مصرف شکلات نگه می دارد و قلب خود را سالم

منt به نظر می رسد مانند شکلات برای قلب خوب است که محققان گفته اند که مصرف شکلات حداقل یک بار در هفته است که در

توسط ABDOOSNEWS در 3 مرداد 1399

منt به نظر می رسد مانند شکلات برای قلب خوب است که محققان گفته اند که مصرف شکلات حداقل یک بار در هفته است که در ارتباط با کاهش خطر بیماری قلبی است.

مطالعه منتشر شده در مجله اروپایی پیشگیری و عروق نشان می دهد که آن را کمک می کند تا نگه داشتن قلب عروق خونی سالم است.

در گذشته مطالعات بالینی نشان داده اند که شکلات مفید است برای هر دو فشار خون و دیواره رگ های خونی.

دنبال کنید با ما در توییتر برای دریافت به روز رسانی منظم از ما!!

"من می خواستم برای دیدن اگر آن را بر رگ های خونی تامین قلب (عروق کرونر) و یا نه. و اگر آن را ندارد, آن را مفید یا مضر ؟ " گفت: مطالعه منجر نویسنده Chayakrit Krittanawong از کالج پزشکی بیلور در ایالات متحده است.

محققان با انجام یک ترکیب تجزیه و تحلیل از مطالعات از پنج دهه گذشته بررسی ارتباط بین مصرف شکلات و بیماری عروق کرونر (انسداد عروق کرونر).

این تجزیه و تحلیل شامل شش مطالعات با مجموع 336,289 شرکت کنندگان که گزارش خود را مصرف شکلات.

Consuming Chocolate Once a Week Keeps Your Heart Healthy
محققان با انجام یک ترکیب تجزیه و تحلیل از مطالعات از پنج دهه گذشته بررسی ارتباط بین مصرف شکلات و بیماری عروق کرونر. Pixabay

طول متوسط را دنبال کنید تا از نزدیک به نه سال 14,043 شرکت کنندگان توسعه یافته بیماری عروق کرونر و 4,667 تا به حال یک حمله قلبی.

در مقایسه با مصرف آن کمتر از یک بار در هفته نتايج نشان داد که خوردن شکلات بیش از یک بار در هفته همراه بود با هشت درصد کاهش خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر.

"شکلات حاوی قلب سالم مواد مغذی مانند فلاونوئیدها بوده, پلی فنول ها و استئاریک اسید که ممکن است باعث کاهش التهاب و افزایش کلسترول خوب (لیپوپروتئین با چگالی بالا یا HDL کلسترول)," Krittanawong گفت.

این تیم تحقیقاتی به ذکر است که این مطالعه را بررسی اینکه آیا هر نوع خاصی از شکلات بیشتر مفید است و اینکه آیا وجود دارد ایده آل اندازه بخش.

"شکلات به نظر می رسد امیدوار کننده برای پیشگیری از بیماری عروق کرونر اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به دقت اشاره کردن چه مقدار و چه نوع از شکلات می تواند توصیه می شود" نویسندگان این مطالعه نوشت.

Consuming Chocolate Once a Week Keeps Your Heart Healthy
به نظر می رسد امیدوار کننده برای پیشگیری از بیماری عروق کرونر اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به دقت اشاره کردن چه مقدار و چه نوع از شکلات می تواند توصیه می شود. Pixabay

در حالی که روشن نیست چقدر شکلات بهینه مطالعه محققان هشدار داد در برابر پرخوری.

همچنین بخوانید: شیوه زندگی وگان در یک پست همه گیر عصر

"مقدار متوسط از شکلات به نظر می رسد برای حفاظت از عروق کرونر اما این احتمال وجود دارد که مقادیر زیاد نه" گفتند.

"کالری و شکر و شیر و چربی در محصولات تجاری در دسترس باید در نظر گرفته شود به خصوص در بیماران دیابتی و افراد چاق" این تیم تحقیقاتی به این نتیجه رسیدند. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب