دالایی لاما تبدیل 85, تبتی وقف سال 2020 به او

منn در پی شیوع کروناویروس مرکزی تبت دولت (فرهنگ و هنر) همچنین شناخته شده به عنوان تبت دولت در تبعید "روز دوشنب

توسط ABDOOSNEWS در 17 تیر 1399

منn در پی شیوع کروناویروس مرکزی تبت دولت (فرهنگ و هنر) همچنین شناخته شده به عنوان تبت دولت در تبعید "روز دوشنبه اعلام کرد به اختصاص این سال به عنوان "سال قدردانی' به علامت 85 تولد خود را رهبر معنوی دالایی لاما احترام به عنوان یک "خدا زندگی'.

مجازی آموزه های آن گفت: ارائه آرامش و امید و برکت و رحمت برای هزاران نفر در سراسر جهان است.

"ما می خواهیم تبتی و دوستان ما در سراسر جهان برای شروع و شرکت در فعالیت های در ظرفیت های خود را برای ایجاد آگاهی در مورد زندگی و چهار تعهدات عالیجناب" فرهنگ و هنر به رهبری Lobsang Sangay در بیانیه ای گفت.

Follow us on Instagram برای دریافت اخبار به طور منظم به روز رسانی از ما!!

"جهان امروز در حال رفتن را از طریق یک تجربه آسیب زا در سراسر جهان بیش از نیم میلیون نفر از مردم از دست داده اند و زندگی خود را با توجه به همه گیر. مصرف این فرصت را, ما را به نماز و همبستگی همه ملت ها و افراد متاثر از COVID-19" آن گفت:.

"به عنوان تعدادی از موارد موج در هند, ما می خواهیم به اقدامات احتیاطی لازم است برای حفظ یک دیگر امن است. در این زمان نامشخص جناب مجازی تعالیم ارائه آرامش و امید و برکت و رحمت برای هزاران نفر در سراسر جهان است.

Dalai Lama turns 85
دولت تبت در تبعید "روز دوشنبه اعلام کرد به اختصاص این سال به عنوان "سال قدردانی' به علامت 85 تولد خود را رهبر معنوی دالایی لاما. Pixabay

"آموزه های خود را برای تماس یگانگی انسانیت و مهربانی و شفقت به هدایت ارزش از زندگی روزمره" گفت: فرهنگ و هنر مستقر در شمال این ایستگاه تپه هند در بیانیه ای گفت:.

این فرصت گرفتن آن گفت: "ما از هر فرد و سازمان و دولت است که با حمایت از طرح های از عالیجناب پیوست و ما در just cause تبت."

"تبتی اذعان با قدردانی عمیق بدهی ما نسبت به حضرتش بزرگترین دالایی لمس. ما با افتخار خود را جشن می گیرند زندگی و میراث است. ما دعا می کنیم برای روزی که تبتیها در تبت را به دنبال عالیجناب' برکت و آموزش از صندلی خود را در کاخ Potala در سرزمین برف.

"ممکن است جناب" نور همچنان به درخشش بر ما."

دهها هزار نفر از تبتی مستقر در سراسر جهان تقریبا در جشن 85 تولد دالایی لاما.

در مارس سال 1959 جناب مجبور به ترک میهن خود را نهایی به عنوان یک رفت و آمد مکرر به دنبال آزادی برای مردم خود.

از روز اول او پا به زندگی در تبعید جناب کار کرده است برای محافظت از مردم خود رهبری یک جنبش سیاسی و حفظ منحصر به فرد هویت فرهنگی تبت گفت: فرهنگ و هنر.

"هنگامی که تبتی نگاه ما به گذشته ما به یاد داشته باشید ما از دست دادن بزرگ اما این ضرر شده است قابل تحمل واقع آن شامل امکان برای آینده به دلیل آن جناب. عالیجناب نرم است بلانت در زندگی ما کمک کرده است و تغییر شکل درد و رنج ما به چیزی است که می تواند امید.

Dalai Lama turns 85
در سال 1959 این اشغال چینی نیروهای سرکوب تبتی قیام ملی در لهاسا و مجبور دالایی لاما و بیش از 80 ، 000 تبتی به تبعید در هند و کشورهای همسایه. Pixabay

"تبتی وجود دارد به عنوان افتخار تبتی حتی تحت شرایط ادامه سلب مالکیت از آنجا که آن جناب.

"امروز بسیاری از سراسر جهان مشاهده تبتی به عنوان موفق ترین پناهندگان جامعه با مدارس پناهندگان شهرک صومعه و یک حکومت دموکراتیک قادر به نمایندگی و متحد همه تبتی. مانند یک پدر و مادر با بی قید و شرط محبت آن جناب تا به حال ساخته شده عالی فداکاری به پرورش ما.

"او خستگی ناپذیر تلاش و دوربینی را نجات داد تبت از تبدیل شدن به صرف پاورقی در داستان گم شده و فراموش شده سازمان ملل" افزود: فرهنگ و هنر.

پاسخ دادن به ذهن و زندگی موسسه جمهور سوزان Bauer-وو در یک مکالمه مجازی در ماه گذشته دالایی لاما گفت: "شما باید برای قاضی از چهره من. من 85 و جسمی بسیار سالم. من احساس می کنم دلیل این است که در ذهن من است و صلح آمیز به عنوان یک نتیجه از کشت نوع دوستی, بیداری ذهن 'بودهیچیتا'.

"این بیماری جدی است" عالیجناب در پاسخ به یک سوال در جهانی همه گیر.

"بسیاری از کارشناسان با توجه به آن, بنابراین من چیزی برای اضافه کردن. من قدردانی تلاش های خود را و کمک به آنها در حال دادن به بسیاری از افراد — اعم از کسانی که در حال انجام تحقیقات و کسانی که به درمان و مراقبت است. بنابراین بسیاری از پزشکان و پرستاران قرار دادن خود در معرض خطر است.

"من باور دارم که وجود دارد این است که ترس از آن باعث می شود که اثر این بیماری بدتر است. ما نیاز به یک پایدار داشته باشید. هشتم-قرن Nalanda استاد شانتیدوا توصیه می شود که ما به بررسی وضعیت ما خودمان را پیدا کنید در. اگر یک مشکل یک راه حل ما باید برای پیدا کردن آن; اگر آن را نمی کند ما نیاز به اتلاف وقت فکر کردن در مورد آن است. این یک رویکرد عملی. آن را مفید برای کاهش ترس و اضطراب است. در این زمینه در حال تحول جهان و کهکشان ها یک زندگی بشر کوچک است اما زمانی که آن را به پایان می رسد, پایان دائمی نیست. چیزی می رود, زندگی پس از زندگی.یک

در سال 1959 این اشغال چینی نیروهای سرکوب تبتی قیام ملی در لهاسا و مجبور دالایی لاما و بیش از 80 ، 000 تبتی به تبعید در هند و کشورهای همسایه.

در رسیدن به هند پس از سه هفته خائنانه سفر دالایی لاما برای اولین بار در زمان اقامت برای حدود یک سال در موسوری در Uttarakhand.

همچنین بخوانید: 'Covid' در حال حاضر بیشترین جستجو کلمه 2020

در مارس 10, 1960, فقط قبل از حرکت به دارامسالا که همچنین به عنوان مقر تبعید تبت استقرار دالایی لاما گفته بود: "برای کسانی از ما در تبعید من گفت که اولویت ما باید اسکان مجدد و تداوم فرهنگی ما سنت است. ما تبتی در نهایت پیروز در به دست آوردن آزادی برای تبت است."

در حال حاضر هند به حدود 100000 تبتی و دولت در تبعید " که هرگز موفق به کسب شناخت از هر کشور است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب