Coronavirus فلوریدا: یک بار دیگر دولت دارای بالاترین روزانه پرش در موارد جدید

جیمز تماس بگیرید ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است.منتشر شده 1:24 PM EDT Jun 20, 2020فلو

توسط ABDOOSNEWS در 31 خرداد 1399

فلوریدا تا به حال سابقه و رکورد هفته در شماره جدید کروناویروس موارد است.

دولت آفتاب مجموعه جدید اوج روزانه برای تعداد موارد در هر کدام از سه روز این هفته با تشخیص جدید در بیش از بیش از 2 ، 000 نفر در شش هفت روز.

در حال حاضر وجود دارد 93,797 بیماران با رمان coronavirus یک پرش از 4,049 از روز جمعه و شکستن رکورد قبلی از 3,316 مجموعه قبلی بعد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

منبع: فلوریدا COVID-19 داده و نظارت داشبورد

همچنین تعداد مرگ و میر افزایش 44 یک شبه به 3,144. و در حال حاضر وجود دارد 12,939 افراد بستری با COVID-19 بالقوه مرگبار بیماری تنفسی ویروس باعث می شود.

فلوریدا ایران با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ویژگی افزایش در تعداد موارد در فلوریدا و در حدود 20 کشورهای دیگر به آزمایش های بیشتری را به مسیر ویروس.

اما کارشناسان بهداشت و درمان در فلوریدا و در سراسر کشور می گویند اخیر سنبله نمی تواند مرتبط صرفا به گسترش از تست.

پیاده روی تا تست سایت های که در آن هر کسی می تواند آزمایش می شود و اغلب به صورت رایگان راه اندازی شده اند در سراسر فلوریدا. قبلا در این بیماری همه گیر تنها مبتلا به یک دکتر می تواند آزمایش می شود.

منبع: جامعه مبتنی بر تست سایت برای COVID-19

DeSantis است گفت: به همین دلیل تعدادی از شناخته شده عفونت در حال بالا رفتن: "اگر ما تا به حال تست شده راه ما در حال حاضر در ماه مارس شما را دیده اند خیلی بیشتر موارد دلیل بود که معمولا محدود به افرادی که در حال حاضر نشان دادن علائم او گفت:" در یک دانشگاه بین المللی فلوریدا میزگرد در روز جمعه.

DeSantis همچنین گفت: های اخیر تظاهرات عمومی منجر به افزایش عفونت به خصوص در میان افراد جوان به عنوان کارگران مزرعه که او به عنوان "رفتن(ing) به کار در یک اتوبوس مدرسه ... در بسته بندی وجود دارد مانند ساردین."

و او پیشنهاد پوشش رسانه ای است پاشیدند و سردرگمی است که ممکن است نقش مهمی در اخیر سنبله.

در مقایسه با پیش از آن در بحران که در ماه آوریل زمانی که فلوریدا گزارش شده حدود 800 نفر در روز رسانه ها را "شرم آور" مردم برای پیاده روی در ساحل, DeSantis گفت.

اما پوشش خبری او اضافه کرد: در زمان های مختلف تن زمانی که هزاران نفر را به خیابان های سراسر کشور در اعتراض به پلیس پس از جورج فلوید, سیاه مرده در مینیاپولیس پلیس بازداشت در ماه گذشته.

بیشتر: پیگیری اعتراضات در سراسر آمریکا در پی جورج فلوید مرگ

"و پس از آن زمانی که تظاهرات اتفاق افتاده است شما تا به حال تظاهرات گسترده مردم ... و ناگهان همه از یک اجتماعی فاصله گرفت و از صندلی عقب به عدالت اجتماعی" DeSantis گفت.

"من فکر می کنم که ما نوع 'نقل مکان کرد و در آن را مانند به نظر می رسید از رسانه ها دیدگاه و من فکر می کنم که تا به حال یک اثر در چه مردم آن را مشاهده."

DeSantis اما سریع به دفاع از حق اعتراض و افزود که قانون اساسی نیست معلق به دلیل یک ویروس — همان منطق برای سفارش پوشیدن پوشش صورت در سطح ایالت.

پس از عقب مانده در تست تا اواخر ماه مه دولت در حال حاضر شده است به طور منظم و با شکوه معیار کارشناسان بهداشت می گویند که نیاز است برای کنترل گسترش ویروس.

Backstory: به عنوان coronavirus موارد صعود به ارتفاعات جدید Gov. DeSantis تلاش برای آرام کردن ترس

پس از هفته مه 21 رای مثبت از بیماران تست شد و 5 درصد بیش از 384,000 آزمون انجام شده است.

مثبت نرخ در حال حاضر افزایش یافته و به حدود 10 درصد و تعداد موارد نزدیک به دو برابر و از 48,675 on May 21 به 93,797 گزارش روز شنبه.

یک ماه پیش 154,222 آزمايشات انجام شده در یک هفته با 4,600 به آینده مثبت است. برای هفت روز پایان دوره این گذشته پنجشنبه 233,181 آزمون نشان داد 22,963 بیماران آلوده به مثبت رای از 9.8%.

این چشم انداز مثبت رخ داده همزمان با DeSantis شروع به لغو محدودیت های اعمال شده توسط دستور اجرایی او صادر شده در ماه مارس است. آنها تا به حال بسیاری از دولت پناه در محل در حال انجام اضطراری برای بهداشت عمومی.

در رستوران ها و فروشگاه ها اجازه داده شد به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت است. این ماه, میله, فیلم, تئاتر, مکانهای تفریحی و آرایشگران و آرایشگران اجازه داده شد برای از سرگیری عملیات همه در کاهش ظرفیت و اجتماعی فاصله هنوز هم در جای خود.

بیشتر: COVID-19 بازگشایی: هر اجتماعی دولت سوريه اقدامات محدودیت در حرکت

DeSantis این هفته قول داد به عقبگرد هر یک از سه مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی دولت در اقتصاد است.

چرا که او خواندن داده ها نشان می دهد نقاط داغ برای ویروس اصلاحات امکانات گروه خانه و کشاورزی اردوگاه ها — مکان های که در آن مردم هم خوشه هستند — و در میان افراد جوان که در آن ویروس به نظر می رسد نه به عنوان کشنده است.

رویکرد مشکلات مراقبت های بهداشتی کارشناسان که اختلاف DeSantis' استدلال مانند دانشگاه فلوریدا اپیدمیولوژی ایرا Longini.

"ما یک بیماری همه گیر در حال رشد در فلوریدا وجود دارد بدون شک در مورد آن" Longini گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا در روز پنج شنبه.

Longini نسبت به روند رو به بالا در بخش, به بازگشایی دولت در اقتصاد و عدم موثر تلاش برای ردیابی و پیدا کردن و منزوی کردن افراد در معرض ویروس.

DeSantis' بیانات در FIU نیز نمی نشستن به خوبی با قانونگذاران دموکرات از جمله وزارت امور خارجه تشکر. Loranne Ausley از تالاهاسی.

"احساس بهتر در مورد این" Ausley گفت: در Facebook پست زمانی که DeSantis به پایان رسید صحبت کردن. "جایی که ما برنامه ریزی؟"

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید jcall@tallahassee.com. به دنبال او در توییتر: @CallTallahassee

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب