Coronavirus فلوریدا: اکثریت نمیخواهد مستند برداشته مگر اینکه مقامات بهداشتی می گویند آن را امن می یابد نظرسنجی

فلوریدا رهبران شخم زده جلوتر یکشنبه با برنامه ای برای پایان دادن به یک ایالت مستند که تحمیل شد شامل coronavirus حتی به عنوان جدید نظرسنجی نشان می دهد بسیاری از فلوریدا در مورد کاهش محدودیت های بیش از حد به سرعت.

یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی منتشر یکشنبه یافت که 72 درصد از فلوریدا نمی خواهید به “شل اجتماعی فاصله قوانین” در پایان ماه آوریل زمانی که فرماندار مستند جهت منع ساکنان از ترک خانه به جز برای “به دست آوردن و یا ارائه خدمات ضروری و یا انجام فعالیت های ضروری” است که به پایان می رسد.

علاوه بر 76 درصد از فلوریدا بر این باورند که اقتصاد تنها باید بازگشایی زمانی که مقامات بهداشت عمومی می گویند آن است که امن و با توجه به نظرسنجی. مقامات بهداشت هشدار داده اند که بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند خطر موج دیگری از عفونت و مرگ و میر.

و 63 درصد از کسانی که در نظر سنجی گفت که اگر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها کاسته آنها ناراحت کننده خواهد بود به بازگشت به کار بدون گسترده آزمایش ویروس.

با وجود چنین شک و تردید بیشتر فلوریدا شهرها و شهرستان بازگشایی سواحل این هفته و دوباره باز فلوریدا نیروی کار برگزار شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برگزار شد یکی دیگر از سری جلسات چهارشنبه.

سه ماه در یک جدول زمانی از چه COVID-19 باز شدن در آمریکا

بیشتر: رهبران کسب و کار می گویند فلوریدا می تواند دوباره باز کنید با خیال راحت

در صورتی که شما آن را از دست رفته: فلوریدا مدارس نمی بازگشایی این سال تحصیلی

“من فکر می کنم ما باید مسئولیت برای تمام خلاق نوآوری; اجازه دهید نشان می دهد ما می توانیم مردم بازگشت به کار” DeSantis گفت: وظیفه نیروی اعضای چهارشنبه.

به کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا نظرسنجی در بر داشت 50 درصد از floridians تماس با تصویب چگونه DeSantis به کار گرفته coronavirus بحران تا کنون و 41 درصد رد اگر چه 61% فکر می کنم او “می تواند پاسخ داده اند هر چه زودتر.”

فرماندار به شدت در دفاع از خود فشار برای بازگشایی, و اشاره کرد که دولت را در سیستم مراقبت های بهداشتی بوده است نه غرق ویروس اما اقتصاد نابود شده است مستند.

فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان, منشی, مریم Mayhew گفت: وظیفه نیروی اعضای شنبه که حدود 2,200 مردم در بیمارستان بستری شد ایالتی برای COVID-19 و حدود 23,000 تخت بیمارستان نشسته بودند خالی.

فرماندار نیروی کار است که به بررسی نحوه بازگشایی, کسب و کارهای کوچک و بزرگ با چهار جلسات دست بر روی همه چیز از پارک به آرایشگر مغازه ها و تیم های ورزشی حرفه ای.

در علاوه بر این به راه اندازی یک تلاش برای بازگشایی اقتصاد DeSantis همچنین برگزاری رهبران مدرسه به بحث در مورد چگونه به بازگشایی دانشگاه ها و تغییرات بزرگ به احتمال زیاد هنگامی که دانش آموزان بازگشت.

آموزش از راه دور می تواند بخش عمده ای از برنامه های مدرسه در K-12 و سطوح دانشگاه و با برخی از دانش آموزان در ادامه به دور ماندن از دانشگاه به دلیل خطر سلامت را به خود و یا عزیزان. مدارس نیز در حال کار بر روی برنامه ای برای افزایش بهداشت تلاش ها و اعمال اجتماعی فاصله مورد نیاز در دانش آموزان و کارکنان.

فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران اذعان شنبه که ممکن است نگرانی در مورد ارسال دانش آموزان به مدرسه زندگی می کنند که با مراقبان که به ویژه آسیب پذیر هستند به COVID-19.

“ما می خواهیم برای باز کردن مدارس و کودکان و نوجوانان در بهترین محیط یادگیری است که ما می دانیم با این نسخهها کار بهترین” کورکوران گفت. “اما ما همچنین می دانیم این مدل ترکیبی است میخوام یک عامل و میخوای باید حتی اگر ما باز میخوای بچه ها… جایی که آنها ممکن است با پدربزرگ و مادربزرگ خود و یا پدر و مادر خود را, و آنها ممکن است یک بیماری زمینه ای و یا ممکن است در یک گروه سنی آسیب پذیر و داشتن بچه خود را به مدرسه که در آن وجود دارد می تواند بدون علامت بچه ها میخوام آنها را باعث استرس بیش از حد.”

با این کار نیروی کار به سمت یک دوشنبه آخرین مهلت برای ارائه انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونه به با خیال راحت پایان این ایالت مستند فلوریدا وزارت بهداشت گزارش دیگری 707 coronavirus موارد شنبه و 60 بیشتر مرگ و میر. دولت در حال حاضر 28,576 مجموع موارد و 927 مرگ و میر.

شیوع بیماری می تواند افول در طول تابستان به عنوان تست بیشتر انجام می شود و اجتماعی فاصله همچنان به هنجار اما virus است که به احتمال زیاد هنوز هم در اطراف زمانی که سال تحصیلی آینده آغاز می شده است.

رهبران مدرسه گفت: آنها در حال کار برای اطمینان از مدارس می تواند با خیال راحت با سازماندهی جدید بهداشت, پروتکل, در حالی که همچنین در حال آماده شدن برای مقابله با همه چیز را از تنش روانی ناشی از این ویروس به یادگیری زیان کودکان ممکن است رنج می برد.

مدارس تعطیل هستند برای بقیه سال تحصیلی اما آموزش و پرورش رهبران در حال ساخت برنامه ای برای باز کردن در پایان تابستان برای سال تحصیلی جدید.

“ما می دانیم اهمیت افتتاح این مدارس به دلیل آن نیز باز می شود تا حمایت از خانواده هایی که نیاز به طوری که آنها می توانید از بازگشت به کار” گفت: یعقوب الیوا این معاونت در وزارت آموزش و پرورش در بخش مدارس دولتی.

کالج مسئولان دانشگاه و همچنین در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به بازگشایی شده است. پردیس زندگی می تواند بسیار متفاوت وقتی که اتفاق می افتد.

“اجتماعی فاصله و سیاست های دیگر برای حمایت از دانش آموزان و کارکنان را تبدیل به هنجار برای forseeable آینده” گفت: سید Kitson صندلی هیئت نظارت فلوریدا سیستم دانشگاه.

DeSantis مدارس بسته در مارس 13 و دستور ایالت مستند در اوایل ماه آوریل و پس از بسیاری از کشورهای دیگر. در حال حاضر او است که فشار برای فلوریدا به عنوان یکی از اولین متحده به بازگشایی شده است.

وجود بحث های قابل توجهی بیش از زمانی که برای پایان دادن به کروناویروس مستندات با کارشناسان بهداشت هشدار داد که, کاهش, کردن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به موج دیگری از عفونت و مرگ و میر. پیشرو در فلوریدا دموکرات ها گفته اند که دولت نباید بازگشایی تا تست بیشتر در دسترس است.

اما DeSantis بارها و بارها اشاره کرده است که دولت در سیستم مراقبت های بهداشتی بوده است نه غرق COVID-19 بيمار و تعداد روزانه عفونت به نظر می رسد درست در استدلال برای پایان دادن به فلوریدا مستند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه او همچنین تاکید کرد که شیوع کمتر شدید در بسیاری از دولت است. ترکیب Hillsborough و شهرستان نارنجی – دو تا از پرجمعیت ترین در دولت باید فقط 109 COVID-19 بیماران در بیمارستان است. هیلزوو تا به حال فقط چهار coronavirus موارد شنبه در حالی که نارنجی بود 24.

“فلوریدا در حال حاضر در این نقطه بهتر از هر کسی پیش بینی ما می شود” DeSantis گفت. “در حال حاضر بدیهی است که ما باید خیلی بیشتر کار را انجام دهد اما من فکر می کنم که آن را به ارزش اشاره به حقایق و اشاره کردن که در آن ما در واقع ایستاده است که بر خلاف برخی از جعل روایات است که ما دیده ایم در ماه گذشته است.”

دوباره باز فلوریدا نیروی کار شامل ورودی از طیف وسیعی از صنایع هستند که فشار برای پایان دادن به دولت محدودیت.

وظیفه نیروی گردشگری متمرکز بر کار گروه در ادامه به کشف چگونه به راه اندازی مجدد دولت بزرگترین صنعت چهارشنبه.

Universal Orlando Resort, مدیر عامل شرکت جان Sprouls صحبت در مورد استفاده از تکنولوژی به خطوط مجازی اجرای مبهوت صندلی در سواری و محدود کردن حضور و غیاب در هنگام پارک باز می شود به منظور تسهیل اجتماعی فاصله. متی کالدول, رئيس جمهور و مدیر عامل Florida Panthers تیم هاکی گفت: او هنوز هم امیدوار است تا پایان فصل NHL, با, بازی, شروع دوباره در طول تابستان و احتمالا در حال بازی بدون فن.

یک سوال بزرگ است که سواحل کلیدی قرعه کشی خواهد شد که انتقادی به احیای صنعت گردشگری می تواند به طور کامل بازگشایی شده است.

شهرها و استان ها را آغاز کرده اند برای بازگشایی سواحل در سراسر کشور, اما بسیاری از آنها نگه داشتن محدودیت های خاصی در محل. ساراسوتا کانتی کمیسیون رای دادند روز شنبه برای بازگشایی, سواحل, اما فقط برای دوچرخه سواری, در حال اجرا, پیاده روی, شنا و گشت و گذار. شارلوت کانتی نیز باز است سواحل در انگلوود و پورت شارلت.

اپراتورهای هتل درگیر با نیروی کار می گویند که آنها نیاز به سواحل باز برای احیای کسب و کار خود را.

اما جمعیت تجمع در سواحل فلوریدا کشیده اند توجه ملی و تمسخر در هفته های اخیر و هنوز نگرانی هایی است که در ساحل تجمعات می تواند جرقه بیشتر ویروس انتقال.

جکسون شهردار لنی کاری در دفاع از تصمیم خود برای بازگشایی سواحل بیش از آخر هفته با محدودیت مانند حمام آفتاب یا ساحل صندلی. تصاویر از جمعیت در سواحل منجر به یک روند توییتر هشتگ #FloridaMorons.

کاری گفت: در طول یک وظیفه نیروی کار نشست گروه که خود را جامعه سواحل بودند که شلوغ و اضافه کرد که این جمعیت است که آیا می رسند “واقعا لاغر کردن” بعد از روز اول.

در میان دیگر یافته های حاصل از کلمبیا کلمبیا نظرسنجی:

  • 79 درصد از فلوریدا نگران هستند که آنها و یا کسی در خانواده خود می تواند قرارداد coronavirus.
  • 81 درصد از فلوریدا معتقدند مردم باید پوشیدن ماسک یا پوشش در فروشگاه ها.
  • 40 درصد از فلوریدا گفت: آنها احساس “کمبود مالی” از آنجا که از coronavirus بحران و 21 درصد گفت: آنها از دست داده اند و کار خود و یا furloughed.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره خبرنگار جفری Schweers کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر