محکوم molester کودک به اتهام آدم ربایی جزئی و تهدید او را با تفنگ

بوستون گزارش پلیس دستگیری Charlese هورتون, 42, Dorchester, برای اتهام برگزاری جزئی در برابر خود خواهد شد و تهد

توسط ABDOOSNEWS در 2 اردیبهشت 1399

بوستون گزارش پلیس دستگیری Charlese هورتون, 42, Dorchester, برای اتهام برگزاری جزئی در برابر خود خواهد شد و تهدید او را با تفنگ سه شنبه گذشته - که هورتون یک مظنون در حداقل دو مشابه حوادث پس از اکتبر.

هورتون تحت نام چارلز هورتون یک سطح 3 مجرم جنسی. دولت سوابق نشان می دهد هورتون محکوم شد در سال 2000 به اتهام حمله به یک کودک مبتلا به قصد تجاوز بیشرمانه حمله و باتری در یک کودک زیر 14 و ربودن یک کودک زیر 16.

پلیس می گویند در هفته گذشته حادثه آغاز شده on Facebook, که در آن هورتون friended قربانی - و سپس شروع خواستار او unfriend برخی از دیگر دوستان آنلاین:

قربانی اظهار داشت: او شروع به نادیده گرفتن مظنون که پاسخ داد که گمان می دانستند که در آن قربانی می کردند که مظنون ارسال خواهد کسی به صدمه زدن به قربانی. قربانی اظهار داشت: گمان می گفت قربانی به ملاقات در یک رستوران در منطقه Seaver خیابان و هومبولت خیابان که قربانی پیروی از ترس.

قربانی اظهار داشت: زمانی که او وارد در محل مشکوک به نام قربانی و دستور او را به دیدار مشکوک در منطقه از 100 Seaver خیابان. قربانی هدایت شد به عقب از ساختمان که در آن او و مشکوک وارد ساختمان شدند. قربانی اظهار داشت مشکوک حذف یک اسلحه گرم از سبز کیسه های خرید قبل از وادار کردن قربانی به خود دسترسی Facebook account. قربانی اظهار داشت مظنون در زمان قربانی تلفن و شروع به ارسال پیام برای قربانی دوستان و خانواده. قربانی اظهار داشت: پلیس رزمناو گذشت این منطقه باعث مظنون به فرار در جهت در دست نیست. مشکوک شد و به عنوان پوشیدن متمایز کلاه با یک برگ ماری جوانا در جلو.

کارآگاهان به تحقیق در این مورد به زودی آموخته از دو حوادث مشابه که در آن هورتون گفته ربوده نوجوانان و تهدید او را با تفنگ در کلمبیا جاده در Uphams گوشه on Jan. 2 و یک حادثه مشابه مربوط به یکی دیگر از نوجوانان در کلمبیا جاده و ژنو خیابان در ماه اکتبر.

کارآگاهان در نهایت رفت و به هورتون دولت-آدرس ذکر شده در Trull خیابان در درچستر:

ماموران با انجام نظارت از مظنون اقامت در درچستر. مظنون وارد موتور خودرو و ماموران پس از انجام توقف ترافیک در مدت کوتاهی پس از آن. به عنوان ماموران با نزدیک شدن خودرو سبز خرید کیسه شبیه به یکی که قربانی اظهار داشت مظنون نگه داشته بود خود اسلحه گرم در مشاهده شد در عقب خودرو. مشکوک برداشته شد از این وسیله نقلیه و خودرو کشف و ضبط شد در رابطه با بررسی است.

هورتون بود به اتهام آدم ربایی و حمله با یک سلاح خطرناک, پلیس می گویند.

بی گناه و غیره.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن