جنگل زدایی رای در سال 2019 سومین در این قرن

یک منطقه سوخته جنگل آمازون دیده می شود در پرینها, Para دولت برزیل. فرداواشنگتن – یک زمین فوتبال هر 6 ثانیه است

توسط ABDOOSNEWS در 15 خرداد 1399
Brazil Amazon Crossroads
یک منطقه سوخته جنگل آمازون دیده می شود در پرینها, Para دولت برزیل. فردا

واشنگتن – یک زمین فوتبال هر 6 ثانیه است. که رای دادن در آن دنیا از دست مادر جنگل های استوایی در سال گذشته با توجه به داده های جدید از جنگل های جهانی دیده بان نظارت بر برنامه است. داده های ماهواره ای نشان می دهد نزدیک به 4 میلیون هکتار از پوشش درخت ناپدید شد افزایش از سال گذشته و سومین از دست دادن این قرن است. برخی از کارشناسان پیدا امیدوار یادداشت ها در میان اخبار بد ، در حالی که برزیل جنگل زیان افزایش یافته تحت جناح راست رئیس جمهور Jair Bolosonaro, سیاست برای جلوگیری از جنگل زدایی به نظر می رسد به کار در اندونزی کلمبیا و غرب آفریقا است.

تخریب قدیمی, جنگل های استوایی است یک ضربه عظیم به تنوع زیستی و مسئول حدود 8 درصد از جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای با توجه به منابع جهانی موسسه تحقیقات و حمایت از گروهی که نظارت جهانی جنگل سازمان دیده بان. پس از جنگل های عظیم اسفنج از دی اکسید کربن معکوس از دست دادن آنها خواهد بازی یک آستین ، نقش مهمی در مبارزه با تغییر آب و هوا. سازمان ملل با هدف پایان دادن به جنگل زدایی تا سال 2020 "اما ما به نظر می رسد به رفتن در جهت اشتباه" WRI برجسته ارشد فرانسیس سیمور گفت.

برزیل برگشت

با توجه به تصاویر ماهواره ای تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه مریلند و WRI, برزیل به تنهایی از دست 1.4 میلیون هکتار از جنگل در سال 2019 بیش از یک سوم از کل جهان و نزدیک به سه برابر بیشتر از کشور با آینده-از دست دادن بزرگترین, جمهوری دموکراتیک کنگو. نه شمارش شکستن رکورد آتش سوزی جنگل ها در سال 2016 و 2017, این بزرگترین ضرر از سال 2006.

برزیل تا به حال شده است یک منبع از خوشبینی تا همین اواخر. حفاظت تحت سیاست های رئیس جمهور سابق Luiz Inácio Lula da Silva پیشتر زدایی نرخ از سال 2004 تا 2015. آن را "یکی از بزرگ حفاظت موفقیت های این هزاره" گفت: Robert Heilmayr یک دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا اقتصاد محيط زيست استاديار بود که درگیر با WRI پژوهش است.

"من فکر می کنم که افزایش داد به این امید که اگر ما می توانیم از این سیاست ها است که مشغول به کار در یک محل و فقط استقرار آنها در سراسر جهان, ما قصد داریم برای دیدن پایان دادن به جنگل زدایی در سطح جهانی" Heilmayr گفت. اما آخرین اطلاعات نشان می دهد که "ما هنوز راه طولانی برای رفتن" او گفت:. رئیس جمهور Bolsonaro است تشویق به توسعه در جنگل های بارانی آمازون و سست اجرای قوانین زیست محیطی. دولت او حمایت یک قانون است که افزایش دسترسی به محافظت بومی زمین برای استخراج از معادن و پشتیبانی از قانون است که گروه های زیست محیطی می گویند خواهد قانونی زمین هستیم.

Deforestation
داده های ماهواره ای نشان می دهد نزدیک به 4 میلیون هکتار از پوشش درخت ناپدید شد افزایش از سال گذشته و سومین از دست دادن این قرن است. Pixabay

"شما در حال شروع به دیدن اجرای قوانین است که در این کتاب پشت کردن" Heilmayr گفت: "و من فکر می کنم که ایجاد یک باز برای تهاجمی تر زدایی."

اندونزی, تعجب

از سوی دیگر از دست دادن مادر جنگل ها در اندونزی کاهش یافته است در سال 2019 برای سومین سال متوالی. "من در ادامه برای غافلگیر دارد که کاهش" در اندونزی گفت: گرگ Asner, مدیر مرکز جهانی برای کشف و حفاظت علم در دانشگاه ایالتی آریزونا که نه درگیر با تحقیقات است.

در حالی که اندونزی را از دست داد سومین منطقه از جنگل پس از برزیل و جمهوری دموکراتیک کنگو آن را کوچکترین دست از اوایل 2000s. کشور ساخته شده است که دائم 2011 مهلت قانونی برای ورود به سیستم و پاکسازی زمین برای مزارع روغن نخل است که از یک راننده عمده زدایی. دولت به شدت پیشگیری از آتش سوزی و اجرای موجود در جنگل ،

کلمبیا نیز شاهد یک شیب افت در از دست دادن جنگل اولیه در سال گذشته پس از دو سال افزایش می یابد. جنگل زدایی بود مشخصی پس از توافق صلح به پایان رسید دهه جنگ داخلی و آزاد زمین قبلا اشغال شده توسط نیروهای مسلح کلمبیا است. این کشور دارای مجموعه ای از جنگل زدایی و احیای جنگل اهداف و فرستاده پلیس و نظامی برای مبارزه با جنگل زدایی در آن پارک ملی است. این روشن نیست که اگر این روند برگزار خواهد شد. جهانی جنگل دیده بان اولیه-سیستم هشدار دهنده وارد شده افزایش هشدارها در این سال است.

شکلات و کاهش ضرر و زیان خود را

مطلب آزمایشی خبر خوب می آید از غرب آفریقا است. ساحل عاج و غنا دو کشور با بیشترین افزایش در جنگل از دست دادن در سال 2018 هر دو قطع آن زیان در نیمی از سال گذشته است. صنعت شکلات متعهد شده است برای کاهش جنگل زدایی برای کاکائو کشت عمده زراعی در غرب آفریقا و دولت را امضا کربن جنگل معاملات با بانک جهانی.

forest cover
صنعت شکلات متعهد شده است برای کاهش جنگل زدایی برای کاکائو کشت عمده زراعی در غرب آفریقا است. Pixabay

این برنامه ها ممکن است مسئول اما WRI می گوید آن را خیلی زود به بگویید اگر تاثیر خواهد داشت. همکاری خرما شرکت های نفتی شده است و بخش بزرگی از اندونزی کاهش جنگل زدایی UCSB را Heilmayr گفت.

"هنگامی که ما می بینیم این دو اجزای دولت و بازارهای بین المللی است که ارائه قوی ترین انگیزه برای جنگل زدایی در همکاری با یکدیگر و در هماهنگی با یکدیگر به disincentivize بیشتر زدایی است که ما به طور کلی دیدن بزرگترین موفقیت" او اشاره کرد.

"2019 اطلاعات را تأیید میکند آنچه که ما در حال حاضر می دانیم" WRI را سیمور اضافه شده است. "اگر دولت به جای قرار دادن خوب سیاست ها و اجرای قانون جنگل از دست دادن پایین می رود. اما اگر دولت آرامش محدودیت ... از بین رفتن جنگل ها بالا می رود." سیمور نگران است که خرید اینترنتی از COVID-19 همه گیر می تواند فشار جهانی جنگل زیان این سال است.

همچنین بخوانید: محققان مطالعه ایبوپروفن به عنوان Coronavirus درمان

"ما تاریخی سوابق" WRI را سیمور گفت. فقر و عدم اجرای سوار جنگل زدایی پس از بحران مالی آسیا در اواخر دهه 1990 او اشاره کرد. و با توجه تبدیل شده و در جای دیگر Heilmayr گفت: "من نگران این است که یک لحظه که در آن دولت ها که می خواهید برای فعال کردن اضافی غصب زمین که می خواهید به فعال کردن کشاورزی و توسعه ممکن است به نوبه خود به دور از اجرای قوانین است که در حال حاضر وجود دارد." (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن