ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در سراسر کشور رسیده 18,494 در اطلاعات منتشر شده صبح روز شنبه با هر شهرستان گزارش حداقل یک مورد. از این موارد 17,961 در حال ساکنان فلوریدا.

دولت شمارش اضافی 32 بستری شدن در بیمارستان به مدت یک شب. در مجموع 2,528 مردم پذیرفته شده اند به بیمارستان FDOH گفت: اما این تعداد منعکس نمی کند تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری است. داده ها نشان می دهد 438 نفر بر اثر عوارض ناشی از COVID-19 افزایش 19 پس از جمعه.

در مجموع 173,187 آزمایشات انجام شده در فلوریدا و 154,439 شده اند منفی با توجه به داده ها.

DeSantis با هدف گسترش آزمایش به عنوان صدر تلفات 400

1:06 بعد از ظهر, مارس 10

در این روز تعداد مرگ و میر در فلوریدا نسبت به کروناویروس بیش از 400 دولت گسترش آزمایش در سه درایو-از طریق سایت در Jacksonville, Fl و میامی است.

در همان زمان رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به نام تست سريع به دست آورد توسط دولت “تغییر بازی” در مبارزه با COVID-19.

درایو-از طریق سایت های تعیین شده توسط دولت فدرال و برنامه ریزی شده بود به پایان جمعه. DeSantis گفت: دولت منابع در جای خود برای افزایش تعداد از مردم تست شده در این سایت از زمان 250 در روز به بیش از 700.

دفعات بازدید: داستان کامل.

واقعیت بررسی: در حال فلوریدا مرزهای بسته به خارج از کشور بازدید کنندگان ؟

8:55 صبح مارس 10

به درایو جنوبی به فلوریدا شما باید به در آمد از طریق آلاباما یا گرجستان است. و با وجود آنچه was posted on Facebook, هر دو مرزها باز هستند.

وجود دارد هیچ موانع وجود دارد اما در هنگام عبور از پست های بازرسی به دولت از طریق I-95 و من-10 بث Frady ارتباطات مدیر فلوریدا بخش حمل و نقل, نوشت یک ایمیل به در.

دفعات بازدید: داستان کامل.

هنگامی که محرک چک آینده ؟ پول مجموعه به رول از به آمریکایی ها هفته آینده

4:32 صبح مارس 10

آمریکایی ها دریافت کرده اند اطلاعات متناقض در زمانی که آنها را دریافت محرک چک به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. اما خبر خوب وجود دارد: چک خواهد شد و ضربه زدن به حساب های بانکی خود را به زودی.

پرداخت اتوماتیک تنظیم شده برای شروع هفته آینده. واجد شرایط مالیات دهندگان که ثبت اظهارنامه مالیاتی برای هر 2019 یا 2018 و انتخاب مستقیم سپرده خود را بازپرداخت خواهد شد به طور خودکار دریافت یک محرک پرداخت تا 1200 $برای افراد و یا $2,400 برای زوج های متاهل و 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط IRS در روز جمعه گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو