COVID-19 تاریک ترین قسمت در تاریخ مدرن: وزیر بهداشت Harsh Vardhan

افراد سیگاری به احتمال زیاد آلوده COVID-19 به عنوان سیگار لمس دهان خود را. Pixabay توسط SIDDHI JAIN سیگاری هست

توسط ABDOOSNEWS در 29 فروردین 1399
smokers
افراد سیگاری به احتمال زیاد آلوده COVID-19 به عنوان سیگار لمس دهان خود را. Pixabay

توسط SIDDHI JAIN

سیگاری هستند به طور خاص در هر خطر بالاتر ابتلا به آلوده می شود ؟ کارشناسان بهداشت می گویند بله. خواندن این مقاله به دانستن بیشتر در مورد شیوه زندگی سالم است.

اگر چه رمان Coronavirus را آلوده می توانید هر کسی که شواهد نشان می دهد که برخی از گروه ها مانند افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی – در معرض خطر بالاتری برای ابتلا COVID-19.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

موارد از ووهان چین که در آن COVID-19 نشات گرفته نشان می دهد که افرادی که مبتلا به بیماری های قلبی و عروقی و بیماری های تنفسی به علت استفاده از دخانیات در معرض خطر بالاتر ابتلا شدید COVID-19 علائم.

smokers
با توجه به مطالعه انجام شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان افراد سیگاری در خطر آلوده شدن توسط COVID-19. Pixabay

"زنجیره ای سیگاری به احتمال زیاد در معرض Covid-19 با توجه به آنزیم ACE2. یک مطالعه توسط پزشکان چینی در 99 بيماران مبتلا به COVID-19 یافت می شود که زنجیره ای-افراد سیگاری بیشتر در معرض خطر مرگ" دکتر Nilesh شاه, گروه, رئیس جمهور کلانشهر بهداشت و درمان با مسئولیت محدود بمبئی گفت IANSlife.

ما می دانیم که حداقل یک نفر در زندگی ما است که یک زنجیره سیگاری و کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند که افرادی که بیماری های مرتبط با تنباکو یا باید از قبل موجود شرایط پزشکی مزمن می تواند در میان بیشتر مستعد ابتلا دسته. رفتاری عوامل مرتبط با سیگار کشیدن بیش از حد منجر به افزایش احتمال ابتلا COVID-19 عفونت است.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی سیگار کشیدن می تواند به افزایش خطر ابتلا به عوامل رفتاری از آنجا که افراد سیگاری به طور مداوم با قرار دادن انگشتان دست خود را به لب خود را در هنگام برگزاری یک سیگار موجب انتقال میکروب ها از دست خود را به دهان خود را. انتقال این ویروس از دست به دهان شایع ترین راه ابتلا به این بیماری است. بیشتر افراد سیگاری نیز ممکن است به اشتراک گذاری سیگار که دوباره افزایش شانس, پخش كردن, میکروب" می گوید: دکتر شاه.

smokers
افراد سیگاری ممکن است در حال حاضر بیماری های ریوی و یا کاهش ظرفیت ریه که تا حد زیادی افزایش می دهد خطر ابتلا به بیماری های جدی. Pixabay

شما خواهد شد شگفت زده می دانیم که افراد سیگاری نیز به احتمال زیاد به کاهش ظرفیت ریه و طولانی مدت افراد سیگاری بسیار به احتمال زیاد به ریه آسیب می رساند. همه این عوامل آنها را در بالاتر-گروه های در معرض خطر.

"افراد سیگاری ممکن است در حال حاضر بیماری های ریوی و یا کاهش ظرفیت ریه که تا حد زیادی افزایش می دهد خطر ابتلا به بیماری های جدی. زیرا کمک می کند تا در تولید خلط در ریه ها که به معنای واقعی کلمه تله ویروس در داخل و افزایش احتمال عفونت و نفس خود را," او اضافه می کند.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

با یا بدون وجود COVID-19 ما این واقعیت را می دانیم که سیگار کشیدن را کاهش می دهد یک زندگی تاثیر می گذارد و سیستم ایمنی بدن است که همانطور که در حال حاضر مهم ترین چیز برای مبارزه با ویروس.

همچنین به عنوان خوانده شده - جوان مردم را از آن 'خیلی دیر به دنبال کمک برای اختلالات خوردن

"به عنوان یک پزشک, من می توانم به شما بگویم که برای مبارزه با هر گونه بیماری خود ایمنی مهم, و شما باید بدانید که سیگار کشیدن در حال انجام چیزی جز تضعیف آن است. در حال حاضر ما اصلا قطعی داده ها به ارائه که اگر در هند بیش از حد افراد سیگاری بیشتر احتمال دارد به سقوط طعمه به همه گیر است که هنوز هم در جریان است. شاید ما بیشتر در مورد آن هنگامی که ما اطلاعات بیشتر به تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری. در حال حاضر توصیه می کنیم برای جلوگیری از به اندازه سیگار کشیدن به عنوان ممکن است," او هشدار می دهد.

در واقع بهتر خواهد بود اگر یکی می تواند یک اراده قوی برای پرهیز از سیگار کشیدن تا همه گیر است کنترل می شود و در نهایت پشت سر ما. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب