جامعه روزنامه نگاری و coronavirus: تیم ما اختصاص داده شده به نگه داشتن شما را مطلع

ما از دست ما اتاق های خبر.آخرین بار خبرنگاران و سردبیران و عکاسان و تولید محتوا با هم در همان فضا در فورت مایرز (خبری-مطبوعات) و در اخبار روزانه در ناپل — چیزی که بسیاری از ما می خواهم برای تماس با ما خانه دوم یا خانه دور از خانه — بیش از یک ماه پیش.

این دومین جمعه در ماه مارس به دقیق.

Friday the 13th. ما می دانیم که همه شما خرافاتی نوع وجود دارد nodding سر خود را به خاطر این روز زمانی که همه چیز بد هستند و قرار است به اتفاق می افتد. درست است ؟

آن را تقریبا به عنوان اگر آن را نوشته.

“احساس می کند مانند یک سال پیش گفت:” ما دیجیتال برنامه ریز مگان کارنی.

“ماه مارس سال گذشته به نظر می رسد مانند یک چند روز پیش از ماه مارس این سال به نظر می رسد مانند چند سال پیش گفت:” رشد و توسعه خبرنگار دیوید دورسی.

بیشتر: پوشش coronavirus: تیم ما از روزنامه نگاران اختصاص داده شده مشغول به کار هستند و کار را برای شما

به نظر می رسد همه ما از زمان از دست داده و همیشه از coronavirus سقوط به جهان ما.

جنوب غربی فلوریدا. بهشت. یک محل تنها پنج هفته پیش که در آن سواحل خلیج فارس شد پر از بهار شکن که در آن Red Sox و دوقلوها طرفداران basking در آفتاب و در آن foodies flocked به کافه ها و رستوران ها از کیپ مرجان به مارکو جزیره است.

اما پس از آن این ایمیل آمد به ما صندوق از شرکت رهبران. این بود: “توقف پرس” لحظه ای برای همه ما است. آن گفت:

موثر دوشنبه, مارس 16 آوریل 5, ما در حال گذار ما بخش به کار از راه دور به عنوان پیش فرض برای همه کارکنان است که می تواند وظایف خود را انجام دهد به دور از دفتر.

مارس 5 آمده است و رفته است. همه ما هنوز هم WFH (کار از خانه).

کلمه کلیدی این است که کار. و همه ما در حال انجام آن را از ما خانه و یا آپارتمان, این روزها, همچنین شناخته شده به عنوان مناطق امن.

خبرنگاران و عکاسان را هر روز در جامعه است. روز و شب. تعطیلات آخر هفته. آنها کارگران ضروری گفتن داستان از زمان ما, پوشش اولین پاسخ دهندگان در مقابل خطوط سخت اقتصادی چه اتفاق می افتد با آموزش در مدارس و کالج ها و حتی پیدا کردن چیزهایی که برای تشویق کردن در مورد. خبر خوب هنوز هم اتفاق می افتد و حتی به عنوان یک جامعه در برابر چیزی به عنوان وحشتناک و زندگی در حال تغییر به عنوان COVID-19.

مهم توجه داشته باشید: همه ما روزنامه نگاران به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و با پوشیدن ماسک.

ما همچنان به تولید یک وب سایت, چاپ, روزنامه, ایجاد ارتباط گرفتن عکس و تعامل با شما در رسانه های اجتماعی. ما ایجاد دو Facebook گروه صفحات — یکی برای فورت مایرز/اسکودوی کیپ مرجان و یکی برای ناپل — اختصاص داده شده به همه چیز coronavirus در جنوب غربی فلوریدا.

ما همچنان به نوشتن برای ویرایش و به اشتراک گذاری و به مجازی اخبار روزانه جلسات که شامل گاه به گاه پارس سگ و یا پرندگان پیکور خارج کسی رواق و یا یک جوان از اعضای خانواده که می خواهید به دیده می شود و شنیده می شود.

ما عاشق آن لحظات و آن را به کمک به ما را از طریق برخی از طولانی و پر تنش روز.

این را می دانند. ما نمی توانیم پوشش یک داستان مانند coronavirus بدون حمایت از جوامع ما در جنوب غربی فلوریدا. این نیست یک زمان آسان به درخواست هر کسی برای حمایت خود را با بسیاری از نیاز ما هستند اما مانند هر کسب و کار دیگر در یک جامعه و اقتصادی پیامدهای احساس بودن در سراسر سازمان است.

کمک به ما در حفظ کسب و کار ما می تواند به عنوان کمی تعهد به عنوان اشتراک در یکی از خبرنامه های ما و به عنوان قابل توجهی به عنوان تبدیل شدن سالانه دیجیتال مشترک.

اگر شما در حال حاضر یک مشترک ما به سادگی می خواهم بگویم با تشکر.

ما از دست ما اتاق های خبر.

ما مشتاقانه منتظر آن روز هنگامی که ما یک بار دیگر می تواند با هم کار کنند, کنار, احساس وزوز از اخبار هیجان استخوانی مصاحبه با افراد مشهور و خواندن با صدای بلند به یک اتاق پر از روزنامه نگاران افتخاری ایمیل از خواننده مورد چیزی است که ما تحت پوشش.

ما نگاه رو به جلو به بازگشت به اتاق خبر.

به دلیل وجود دارد هیچ جایی مانند خانه است.

چگونه برای حمایت از جامعه روزنامه نگاری

در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال:

اخبار-مطبوعات این پیشنهادات ویژه برای شما.

ناپل اخبار روزانه این پیشنهادات ویژه برای شما.

دانلود رایگان برنامه اخبار: شما می توانید coronavirus news alerts

اخبار-مطبوعات

ناپل اخبار روزانه

نگه دارید تا بر روی همه چیز coronavirus در فلوریدا

Subscribe to our فلوریدا Coronavirus عضویت در خبرنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر