COVID-19: برگزارکنندگان اعلام دوبلین ماراتن 2020 لغو

مفهوم کار از خانه معرفی شده در سراسر جهان در برابر این بیماری همه گیر. Pixabay Wمرغ جهان مورد حمله قرار گرفت C

توسط ABDOOSNEWS در 30 اردیبهشت 1399
working from home
مفهوم کار از خانه معرفی شده در سراسر جهان در برابر این بیماری همه گیر. Pixabay

Wمرغ جهان مورد حمله قرار گرفت COVID 19 و با وجود دارو/واکسن در دسترس xfor درمان افراد آلوده و اجتماعی و فاصله بین افراد حمایت شد به عنوان راه حل فوری برای حل مشکل. حتی به عنوان بی پایان بحث در ادامه علل و اثر COVID 19 مستند تحمیل شد برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله است که در حال حاضر ثابت می تواند بسیار پر هزینه برای اقتصاد کشور در سراسر جهان حتی اگر مردم در حال کار از خانه.

به کاهش بار بر اقتصاد و به حفظ مولد عملیات در حال ادامه داد: تا حد امکان از خانه کار پیشنهاد شد به عنوان راه حل برای کاهش تاثیر نامطلوب بر اقتصاد است.

با این کار از صفحه اصلی مفهوم که به تصویب رسید و توسط چندین ادارات دولتی و شرکت ها در سراسر جهان بحث آغاز شده در مورد محاسن و demerits از کار از خانه. تا امروز آخرین کلمه شده است گفت: در مورد محاسن و demerits و تناسب مفهوم کار از خانه.

زمین واقعیت این است که این نوع از توابع که در آن کار از خانه می تواند انجام شود و به طور بالقوه تعداد زیادی از مردم که می تواند کار از خانه در توابع مختلف بسیار محدود است و از آنجا که بسیاری از عملیات های انجام شده در کارگاه و شرکت های تجاری که در آن کار از خانه ممکن نیست در همه. بنابراین بدیهی است که کار از خانه است کامل و یا حتی راه حل قابل توجهی برای حفظ اقتصاد در حال حرکت است.

filmmaker working from home
مدرن امکانات ارتباطی و تکنولوژی کمک کرده اند جهان به اجرای مفهوم کار از خانه. Pixabay

در بهترین حالت از خانه کار می کنند مناسب است و تنها برای برخی از عملیات ها و سازمان های مانند نرم افزار مشاوره و غیره. با کمک امکانات ارتباطی مدرن و فن آوری است. حتی در چنین مواردی که کار از خانه می تواند احتمالا تمرین جدی وجود دارد محدودیت ها و تنگناها در حصول اطمینان از کارایی و بهره وری از کسانی که مشغول به کار از خانه.

بسیاری بر این باورند که بهره وری کار از خانه ممکن است کمتر از 50-درصد در اکثر موارد پس لازم راهنمایی از برتر مقامات نمی تواند ارائه شده به سطح مورد نظر در انجام وظیفه. اغلب اين دستورالعمل ها و راهنمایی های تماس برای جلسات چهره به چهره و مستمر با فعل و انفعالات.

بیشتر در کار از خانه می تواند وجود داشته باشد نظم و انضباط از زمان محدود ساعات کار و به ناچار مردم را شل کنید و یا مختل یا انحراف توجه از هدفمند وظایف و وظایف با توجه به دلایل مختلف.

people-working from home 1
این بسیار آشکار است که بسیاری از مردم ممکن است وظیفه آگاهی به سطح مورد نیاز در حالی که کار از خانه و آنها ممکن است نیاز به نظارت دقیق برای اطمینان از خروجی های خود را. Pixabay

مهم ترین عامل این است که این امکان وجود دارد که تعداد زیادی از مردم که از خانه کار می کنند ممکن است تعهد و وظیفه آگاهی به سطح مورد نیاز و آنها ممکن است نیاز به نظارت دقیق برای اطمینان از خروجی های خود را.

در حالی که سیستماتیک مطالعه دقیق است و در عین حال به انجام شده برای تعیین سطح بهره وری کار از خانه بسیاری از مدیران ارشد به نظر می رسد تحت تاثیر که کارکنان کار از خانه است نه یک ایده آل یا مطلوب روش در حال اجرا در یک سازمان است. آنها به نظر می رسد فکر می کنم که در مقیاس بزرگ در سطح مردم در حال کار از خانه را تحت تاثیر عملکرد کلی سازمان به شدت به این عمل نمی خواهد آزمون زمان ایستاده.

البته کارکنان در سازمان "که لذت بردن از لذت بردن از کار از خانه" به نظر می رسد به احساس بسیار خوشحال به عنوان آنها مجبور به رفت و آمد به دفتر می تواند ساعات کار انعطاف پذیر و می توانید شل کنید هر زمان که آنها نیاز به حتی به عنوان آنها را به از دست دادن حقوق و دستمزد خود را و قدرت پردازش.

در بسیاری از توابع خروجی قابل اندازه گیری نیست در روز امروز و بر اساس آن کار از خانه حتی ممکن است قادر به فرار از موشکافی خروجی آنها است.

office working from home
مفهوم کار از خانه جدید نیست اما آن باقی مانده است به عنوان تنها گزینه در این بیماری همه گیر. Pixabay

ادامه مطلب: درک کودکان و نوجوانان از ديدگاه آنها را به ورزش

مفهوم کار از خانه کار می کنند ممکن است در مورد خود به کار مردم که تعیین هدف برای خود قرار داده و ممکن است به جلو بهترین از تلاش برای رسیدن به هدف تعیین شده برای خود را که آیا آنها "کار از خانه و یا در خارج از خانه"

مفهوم کار از خانه جدید است و شناخته شده است برای مدت طولانی. در COVID 19 دوره این گزینه از کار از خانه شده است به تصویب رسید به عنوان یک اندازه گیری از حداقل انتخاب با هیچ گزینه ای دیگر باز است.

برخی از شرکت های نرم افزاری را مبهم ادعا می کند که آنها می توانند درخواست تعداد زیادی از کارکنان به محل کار از خانه در پست CIOVID 19 دوره بیش از حد, به عنوان آن را به نفع سازمان با داشتن به کمتر فضای کاری کمتر مصرف برق ، و غیره. اما از نقطه نظر تجزیه و تحلیل سود هزینه کار از خانه را نمی توان یافت سودمند در کوتاه مدت یا دراز مدت. . این سازمان که انتخاب کردن برای کارکنان کار از خانه به عنوان دائم و تمرین در این پست COVID 19 دوره را متوجه اشتباه خود خواهد شد و یادگیری در هزینه و خواهد داد تا این عمل بسیار به زودی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب