کشور افسانه ویلی و کنی (و دوستان) درخشش در جفت ویژه

با اکثر مردمی در Coronavirus قرنطینه ما تلویزیون به احتمال زیاد رفتن 24/7 با تمام, تماشای, بازی و جریان (سهام

توسط ABDOOSNEWS در 21 فروردین 1399

با اکثر مردمی در Coronavirus قرنطینه ما تلویزیون به احتمال زیاد رفتن 24/7 با تمام, تماشای, بازی و جریان (سهام من باید دو ماه پیش خریداری شده: Charmin, Purell زوم و Netflix بکشد). خوشبختانه برای طرفداران موسیقی ما زندگی می کنند در یک عصر طلایی از مستند و کنسرت در سراسر به ظاهر همه موسیقی سلیقه و سبک.

دو کشور ترین نام های افسانه ای – و هر دو قوی و عمیق روابط به Houston – خواهد بود که افراد از نام تجاری جدید فوق العاده debuting در شبکه A&E: "ویلی نلسون: آمریکا یاغی" (مارس 12, 9 p. m. CT) و "زندگینامه: Kenny Rogers" (13 آوریل 8 p. m. CT) است.

در "ویلی نلسون: آمریکا یاغی" بینندگان یک صندلی ردیف جلو به یک اخیر all-star ادای احترام کنسرت به رهبری غریبه با یک واقعا یک بار در طول عمر یک صف از نوازندگان پخش آهنگ که ویلی یا نوشت, ثبت و یا در یکی از به یاد ماندنی لحن – الهام گرفتند او را.

که یکی از آخرین خواهد بود جک جانسون داستان واقعی از یک ذهن-تغییر پوکر بازی "ویلی مرا سنگسار و در زمان تمام پول من"). افسوس Toby Keith بود اطراف نیست به خواندن قصیده خود را "علف های هرز با ویلی."

نوازندگان شامل Eric Church ("من و پل"), Vince Gill ("ابی گریه در باران"), Chris استاپلتون ("ویسکی رودخانه"), جیمی جانسون ("Georgia On My Mind") ، Avett برادران ("Bloody Mary" صبح) ناتانیل Rateliff ("A Song for You") و لایل Lovett و ری بنسون ("تفنگ ساچمهای ویلی").

"هنگامی که ما با قرار دادن نشان می دهد با هم ما شروع به برقراری ارتباط با مردم و وجود فوری غلیان احساسات مردم که می خواستم به بخشی از این می گوید:" راب Rauffer Co-تهیه کننده اجرایی ویلی ویژه و تهیه کننده اجرایی از Kenny Rogers برنامه. او همچنین یک نیروی محرکه در پشت یاغی جشنواره موسیقی ساخته شده است که توقف در سال گذشته در هوستون.

در واقع, واقعی ویلی ادای احترام کنسرت خیلی طولانی و درگیر بسیاری از هنرمندان که فقط 20 از 30 اجرای برنامه ساخته شده پخش برش (هر چند عقاب چشم بیننده می تواند افرادی مانند Kris Kristofferson, Jimmy Buffett, استیو Earle مارگو قیمت و جیسون Isbell در میان دیگران و در آخر "در جاده دوباره."

نلسون خودش می آید و صحنه را برای یک سری از دوئت و حضور مهمان با Emmylou Harris ("Pancho و Lefty"), Sheryl Crow ("پس از آتش رفته است") و دیو متیوز ("دیوانه") و حتی انفرادی نقاط. گاه به گاه شکنندگی در صدای او یک یادآوری است که هنوز هم در 86 سال, اما ما نمی خواهد که ویلی برای همیشه لطفا برای.

به احتمال زیاد برجسته یک دو آهنگ مجموعه ای که در آن نقش ویلی با جورج تنگه از جمله "خوب دل زن" و یک نام تجاری جدید شرکت نوشته شده آهنگ است که در آن مردان تجارت, طنز آمیز, کلمات قصار و شعر از تحسین "بخوان با ویلی."

"هنگامی که جورج تنگه در آمد که یک چیز بزرگ. آنها هرگز انجام شده با هم و من فکر می کنم که تعجب مردم" Rauffer می گوید و اضافه کرد که آنها تا به حال خود را انجام داده و قطعات برای ثبت نسخه از "آواز خواندن یکی با ویلی" به طوری که علائم ویژه اولین بار آنها به اشتراک گذاشته شده در واقع همان مرحله است.

It's a bittersweet moment when Kenny Rogers and Dolly Parton sing what would be their final-ever live duets a a tribute concert.گسترش

این تلخ و شیرین لحظه ای که Kenny Rogers و دالی پارتن بخوان چه خواهد بود نهایی خود را-همیشه زنده دوئت یک ادای احترام کنسرت.

عکس توسط جاشوا تیمرمانس/حسن نیت ارائه میدهد از A&E

"من فکر می کنم مردم فقط سقوط در عشق با او خیلی عمیق" دالی پارتن می گوید: روی صفحه اش مکرر و دهه آواز (فقط آواز!) شریک زندگی که با موضوع "زندگینامه: Kenny Rogers." "وجود دارد عاطفی وزن در صدای او" می افزاید: موسیقی کشور روزنامه نگار Robert K. Oermann. "او می شود جوهر یک داستان آهنگ."

ارائه شده به عنوان یک مستقیم به جلو مستند این نشان می دهد که بیشتر از یک ادای احترام به خوش مشرب قمار باز که توصیف مصاحبه افراد عبارتند از لیونل ریچی, کریس Stapleton, Reba مک انتیر و تعدادی از اعضای خانواده biz موسیقی همکاران و یا فعلی یا سابق ازدواج همکاران. نیز وجود دارد مقدار زیادی از آرشیوی زنده فیلم عکس های کمیاب و هر دو معاصر و مصاحبه با راجرز خود را.

البته این یکی طول می کشد در یک معنی متفاوت در نور راجرز مرگ در ماه گذشته است که در یک در یک عنوان کارت در پایان.

"ما را کامل نشان می دهد قبل از او [گذشت] و کنی و همسرش واندا قادر به دیدن آن را در اوایل این سال است. آنها واقعا لمس آن. او دوست داشت آن را" Rauffer می گوید. "تمام چیزی که یک بیت از یک عشق نامه ای به کنی و آنچه که او انجام داده برای این ژانر از موسیقی کشور مصرف آن جریان اصلی با تمام کسانی که [افسانه] آهنگ ها بودند که بازی حتی در [صفحه 40] رادیو."

در طول عملکرد کلیپ از 2017 all-star وداع کنسرت "همه را برای قمار باز" است که در آن عمل می کند مانند کسانی که در بالا ذکر شد و Lady Antebellum, Little Big Town, و جیمی جانسون انجام آهنگ ها ساخته شده است که راجرز معروف است.

نمایش ویژه و نقطه اوج با دو دوئت های راجرز خودش آواز با پارتن: اولین و بزرگترین موفقیت ("سلیمان در جریان") و دست زدن به گذشته ("شما نمی توانید دوستان قدیمی").

"همانطور که اگر ده دقیقه به اندازه کافی از یک tearjerker برای شروع, ما در حال حاضر می دانیم که واقعا آخرین بار آنها تا کنون انجام با هم" Rauffer یادداشت ها.

در این مستند جانبی وجود دارد به عنوان کامل به عنوان دیده می شود در نگاه راجرز در اوایل زندگی حرفه ای با اعمال مانند هوستون-بر اساس بابی دویل های جدید کریستی Minstrels و (از همه مهمتر) این کشور گروه راک چاپ اول. مصاحبه با دو نفر از سابق خود bandmembers در اینجا روشنگری و چند کنسرت و کلیپ تلویزیون (این عمل تا به حال خود را در انواع شبکه نمایش در یک نقطه!) بزرگ هستند.

"من متولد شد و در سال 1965 بنابراین من واقعا فقط می دانستم که از Kenny از 'Aa' ، اما جالب بود واقعا به آن قسمت از زندگی خود و زندگی حرفه ای و نسخه اول چیزهایی که مردم واقعا نمی دانم در مورد او" Rauffer می گوید.

همچنین آشکار است که چگونه کم کم نقاط راجرز حرفه ای حرفه ای بود پس از نسخه اول و حتی به او در اوایل کار انفرادی. و چگونه مهم تولید لری ساقی شد به تقویت هر دو راجرز اعتماد به نفس و حرفه ای.

و در حالی که او تا به حال, از خود راضی بازدید و با "لوسیل" و "روبن جیمز" آن همین سچلیتز-به قلم "قمار باز" که سمان خود را حرفه ای و با شخصیت. لیونل ریچی می دهد برخی از سرگرم کننده داستان های غیر منتظره خود را مادام العمر دوستی و چگونه از آواز او نوشتم برای Rogers – the سر و صدا "بانو" – آمد و چه اصلی آن عنوان شد. اما به نوعی "عزیزم" فقط نمی خواهد آمد در سراسر همان.

بسیار ساخته شده است راجرز بسیاری از شماره 1 تا بازدید در کشور و پاپ و نمودار و شاید هیچ هنرمند به نمایش گذاشت که چگونه ترکیب دو ژانر می تواند کار به عنوان به خوبی به عنوان راجرز. اکثر موسیقی کاهش یافت و به دو دسته بندی ها: داستان, آهنگ ها و قطعات رمانتیک. دوم راجرز در اینجا تکرار خود بارها گفته که مشاهده آن آهنگ ها "هر چه می خواهم بگویم و هر چه زن می خواهم برای شنیدن."

به عنوان به آنچه باعث می شود این دو محصول فوق العاده متمایز از بسیاری دیگر Rauffer می گوید آن را مخلوطی از افراد و ساختار.

"برای ویلی نشان می دهد, آن را واقعا به نشان دادن وسعت موسیقی خود را توسط انواع مختلف از نوازندگان. برای Kenny آن را مخلوط کردن مواد زندگی می کنند نشان می دهد [کامی] با این مستند در مورد تاریخ خود را. اما هر دو ویلی نلسون و Kenny Rogers چنین فرهنگی آیکون و تا به حال چنین تاثیر بر فرهنگ است."tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب