بطری بازکن ساخت همچنان با واحد در آینده Verdana

چهار سال پس از او تا به حال به دفع یک طرح دعوی در دادگاه برای گرفتن یک بیل در زمین برای شروع ساخت و ساز از توسعه در بطری بازکن جاده همان توسعه دهنده برنده تصویب یکی دیگر از پروژه های بزرگ در این نزدیکی هست بدون زمزمه مخالفت در جلسه عمومی روز شنبه.

Verdana, یک 2,400-صفحه اصلی توسعه در 2,138 هکتار تقریبا در سراسر خیابان از توسعه دهنده Cameratta شرکت محل در بطری بازکن برنده به اتفاق آرا تصویب از شهرستان کمیسیون در یک جلسه ماندگاری سختی 10 دقیقه.

توسعه دهنده ادعا می کنند که این پروژه را افزایش و نه کاستن از محیط زیست طبیعی در این منطقه از توسعه انجام شده روز در شنوایی.

خانه در Verdana خواهد بود ساخته شده است در کاهش تراکم/منابع آبهای زيرزمينی منطقه جنوب شرقی Lee County است. مسکن دیگر بخش معدن و تحولات پیشنهاد شده برای این منطقه تا به حال با آن مواجه تلخ مخالفان از محیط زیست و دیگران.

بیشتر: دو بطری بازکن جاده تحولات ترکیب پس از خرید و فروش زمین

به علاوه: یکی دیگر از 1,460 خانه های تایید شده برای بطری بازکن جاده لینک خود را به دیگری نزدیک پروژه

این زمان تصویب آمد و در یک جلسه که در آن نه دلسرد کلمه سخن گفته بود در مخالفت با. این یک کنتراست به ستیز نبرد بیش از تصویب این محل در بطری بازکن چند سال پیش.

در آن نبرد استروئ شورای رهبران جامعه که مخالف این پروژه ثبت با توجه به تاخیر در ساخت و ساز بیش از یک سال است.

پس از چهار جلسه توسعه دهنده: یوسف Cameratta صحبت های اخیر استفاده از Verdana, سایت گفتند که استفاده می شود برای چندین دهه به رشد محصولات انحراف عادی جریان آب. او در مقایسه با آنچه که کشاورزان به سمت چپ پشت به برنامه ریزی های آینده از اموال.

“مخازن ذخیره آب است. درست در کنار آن کود. هیچ کس است که توجه به آن در حال حاضر. ردیف محصولات در حال حاضر شما باید حذف شود که” او گفت:. “ما نگران کننده صفر تالاب صفر — در کل سایت ما دور مانده (از تالاب) توسعه یافته در اطراف آن ما در حال دست زدن به آن.”

او گفت: این تالاب به همراه بطری بازکن جدا شد از طریق سال از شیوه های کشاورزی که قطع جریان طبیعی آب است.

این Cameratta منافع حمایت برای Verdana به عنوان با بهره گیری از محیط زیست با این ادعا که این امر بازگرداندن تاریخی آب flowways مختل کشاورزی استفاده از تشویق های حیات وحش به رشد است.

تنها اشاره ای مخالف بود و زودگذر اشاره به نامه ای از یک نماینده محافظت از جنوب غربی فلوریدا مخالفت با این پروژه در زمینه محیط زیست.

این محافظت را جولین توماس گفت: این گروه مخالف این پروژه به دلیل گنجاندن یک منطقه تجاری توسعه است.

“وجود ذاتی ناسازگاری بین شدت استفاده از مورد نیاز تجاری موفق و امکانات کم تراکم روستایی قصد DRGR,” توماس نوشت. “اگر این قانون تصویب بطری بازکن جاده ها خواهد بود یک گام نزدیک تر به مرکز نوار جدید تولید ترافیک سفرهای جدید و مشکلات ترافیک.”

ری آهنگر رئیس Cameratta شرکت تنها سخنران به آدرس مدیره فراتر از روال توضیح و توصیه تایید از Mikki Rozdolski این شهرستان توسعه جامعه در بخش مدیریت عملیات.

آهنگر ترسیم تاریخچه این پروژه که آغاز آن در تصویب دو کوچکتر مجاور پروژه های Tahoma و Pepperland ایجاد کرد.

برنامه های قبلی قرار داده واحد مسکن در 500 فوت از اموال متعلق به Audubon Society. آهنگر گفت: یک پیشنهاد جدید از Cameratta منتقل واحد مسکن دورتر.

“ما در زمان تمام مصوبات آنها را دور انداخت و شروع به بیش از” آهنگر گفت. “بزرگترین تغییر هل دادن ما توسعه را غلاف حدود 3,100 فوت کردن Audubon اموال.”

سوال تنها از یک شهرستان کمیسر آمد از سیسیل Pendergrass که خواسته آهنگر به تلاوت نام دولت بر اساس گروه های زیست محیطی که تایید شده توسعه.

Verdana شامل 100 ، 000 فوت مربع از فضای تجاری. Cameratta گفت: شرکت خود را در مذاکرات با یک زنجیره به کردهاید که در بخشی از Verdana بسته است اما به نام های زنجیره ای در حالی که مذاکرات ادامه خواهد داد.

با یکی دیگر از پروژه بزرگ در بطری بازکن جاده های تایید شده زیر محل و بطری بازکن سواحل Cameratta نمی گویند خیلی در مورد آنچه که می تواند آینده را.

پرسید: اگر توسعه زمین و در نزدیکی جنوب شرقی Lee County متعلق به Lipman, خانواده, بزرگترین تولید کننده گوجه فرنگی ممکن است در آینده Cameratta گفت: Lipman خانواده به نظر می رسد با آن گوجه فرنگی و کسب و کار.

“ما تا به حال مکالمات آره ما” گفت: Cameratta. “آن چیزی است که ما می بینیم این اتفاق در آینده احتمالا نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر