Covid-19 واکسن جستجو مربوط به بالاترین سطح خود در هند در ماه مه نشان می دهد گوگل

سرخپوستان جستجو برای Covid-19 واکسن ترین در مارس ادعا می کند گوگل. PixabayGthe game creators ltd toolbar در رو

توسط ABDOOSNEWS در 19 خرداد 1399
vaccine
سرخپوستان جستجو برای Covid-19 واکسن ترین در مارس ادعا می کند گوگل. Pixabay

Gthe game creators ltd toolbar در روز دوشنبه نشان داد که واکسن جستجو مربوط به یک رکورد جدید رسید و با افزایش بیش از 190 درصد در هند در ماه مارس طبق آخرین اخبار.

این گزارش همچنین نشان داد که coronavirus کاهش یافته و به 12 بیشترین جستجو موضوع کلی در مه, پشت موضوعاتی مانند فیلم, معنی, اخبار و آب و هوا – همه به طور مداوم بسیار جستجو موضوعات در هند.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

بالا روند جستجوی عبارت کلی برای مه "مستند 4.0" که مشخصی 3,150 درصد در حالی که "عید مبارک" بود و دوم بالا روند کوتاه مدت با افزایش 2,650 درصد است.

منافع جستجو برای "coronavirus مستند مناطق دهلی نو" رشد بیش از 1800 درصد بیش از ماه, در حالی که "ایتالیا coronavirus واکسن" مشخصی 750 درصد آن اضافه شده است.

دولت با کمترین جستجو علاقه بیش از مه بود و گوا پس از مگالایا و Chandigarh.

به گفته این شرکت منافع جستجو برای coronavirus بود و نیمی از حجم ماهانه برای ماه آوریل است اما هنوز هم پنج برابر بیشتر جستجو از کریکت.

vaccine
روند سوالات به کروناویروس در ممکن است شامل: چه واکسن?, است کرونا واکسن آماده است ؟ Pixabay

روند سوالات به کروناویروس در ممکن است شامل: بیماری که مربوط به کروناویروس?, covid19.org ردیاب هند چیست, واکسن?, است کرونا واکسن آماده?, سری وب — Patal Lok ،

همچنین جزئیات: حرکت به سوی جهانی بدون پلاستیک

ماه گذشته گوگل نشان داد که دستور جستجو مربوط به آمار یک رکورد جدید در هند.

در حالی که 'dalgona قهوه دستور غذا را در خانه' مشخصی از 5000 درصد جستجو برای 'مرغ momo دستور' رشد 4,350 درصد و جستجوها برای "انبه بستنی دستور" دیدم 3,250 درصد افزایش یابد. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب