Coronavirus گونه فلوریدا سواحل خلیج فارس شهرستانهای زنجیره تامین برای دنده محافظ

رایان میلز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:00 PM EDT آوریل 8 سال 2020به عنوان فلوریدا COVID-19 موارد رشد توسط صده

توسط ABDOOSNEWS در 19 اردیبهشت 1399

به عنوان فلوریدا COVID-19 موارد رشد توسط صدها نفر هر روز برخی از مدیریت اضطراری ادارات در سواحل خلیج فارس منطقه در حال تراشیدن با فقط چند روز' تامین تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران خط مقدم مبارزه با این ویروس مرگبار است.

در ابتدا آن را ضد عفونی کننده دست در تامین کوتاه مدت و سپس N95 ماسک که فیلتر کردن ذرات هوابرد. در حال حاضر از آن یکبار مصرف پزشکی لباسهای هستند که سخت به آمده است.

در آخرین هفته از ماه آوریل ایالات متحده آمریکا امروز شبکه — فلوریدا درخواست سطوح موجودی برای سه PPE موارد — N95 ماسک یکبار مصرف پزشکی لباس و چهره سپر — از 13 شهرستان در امتداد سواحل خلیج فارس از جمله شهرستانهای مرزی مانند Hendry ارتفاعات و Hardee.

اطلاعات ارائه تنها یک تصویر لحظهای در زمان به عنوان COVID-19 نفر از موم و افول اضطراری کارگران با استفاده از دنده آنها کردم و جدید PPE تحویل و توزیع شده است.

محلی مدیریت اضطراری رهبران گفت: آنها ندارد PPE آنها می خواهم اما آنها در حال گرفتن آنچه آنها نیاز دارند فقط زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

"این زیبا نیست اما این کار گفت:" ریچارد Lehmkuhl اضطراری مدیریت مدیر در روستایی Hendry شهرستان است. "آن تنگ می شود. اما ما به آن نقطه و شما فریاد زدن و جیغ زدن و بگو: سلام من نیاز به کمک و سپس شما را تا پایان گرفتن کمک کند."

در آخرین هفته از ماه آوریل پس از یک افزایش COVID-19 موارد در Hendry شهرستان Lehmkuhl گفت: خود را در دست عرضه PPE منقبض شده بود به حدود سه تا پنج روز است. این علامت تا کمی پس از, او گفت:.

همسایه ذغال سنگ شهرستان تا به حال تنها حدود یک روز PPE عرضه در مارس 30, به علاوه مقدار کمی را کنار بگذارند در مورد شیوع در خانه سالمندان و یا در دراز مدت مراقبت از تاسیسات است.

"وجود دارد هیچ ذخیره قابل توجه در اینجا" گفت: Dan تابستان کالیر خدمات اورژانس مدیر.

سطح پایین محلی ذخایر ناشی از کمبود در سراسر جهان آماده سازی سریع-گسترش ویروس.

محلی اضطراری سازمان مدیریت آماده کرده بود برای کندتر حرکت ویروس و کوچکتر محلی یا منطقه ای شیوع. بسیار مسری coronavirus آنها گرفتار کردن گارد. آنها آماده برای در سراسر جهان عرضه زنجیره ای تفکیک و PPE کمبود است که به دنبال.

"ما همیشه نوع تفکر این امر می تواند یک منطقه ای همه گیر. آن را رفتن به جهان" Lehmkuhl گفت: از شهرستان همه گیر برنامه ریزی است. "هرگز فکر نمی کردم عرضه زنجیره ای خواهد بود به طور کامل از بین رفته اند. واقعا هرگز فکر این را در همه. نه این راه نه به این حد."

تنها یک روز از عرضه در رزرو

ذغال سنگ شهرستان تا به حال تنها حدود یک روز عرضه از PPE در رزرو کمترین تعداد از هر گونه سواحل خلیج فلوریدا شهرستان ارائه شده است که ایالات متحده آمریکا امروز شبکه — فلوریدا با یک روز-در-دست برآورد.

در اواخر آوریل ذغال سنگ شهرستان خدمات اورژانس دفتر تا به حال ذخایر از حدود 670 N95 ماسک و 300 لباسهای یکبار مصرف در این شهرستان گزارش شده است. کسانی که دو مورد کلیدی کارگران بیمارستان و اولین پاسخ دهندگان نیاز به محافظت از خود را از یک COVID-19 عفونت است.

تابستان کالیر خدمات اورژانس مدیر یک ایمیل به در گفت که این شهرستان را مدیریت اضطراری و بهداشت حفظ کرده بود برخی از سطح از PPE در رزرو قبل از همه گیر و قادر به ارائه بیش از 40 ، 000 N95 ماسک به امکانات محلی و اولین پاسخ دهندگان در حالی که آنها درخواست لوازم از دولت است.

در همه خود را به آژانس تحویل داده شده حداقل 215,000 قطعه از PPE به 85 سازمان های محلی.

ادامه مطلب: در حال اجرا از دنده محافظ شماره 1 نگرانی در میان ذغال سنگ, Lee پاسخ اضطراری و آتش و رهبران در طول coronavirus بحران

اما این بیماری همه گیر "شده است شبیه هیچ دیگر" رویداد در 32 سال مدیریت اضطراری تجربه تابستان گفت: با توجه به رقابت جهانی برای PPE.

"در حالی که ذغال سنگ شهرستان احتمالا تا به حال بیشتر از PPE در رزرو نسبت به بسیاری از استان ها در جنوب غربی فلوریدا آن را به سادگی نیاز به توان بیشتر او گفت:" در ایمیل. "نگاهی به گذشته ما هرگز انتظار یک زنجیره تامین اختلال در این سطح در مقیاس جهانی است."

'هیچ راهی برای پیش بینی این'

این پیام بود و تکرار توسط دیگر شهرستان در سطح مدیریت اضطراری رهبران.

"من فکر می کنم هیچ راهی برای پیش بینی این زمینه گفت:" جف Lowdermilk تدارکات ارشد بخش برای ساراسوتا مدیریت اضطراری که گزارش حدود 10 روز از عرضه PPE در 30 آوریل.

"در سراسر جهان همه گیر همه در همان زمان, من فکر می کنم که قطعا برنامه ریزی شده برای" گفت: پل Womble اضطراری مدیریت مدیر در Polk County است.

Polk County بود 4,684 N95 ماسک و 679 پزشکی لباسهای آخرین هفته مارس اما Womble گفت که او نمی تواند قرار دادن یک countywide عدد پولک را PPE روز از عرضه است.

"کلی و countywide درک است که آن را قطعا بهتر از آن بود که حتی دو هفته پیش قطعا شش هفته پیش" Womble گفت.

در روز پنج شنبه, Hillsborough County اضطراری مدیریت گزارش داشتن 84,546 N95 ماسک و 2,972 لباسهای یکبار مصرف. شارلوت کانتی بود 30,000 یا بیشتر N95 ماسک و لباسهای یکبار مصرف در دست در اواخر ماه آوریل است. هر دو شهرستان گفت: آنها تا به حال حدود 10 روز عرضه کلی از PPE.

گلدس شهرستان که دارای جمعیت کمتر از 14000 نفر گزارش شده برخی از منطقه بالاترین روز از عرضه PPE. با 1,456 N95 ماسک 441 یکبار مصرف لباس و 878 صورت سپر Glades تا به حال حداقل سه هفته از عرضه گفت: Marisa لرزد این شهرستان اقدام اضطراری مدیریت مدیر.

"تماس با ما رای نیست به بالا," او گفت:. "ما لازم نیست که یک بیمارستان است. ما لازم نیست که خانه های سالمندان. ما نمی باید به کمک امکانات زندگی. ما نه نیاز به پراکنده کردن PPE تا آنجا که دیگر استان ها هستند."

Pinellas County گزارش 2,052 یکبار مصرف لباس و بیش از 17,000 N95 ماسک در سهام در اواخر مارس اما تقریبا نیمی از ماسک فوق العاده کوچک که تعداد کمی از مردم می توانید استفاده کنید. پاینلاس نمی گویند که چگونه بسیاری از روز کسانی که از لوازم انتظار می رود به گذشته است.

یک Highlands شهرستان سخنگوی گفت که آنها تا به حال بیش از یک هفته از PPE در دست است. DeSoto County تا به حال حدود پنج روز از عرضه اضطراری مدیریت مدیر کاترین Furr گفت: در یک ایمیل.

گاو دریایی شهرستان حفظ نمی کند کش از PPE در رزرو شهرستان سخنگوی نیکلاس Azzara گفت. در روز پنج شنبه آنها تا به حال 160 N95 ماسک و 1200 مشابه KN95 ماسک های موجود در انبار, اما آنها انتظار می رود به حمل توسط پایان روز.

"به محض دریافت مواد آنها به سرعت انتقال آنها را به امدادگران آتش DOH کارکنان اجرای قانون و دیگر اولین پاسخ سازمان که خواسته اند به آنها گفت:" در ایمیل.

Lee County تنها ارائه اطلاعات برای PPE در سفارش. شهرستان سخنگوی بتسی کلیتون گفت: آنها نمی با استفاده از عبارت "روز از PPE." این شهرستان توزیع بیش از یک میلیون قطعه از PPE و تمیز کردن آیتم ها از زمان شروع این بیماری همه گیر ،

در صورتی که شما آن را از دست رفته: اعتراض در کاخ سفید افتخارات مرگ نزدیک به 100 نفر از پرستاران

جودی Matherly یک بازنشسته از روستاها که در اواسط ماه مارس به طور موقت پا به Hardee شهرستان موقت مدیریت اضطراری گفت که آنها تا به حال دریافت 1,050 N95 ماسک 372 لباس و 1,655 صورت سپر از دولت است. بسیاری از این دنده در حال حاضر تحویل داده شده است به سازمان های محلی. Hardee تا به حال کمی پشتیبان PPE در انبار Matherly گفت.

"ما احتمالا باید سه روز ارزش اما این که آن را هل دادن او گفت:" از این شهرستان به طور کلی عرضه است.

هدف او گفت: برای دریافت تا 10 یا 20 روز.

هیچ یک از این شهرستان در سطح مدیریت اضطراری مدیران که صحبت می کرد به ایالات متحده آمریکا امروز شبکه — فلوریدا ذکر هر گونه نگرانی در مورد بی عدالتی در راه دولت اختصاص منابع است.

"ارتباط با دولت شده است فوق العاده" گفت: Matherly که از چپ به کار است. "من نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد آن است."

'پیچ خورده و لت و پار' زنجیره تامین

در Hendry شهرستان Lehmkuhl شروع روز خود را با یک تلفن تماس: صبح عملیات مطبوعاتی که در آن تیم های کوچک می شود یک حس نیاز در جامعه است.

آنها بحث را به بخش سلامت و بخش های مختلف شهرستان در بخش اول پاسخ سازمان و بیمارستان و تجهیزات پزشکی در دراز مدت مراقبت از امکانات و حتی کلیساها و سازمان های غیر انتفاعی.

با زنجیره تامین "پیچ خورده و لت و پار," امکانات و سازمان های که به طور معمول خرید خود را PPE تکیه در این شهرستان در حال حاضر Lehmkuhl گفت. این شهرستان در نوبت خم در دولت است.

بعد در روز Lehmkuhl می پیوندد فلوریدا بخش مدیریت اضطراری شهرستان مدیران تماس بگیرید و جایی که آنها در مورد نیازهای حیاتی از جمله PPE. این سیستم در حال کار مانند آن است اما نه زیاد در مورد COVID-19 pandemic رفته با توجه به طرح.

"این است که به بازنویسی کل راهکار برای بیماری همه گیر شیوع" Lehmkuhl گفت.

شهرستان خود را ارسال کنید PPE درخواست — و یا ماموریت — به دولت با استفاده از همان حادثه نرم افزار مدیریت دولت استفاده می کند در طول یک طوفان پاسخ Jason مهن سخنگوی فلوریدا بخش مدیریت اضطراری گفت: در یک ایمیل.

استان ها ارائه کرده اند بیش از 16,000 درخواست ماموریت و "هر ماموریت ردیابی و انجام به عنوان منابع در دسترس" مهن گفت.

اما گرفتن آن تامین شده است آسان نیست. در اوایل ماه آوریل دولت فدرال ملی PPE ذخایر تقریبا خالی بود و دولت اولیه فروشندگان در تلاش بودند به ارائه.

سفارشات در آمد "آهسته قطره" به دولت تدارکات پاسخ مرکز یک انبار در اورلاندو گفت: ژن Buerkle بخش اورژانس مدیریت سابق تدارکات رئیس که سمت چپ آژانس در اواسط ماه آوریل است. سفارشات که بر او وارد سازیم.

ادامه مطلب: 'Sproradic برای شما اما نه پراکنده برای بسیاری از افراد دیگر': مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد پرستار در PPE در دسترس بودن

"ما به اندازه کافی ندارند'

فلوریدا عرضه N95 ماسک های خیلی تنگ در ماه مارس که جارد Moskowitz دولت اضطراری مدیریت مدیر التماس کرد با 3M در توییتر به ارسال ماسک به طور مستقیم به بیمارستان ها اولین پاسخ دهندگان و دولت است. در صدای جیر جیر او به نام شرکت "های جدید, ترول."

Buerkle گفت: عرضه محدود از PPE آنها دریافت توزیع شد و بر اساس شهرستان, جمعیت, اما آنها نیز به حساب در زمان سوختگی نرخ — چگونه سریع PPE مورد استفاده قرار گرفت و چند روز از عرضه شهرستانهای بود. بخش "توسعه نوع مانند یک فرم تریاژ به آنچه در نگاه رایت رای بود," او گفت:.

در برخی موارد Moskowitz رو به طور مستقیم درگیر, به شهرستان رهبران خوب به تماس او را در یک وضعیت اضطراری Buerkle گفت.

"جارد Moskowitz همیشه گفت: در تماس های تلفنی است که اگر شما در حال رفتن به خارج در دو روز بعد و یا با من تماس بگیرید. او را به مقابله با آن که در آن نقطه" Buerkle گفت.

یک تلاش بسیار دشوار

در اواخر آوریل مدیریت اضطراری رهبران در ساراسوتا دریافت تشویق اخبار از بیمارستان محلی: بیمارستان فروشندگان بودند حاضر و آنها دیگر مورد نیاز تامین اضطراری از شهرستان.

"ما در یک نقطه در حال حاضر که در آن نیازهای حیاتی هستند ملاقات کرد و ما خیلی راحت است که بسیاری از نیازهای خود را برآورده گفت:" چاک هنری یک افسر بهداشت با فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا.

مانند جوامع در سراسر منطقه ساراسوتا تا به حال به اندازه کافی PPE در دست برای کوچکتر رویداد, اما آنها خیلی در تقلا بودند برای پیگیری کردن و توزیع PPE در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

Lowdermilk به ساراسوتا تدارکات رئیس گفت که او و همکارانش در روزانه تماس با تجهیزات پزشکی در دراز مدت مراقبت از امکانات و اولین پاسخ سازمان در شهرستان خود را برای پیدا کردن نیازهای برآورده نشده. هنگامی که محموله های وارد از دولت آنها سعی کنید به آنها را پشت درب به سرعت.

"شما رو 150 سازمان شما حمایت می کنند. آن هم از نوع به نظر می رسد مانند یک وندی درایو-از طریق زمانی که ما در حال دادن این مسائل را" Lowdermilk گفت. "این سطح از تلاش به جلو و این کار بسیار نیرومند است."

به عنوان فلوریدا شروع به بازگشایی پس از یک ماه تعطیلی ساراسوتا پیشرفته برنامه ریزی تیم است که به دنبال در PPE برنامه ریزی برای تابستان و پاییز Lowdermilk گفت.

"ما به دنبال چه می شود اگر وجود دارد یک طوفان رویداد و ما باید برای قرار دادن کاملا چند نفر در یک پناهگاه. چه که نگاه مانند?" او گفت:. "ما نیز در حال صحبت کردن در مورد به عنوان بیشتر از شهرستان ما کارکنان انتقال از e-کار به فیزیکی کار چه PPE مورد نیاز برای آن نگاه مانند? و همچنین این موج دوم و یا اگر این چیزی که آتش در پاییز چه که بود؟"

Lehmkuhl این Hendry شهرستان, مدیر اورژانس گفت: او با اعتماد به نفس گروه خود را آماده خواهد شد برای موج دوم coronavirus موارد است. زنجیره تامین ثبات است "فقط به اندازه کافی سریع برای اکثر مردم است," او گفت:.

"هنگامی که همه مانده ما خوب خواهید بود و ما آماده خواهید بود به آن را از طریق تابستان و سپس آماده می شود شاید برای آینده خطرناک است که می آید بعد از آن در پاییز یا زمستان" Lehmkuhl گفت.

افزایش تقاضا و نه دور

Weathernation, رئیس سابق سازمان مدیریت اضطراری فدرال که همچنین به عنوان مدیریت اضطراری مدیر برای دولت و برای Alachua County, گفت که او انتظار ندارد که "تقاضا برای PPE می رود تا زمانی که ما یک واکسن موثر." دولت و کسب و کار را با تکیه بر آن برای محافظت از کارکنان و مشتریان است.

او گفت که او انتظار دارد عرضه زنجیره ای برای به دست آوردن بهتر در هفته های آینده و ماه, اما او آماده نیست به می گویند که آن را به عقب بر گردیم به حالت عادی هر زمان به زودی.

"من مطمئن هستم که من می دانم آنچه به نظر می رسد طبیعی مانند دیگر," او گفت:.

سامرز گفت که او انتظار دارد ذغال سنگ شهرستان خواهد بود "در PPE, حفاظت, حالت, حداقل شش ماه بیشتر." به عنوان تست افزایش می یابد در سراسر کشور وجود دارد می تواند یک افزایش در تعداد از افرادی که تست مثبت برای این ویروس است که می تواند دوباره کشش زنجیره تامین.

حتی با موجودی ذغال سنگ در خدمات اضطراری اداره شده است قادر به پاسخگویی به تمام شهرستان PPE اما کمی وجود دارد که جایی برای خطا.

سامرز گفت: تیم خود را توسعه داده است یک ریتم روزانه ای که کار می کند.

"چیزی که من می خواهم به دقت در مورد این است که ما مطمئن شوید که ما در میانهی شب کاهش یافته و ما نگهبان در مورد وضعیت تغییرات," او گفت:.

انباشت بیشتر PPE

Fugate گفت: ملی ذخایر PPE که ساخته شد تا پس از 9/11 حملات تروریستی نیست نگهداری می شود و یا جایگزین "زمانی که بودجه رفت و جنوبی در رکود بزرگ و کنگره کاهش بودجه امنیت داخلی." و او گفت: سابق فلوریدا فرماندار تگزاس ریک اسکات رویکرد تکیه بر فدرال ذخایر.

"کار می کند که اگر شما تنها بازی در شهر. آن کار نمی کند اگر همه ضربه" Fugate گفت. "آنچه که ما آموخته بود در فلوریدا پاسخ به طوفان شد اگر ما آن را در دست ما نمی تواند تضمین ما آن را دریافت کنید."

برای طوفان و دیگر بلایای طبیعی دولت های ایالتی به طور معمول حفظ منابع به اندازه کافی در دست به آخرین چند روز اول تا صنعت جلب به تقاضا است. که ممکن است به تغییر با همه گیر برنامه ریزی از آنجا که این بیماری همه گیر نشان داده شده است می توانید آن را به ماه برای عرضه زنجیره ای برای حل و فصل کردن Fugate گفت.

سوال این خواهد بود که چگونه به تقسیم افزايش انباشت مسئولیت بین فدرال و دولت های ایالتی و محلی. ممکن است این احساس را به انجام بیشتر منطقه ای و انبارش او گفت:.

"آن چه واقعا در رفتن به پایین آمدن به این است که چقدر از این است که کنگره حاضر به صندوق متحده به انجام, در علاوه بر این به کمک های مالی از سازمان های فدرال به انجام" Fugate گفت.

هفت متحده در شمال — کانکتیکات, دلاور, Massachusetts, New Jersey, New York, پنسیلوانیا و رود آیلند — در حال حاضر توافق کرده اند که برای ایجاد یک منطقه ای عرضه زنجیره ای برای PPE و تجهیزات پزشکی با توجه به northjersey.com گزارش.

هفت متحده شده بود به رقابت در برابر یکدیگر برای تامین.

"این کاملا ناکارآمد و بی اثر" نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: با توجه به گزارش. "ما فقط سوار کردن قیمت توسط خود ما رقابت است. آن ساخته شده وجود ندارد."

بیشتر: غرب متحده فرم PPE زنجیره تامین به امید به دست آوردن منابع, صرفه جویی در پول مالیات دهندگان

شهرستان اضطراری مدیریت مدیران در حال رفتن به انتظار دولت برای حفظ بزرگتر ذخایر PPE رفتن به جلو اما شهرستانهای استان هستند که از لحاظ مالی محدود خواهد شد به احتمال زیاد می خواهید به نگه داشتن دنده بیشتر در دست خود گفت: Buerkle سابق تدارکات برای رئیس دولت را مدیریت اضطراری را بدست آورد.

او گفت که این شهرستان را به تعادل مزایای داشتن بیشتر منابع در دست با هزینه های حفظ و نگهداری انبارهای بزرگتر از PPE.

"نکته خوب این است که بسیاری از این مسائل که ما نه تحت یک بیماری همه گیر است که گران" Buerkle گفت. "این همه یکبار مصرف ، آن را نه مانند غذا و آب است."

پس از شش هفته از تلاش برای حفظ PPE موجودی نگه داشتن یک بزرگتر ذخایر "باعث می شود heck از بسیاری از حس" گفت: Womble که Polk County emergency مدیر. اما برخی از لوازم پزشکی و PPE منقضی بنابراین آنها باید به شکل یک راه برای چرخش منابع از طریق.

"شیطان" او گفت: "همیشه در جزئیات است."

رایان آسیاب است که یک خبرنگار تحقیقی با ناپل اخبار روزانه و اخبار مطبوعات. اتصال با او در ryan.mills@naplesnews.com در facebook.com/ndnryan.mills و یا در توییتر در NDN_RMills.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن