سازش پیشنهاد برای خلیج هاربر توسعه برای پیشبرد به Lee County کمیسیون

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:02 PM EDT مارس 18 سال 2020یک پیشنهاد سوم برای خلیج هاربر مارینا

توسط ABDOOSNEWS در 30 اردیبهشت 1399

یک پیشنهاد سوم برای خلیج هاربر مارینا ایجاد کرد, یک پیشنهاد "مقصد رفت و آمد مکرر" در سن کارلوس جزیره که county کمیسیون باید دو بار رد شده است انتظار می رود به بازگشت به آنها را برای دادگاه.

یک بازپرس ویژه اختصاص داده شده به واسطه یک مصالحه بین شهرستان کارکنان و اموال مالک تایید شده است یک معامله است که اجازه می دهد ساخت و ساز از یک 316-لغزش مارینا با 75 خانه و 30000 فوت مربع از فضای خرده فروشی و دفتر.

جزیره ساکن جوآن Semmer یک فعال سیاسی خواستار رد این درخواست گفت: او بسیار نا امید است که این پروژه خواهد سر به شهرستان کمیسیون با مطلوب توصیه.

"این افتضاح" Semmer گفت: توافق حل و فصل.

شما ممکن است علاقه مند می شود: جلسه امتحان خواستار رد سن کارلوس جزیره توسعه

"من فکر می کنم آن را یک افسانه است گفت: فورت مایرز عامل املاک و مستغلات جین Plummer که خواست county کمیسیون به تصویب این طرح در جلسه سال گذشته است.

"من فکر می کنم آن را بزرگ خواهد بود چرا که ما 30 خواص بین پل بزرگ به Summerlin است که بسته شده و نشده در استفاده از سال به دلیل وجود دارد هیچ کسب و کار وجود دارد" Plummer گفت. "محله رفتار میکند که ملک به عنوان محل آزادسازی در پیاده روی خود را به فورت مایرز ساحل و یا هر کجا که آنها راه رفتن به."

تحت مذاکره حل و فصل صاحب ملک جنوبی راحتی سازی, LLC. را کاهش می دهد تعداد کل واحدهای مسکن از 113 تا 75, اما آن را با پاک کردن 38 واحد است که در نظر گرفته شده بودند به "نیروی کار" واحد است.

"آن را شامل نمی شود نیروی کار مسکن چرا که یکی از چیزهایی که جامعه را در برابر" Plummer گفت. "این احمق به خاطر آن مورد نیاز بود ما طرح comp به ارائه نیروی کار مسکن اما جامعه تعریف شده آن را به عنوان کم درآمد مسکن که آن را نه در همه."

با راه: San Carlos ساکنان جزیره صحبت کردن در توسعه اسکله

واسطه ویلیام تاجر وارد نزاع به عنوان یک ویژه دادرس تحت قانون دولت طراحی شده برای حل و فصل اختلافات بر سر زمین-مسائل مربوط به استفاده از. این روند آغاز شده توسط صاحب ملک جنوبی راحتی که مذاکره پیشنهاد سازش با شهرستان است.

تاجر به ذکر است که شهرستان و آسایش در جنوب "نشان داد که آنها تا به حال به طور داوطلبانه در اصلاح تلاش" برای حل و فصل این مسئله است. آسایش در جنوب بود در اصل ثبت درخواست.

به عنوان دادرس تاجر ملاقات با آسایش در جنوب و شهرستان و کارکنان مشغول به کار در خارج یک نسخه نهایی از سازش و معامله در اواسط ماه مارس.

بیشتر خواندن: Lee کمیسیون سینک سن کارلوس طرح توسعه جزیره

یک جلسه در پیشنهاد بود هفته گذشته برگزار شد و تجاری رسمی خود را توصیه جمعه پر کردن آن با شهرستان همراه با یک لایحه برای $2,500 تقسیم می شود بین صاحب ملک و شهرستان گروه توسعه ارتباطات.

در علاوه بر این به کاهش تعداد واحدهای این طرح را افزایش می دهد عقب نشینی از خیابان به ساختمان برنامه ریزی برای اموال و باعث می شود تغییرات در قرار دادن و ارتفاع تجاری بخشی از این پروژه است.

مخلوط با استفاده از ساختمان بر روی سایت با کسب و کار و مسکونی با استفاده از کاهش خواهد یافت از 145 متر در ارتفاع 100 فوت است. ساختمان ساخته خواهد شد در ردیف افزایش ارتفاع است. اصلی پیشنهاد شد برای چهار ردیف با مقابل ساختمان 30 فوت قد افزایش به 70 پا, 90 و 110 پا در ردیف بعدی خواهد شد که بیشتر به عقب از ساختار.

تغییرات به توافق کارکنان و جنوب راحتی اجازه 30 فوت افزایش در مقابل ساختمان افزایش در دو مراحل اضافی برای رسیدن به 100 فوت است.

ساختمان را نیز به عقب رانده شود در حدود 30 فوت برای ایجاد 57 پا از زمین در مقابل ساختمان در بخش کاهش حیاط پشت از 80 به 50 فوت.

Semmer گفت: به اندازه ساختمان ها در طراحی اصلی ضعف این جزیره و تغییرات سقوط کوتاه از رضایت ساکنان.

"آن را بیش از حد بزرگ است, آن است که از شخصیت" او گفت:. "اگر شما نگاه کنید در آن وجود دارد این است که بسیار نیست که از آنها گرفته شده است.

"در دهه 1970 وجود دارد فرمان گذشت که گفت: وجود خواهد داشت نه بیشتر تراکم مجاز در سن کارلوس جزیره به دلیل آن بود که همه ساخته شده است."

پلامر مدعی است که توسعه حمل خواهد کرد در دراز مدت سود برای ساکنان به عنوان ارزش خانه خود را افزایش می دهد.

"آن را بهبود ارزش خود را زمانی که آنها می خواهند به فروش," او گفت:. "این یک پیروزی برای همه است."

در اکتبر سال 2016 جلسه امتحان لورا Belflower توصیه می شود رد یا بازداشتگاه به شهرستان برای تغییرات پس از پیدا کردن که پیشنهاد "ارتفاعات و ساختمان با اندازه بیش از حد شدید و متناقض با شخصیت مناطق اطراف آن است."

کمیسیون به اتفاق آرا رای به رد این پیشنهاد پس از یک جلسه.

پس از افزایش سرعت تجدید نظر پیشنهاد شنیده شد توسط رئیس جلسه امتحان دونا ماری کالینز که صادر شده در سال گذشته است.

کالینز در بر داشت که پیشنهاد استفاده از زمین تراکم "ناسازگار است با تاسیس و برنامه ریزی شده زمین مسکونی با استفاده از الگوها در سن کارلوس جزیره است."

این کمیسیون پس از رد این طرح در یک 4-1 رای با کمیسر جان منینگ تنها رای گیری برای تصویب پیشنهاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب