اسناد دادگاه رئوس مطالب چگونه FMPD پلیس به کار گرفته شده توقف ترافیک که بعد منجر به دستگیری او

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 11:50 AM EDT Jun 11, 2020فورت مایرز افسر پلیس را با شکست به گزار

توسط ABDOOSNEWS در 22 خرداد 1399

فورت مایرز افسر پلیس را با شکست به گزارش مشکوک به کودک آزاری اجازه راننده یک ون او متوقف شد صحنه را ترک کنند با وجود پیدا کردن مواد مخدر در خودرو همراه با یک خواب 3 ساله, کودک, پرونده های دادگاه نشان می دهد.

افسر تنها با صدور یک هشدار در طول Jan. 18 متوقف کند و اجازه ون و سرنشینان را ترک گفت که او نمی خواست برای مقابله با این گروه از کودکان و خانواده خدمات 6 صبح بود که با توجه به آنها را "freebie."

کودک آرامش رابینسون درگذشت تقریبا یک ماه بعد در یک تصادف همراه دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور بلوار زمانی که او انداخته بود از نقره کیا سدونا ون. ون همان بود که متوقف شد, در ماه ژانویه بود و رانده شدن توسط مادرش, Leslie جو Zeagler که پلیس می گویند تحت تاثیر مواد مخدر ،

Zeagler, 30, باقی می ماند در لی زندان شهرستان در غفلت و طرح اتهامات در دختر او را از مرگ.

فورت مایرز رئیس پلیس جرثقیل Diggs اعلام کرد که روز شنبه بازداشت افسر تایلر ویلیامز 25 روز سه شنبه صبح.

ویلیامز حکم بازداشت جزئیات آنچه در طول یک توقف ترافیک در مدت کوتاهی قبل از ساعت 5 در ژانویه. 18. این اطلاعات پس از یک فورت مایرز تحقیقات پلیس و از بدن دوربین فیلم.

حکم توضیح می دهد که ویلیامز کشیده بیش از این ون با راننده Carly Hartnett و مسافران Zeagler و آرامش رابینسون در طول توقف ترافیک برای بالا بردن سرعت.

در طول توقف ویلیامز بدن دوربین ثبت تصاویر از سرنگ که آزمایش مثبت برای هروئین و یک کیسه پلاستیکی حاوی چه بعدها مشخص می شود کریستال متامفتامین.

و در طول توقف ویلیامز شنیده می شود گفت: هیچ کس دستگیر درخواست که در آن زنان بوده است و اگر آنها با استفاده از مواد مخدر. Harnett و Zeagler را تکذیب کرد, استفاده از مواد مخدر را تکذیب کرد مخدر در ون ایشان و گفت: کسی که دیگری استفاده کرده بودند ون قبلا.

ویلیامز گفت که او باور نکرد خود را ادعا می کند و سپس اشاره به مت و 3 ساله در ون.

"من می خواهم برای قرار دادن این در واقعیت برای شما و امیدوارم ما می توانیم تغییر عادات ما در آینده" ویلیامز گفت: زنان و پیشنهاد آنها به تازگی خریداری مت در این نزدیکی هست. "...ما در حال رفتن به یک کل به حضرت عیسی آمده و ما در حال رفتن به تغییر شیوه زندگی ما به خاطر من لازم نیست این کار را در مقابل یک کودک است."

ویلیامز پس از آن گفت: آنچه که می تواند اتفاق افتاد این بود که زنان را به زندان رفت ، ون رو یدک کشیده و کودک گرفته شده توسط دولت است.

"است که یک دختر زیبا و کوچک" ویلیامز گفت. "او سزاوار نیست که."

Harnett سپس به طور داوطلبانه برای خرید مواد مخدر undercover اما ویلیامز گفت: داشتن فرزند وجود دارد خواهد بود یک مانع.

ویلیامز گفت: اگر او را دیدم زنان در جاده ها دوباره او را بکشد و آنها را بیش از و مبارزه با مواد مخدر سگ جستجو در خودرو.

سازگاری: کیپ کرال مادر 3-سال ضرب صدمه دیده در فورت مایرز سقوط شارژ

بیشتر: فورت مایرز افسر پلیس را با شکست به گزارش مشکوک به کودک آزاری

افسر گفت که او به آنها "freebie" چرا که او "احساس مهربان برای برخی از دلیل" و "من نمی دانم چرا. در نهایت من واقعا احساس نمی مانند برخورد با DCF در 6:00 صبح," سوابق دادگاه گفت.

کریستال متامفتامین ویلیامز جمع آوری شده از ون در طول توقف هرگز فرستاده شده برای انگشت نگاری و یا تجزیه و تحلیل این حکم می گوید. افسر را ارائه مت بعد همان روز "مبارزه با مواد مخدر رایت" فرایند که در آن آنها خواهد بود.

سرنگ با هروئین ارائه شد حکم گفت:.

حکم لیست تماس های ساخته شده در ماه فوریه به FMPD کلی شوارتز, دوست دختر رندی رابینسون آرامش پدر. او کارگردانی شد به وزارت امور داخلی ،

شوارتز و رابینسون بود که در لی زندان شهرستان در رانندگی با مجوز به حالت تعلیق شارژ نیز تا به حال سه راه مکالمه تلفنی با ویلیامز در مورد تصادف آرامش مرگ و ژانویه ترافیک توقف در ثبت خط در فوریه.

مصاحبه رونوشت شامل ادعاهای ویلیامز به شوارتز و رابینسون که او گزارش ژانویه حادثه به DCF. ویلیامز همچنین گفته رابینسون و شوارتز که مواد مخدر پیدا شد تنها مقدار کمی وجود دارد و حذف مالکیت مواد مخدر یافت می شود بنابراین نمی تواند او را بازداشت.

ویلیامز قرار بود در مرخصی با حقوق یک روز بعد از صحبت او با رابینسون و شوارتز.

حکم نیز توضیح داده شده سه زودتر DCF تعامل با Zeagler مربوط به دخترش.

برای اولین بار بود که در ماه اوت سال 2016 زمانی که او به هنگام تولد به دختر و او آزمایش مثبت به مواد مخدر و نوزاد به نشان دادن نشانه هایی از خروج. دوم اکتبر 2019 مثال مربوط به یک داخلی اطلاعات بین Zeagler پدربزرگ (یک مجرم جنسی ثبت شده) و مادر بزرگ و گزارش بود که هروئین فروخته می شود از خانه خود را.

گزارش سوم درگیر تصادف که به کشته شدن آرامش.

DCF گفت: آن را به حال هیچ سابقه ای از ویلیامز درخواست DCF دخالت در ژانویه حادثه و تا به حال تنها یک گزارش از سال 2017 از افسر دنبال DCF ورودی.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de