولانه و اطمینان حاصل شود که کیسه های پلاستیکی و یا مواد غذایی استفاده می شود صفحات نه پرتاب در باز کردن و یا در محله تخلیه.

V. K. Sharma ارشد استاد مدیریت بحران در موسسه هندی مدیریت عمومی (IIPA) گفت: شهرستانها باید یک سیستم مناسب جمع آوری زباله و دفع فاضلاب و تمیز کردن به طور منظم تخلیه.

"درست است که فقیر و زهکشی و سیستم فاضلاب است که به علت جاری شدن سیل شهری. نیز وجود دارد که مهاجرت به شهرها که اغلب منجر به زمین تجاوز و اعمال فشار بر موجود مدنی زیرساخت" شارما گفت: سرپرستان.

شارما گفت: برنامه ریزی شهری است به یک چشم انداز بلند مدت و زیربنایی باید همگام با رشد جمعیت. او گفت: باران آب برداشت محصول باید اجباری است.

"نیز وجود دارد که نیاز به رفع پاسخگویی مقامات دولتی و مقامات شهرداری اگر تخلیه به درستی تمیز شود. سخت مجازات باید اعمال مردم پرتاب زباله در باز" او گفت:.

او گفت: گام های برداشته شده در برخی از اماکن به ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی اما باید آن را اجرا به شدت.

"وجود دارد این است که باید مردم را آگاه. این نیز خواهد شد دیدار با هدف بزرگتر نظافت," او گفت:.

شارما گفت که پیش بینی هواشناسی بخش نسبتا دقیق و مقامات می تواند موضوع را به موقع هشدار به مردم در مورد وجود دارد پیش بینی بسیار سنگین و بارش باران.

"این نیز کمک خواهد کرد که جلوگیری از از دست دادن زندگی," او گفت:.

Santosh Kumar استاد در موسسه ملی مدیریت بحران با تخصص در کاهش خطر بلایا و سیاست برنامه ریزی گفت: تغییر آب و هوا نیز یک عامل در شهرستانها گرفتن بیش از حد بارش.

"شهری شدن سیل رخ می دهد که جریان آب به یک منطقه بزرگ شهری سریع تر از آن را می توان به خاک جذب می شود. قبلا یک شهر مانند دریافت میزان بارندگی در دو تا سه هفته" کومار گفت: با اشاره به بمبئی گرفتن 350 میلی متر بارندگی در اوت 29-30.

او گفت: شهرستانها ندارد فضاهای به جذب بیش از حد آب و یا به آن را ذخیره کنید.

"سریع شهرنشینی صنعتی و رشد جمعیت را نیز به سیستم های زهکشی گرفتن تراکم. این تخلیه قادر به گرفتن فشار از آب انباشته با توجه به بارش شدید باران منجر به اشباع" کومار گفت: سرپرستان.

او گفت: مراحل باید انجام شود به منظور بهبود دفع زباله و اطمینان حاصل شود که پلاستیک نیست و پیدا کردن راه خود را به تخلیه.

"شهری اکوسیستم شامل تالاب ها, تالاب و دریاچه ها و رودخانه ها باید به طور پیوسته رو به وخامت گذاشته" Kumar اضافه شده است.

Vinod Kumar Jain, مدیر NGO Tapas که با این نسخهها کار در احیای آب بدن در دهلی نو گفت: "برداشت آب می تواند نقش مهمی در کاهش احتمال جاری شدن سیل در مناطق شهری است."

جمع آوری آب باران اشاره دارد به دام انداختن و ذخیره سازی آب باران به طوری که می توان آن را در زمان بعد هنگامی که نیاز ناشی میشود.

بارش باران های سنگین در دهلی نو در ماه گذشته تا به حال آب گرفتگی جاده ها و ایجاد ترافیک بزرگ snarls. در اوت 19, بسیاری از قطعات از چندیگره آب گرفتگی شدند به دلیل باران های سنگین. چنای تا به حال شاهد جاری شدن سیل شدید در سال 2015 در حالی که سیل در بمبئی در سال 2005 تا به حال به کشته شدن بیش از 500 نفر است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب