کمدی نویسنده آلن Zweibel Curates خاطرات با کمک از خنده دار دوستان او را شوخ

حافظه خنده دار است که یک چیز - و آلن Zweibel می داند کمی در مورد چه خنده دار. او نزدیک به 50 سال نوشتن کمدی

توسط ABDOOSNEWS در 26 اردیبهشت 1399

حافظه خنده دار است که یک چیز - و آلن Zweibel می داند کمی در مورد چه خنده دار.

او نزدیک به 50 سال نوشتن کمدی Zweibel کار کرده با امثال بیل موری, Billy Crystal, David Letterman, لری دیوید دیو بری و بیشتر. در حال حاضر او رفته بیش از گذشته خود را با شانه دندان خوب کنار هم قرار دادن زندگینامه خطوط خنده: من در زندگی کمک به مردم خنده دار بود خنده دار تر.

در یک مکالمه تلفنی ترویج آینده خود را مجازی ظاهر در هوستون, on May 21, نویسنده توضیح می دهد که ورود به وافرش به نگارش تاریخ خود را. "دوست من مریم Karr که احتمالا مهمترین آمریکا memoirist در این نقطه است که اغلب گفت که خاطرات است و نه یک تابع از حافظه" Zweibel مکث قبل از خنده: "Ha! من را فراموش کرده دقیقا او چه گفت! اما او دلالت دارد fraudulence به این دلیل ما را انتخاب کنید و را انتخاب کنید که می خواهید به یاد داشته باشید که ما می خواهیم برای بالا بردن و یا تطهیر است."

در بازتاب گسترده ای حرفه ای در پرمخاطب Zweibel نبود خجالتی به استخدام ارتش خود را از بالا و مشخصات تماس برای کمک به تحقیقات این داستان که در آن ممکن است. "آنچه که من بود از ارسال پرسشنامه به صورت جداگانه و یا اولین پیش نویس از بخش های خاصی برای افرادی که درگیر" 69 ساله می گوید. "من فرستاده شده به Franken به آن Beatts و روزی شوستر از SNLمن فرستاده شده به Judd apatow آمده و من فرستاده شده به ol' Paul Feig مدیر از ساقدوش عروس. من فرستاده شده به Ed Solomon استفاده می شود که به نوشتن برای ما در این Garry Shandling را نشان می دهدکه در ادامه به نوشتن مردان در سیاه و Bill & ted's Excellent Adventure. من گرفتن این درست است ؟ چه چشم انداز خود را در آن ؟ من می خواستم برای غنی سازی این مناطق در کتاب, و من می خواستم مطمئن شوید که من دیوانه است."

در حالی که این اولین بار نیست امی و برنده تفننی است در قرار دادن خود در صفحه (او را به دوستی خود با Gilda Radner در مرکز صحنه در اسم حیوان دست اموز اسم حیوان دست اموز –مرتب سازی بر اساس Love-Story), Zweibel بود مشتاق به تیز کردن کتاب خود با هر دیدگاه مجموعه ای از چشم او می تواند قرض گرفتن. "من نشان داد لری دیوید مقاله. من آن را داد به بیلی کریستال, Richard Lewis, قطعات او در. من از او پرسیدم به سوالات او پاسخ داده است. من که با فقط در مورد هر فرد است. مارتین کوتاه! همان چیزی که. آن مارتی خود را که در واقع نوشته خود خاطرات و او گفت: "شاید آنچه شما می خواهید انجام دهید این است ارسال صفحات که در آن نام خود را به دیدن اگر آنها به یاد داشته باشید آن را به همان شیوه در صورتی که شی' عالی بود مشاوره. آن من بود ولی او آن را تایید.

بنابراین من نگه داشته من نظرات و دیدگاه من اما در همان زمان اگر من تا به حال بدست چیزی اشتباه من می خواستم به دانستن در مورد آن. من می خواهم آن را به صورت عادلانه و اساسی است."

در حالی که بسیاری از کتاب خود تور به حال شده است برای انطباق با همیشه سرزده طبیعت از این بیماری همه گیر به رهبری خود انزوا Zweibel به نظر می رسد مشتاق به انطباق با ارائه ساناز Rubenstein مرکز جامعه یهودیان در هوستون یک بازدید مجازی به صورت رایگان.

"من انجام شده است تعداد کمی از این معمولا من قصد دارم در سراسر کشور است. اما همانطور که می دانید همه حضور زنده به تعویق افتاد. من قرار بود به نظر می رسد در اینجا در نیویورک روز کتاب راه اندازی شد با لوئیس در 92nd خیابان Y. و هفته بعد لری دیوید و من قرار بود که به نظر می رسد در یک تئاتر در بورلی هیلز در که به تعویق افتاده است شاید اوت شاید خدا می داند که. اما هوستون من محبت برای من خوشحال هستم این اتفاق می افتد."

خوشبختانه Zweibel یک پرش در مناجات از آینده بگو همه کتاب مطمئنا در آینده به عنوان این قرنطینه می پوشد و خط خنده است کرم محصول. نگاهی به بسیاری از موفقیت های این طنز پرداز اتهام است همچنین برخورد با آنچه او در نظر معروف خود را اشتباه. "هنگامی که شما نوشتن چیزی شبیه به این را در هر عصر و آنچه در آن است – شما نه تنها دریافت قرار داده شده در این دوران به یاد داشته باشید حکایات و مردم که نمی شد در جلو مغز خود را, اما آن را نیز به شما حس بی طرفی. که اساسا چیزی ادراک bequeaths ما – من باید انجام داده اند که باید شناخته شده اند آنچه که من می دانم در حال حاضر.

دانستن اینکه چه چیزی من می دانم که در حال حاضر من حدس می زنم تنها چیزی است که من انجام داده اند متفاوت بود و نشان می دهد تلویزیون ورزشی خوب با Farrah Fawcett و رایان اونیل. نه به این دلیل که آن کار نمی کند چرا که آن کار نمی کند – من انجام داده ام دیگر چیزهایی که کار نمی کند. اما وجود دارد یک اشراف در مورد تلاش است."

"هنگامی که شما چیزی بنویسم و تولید آن را در دست های مختلف خدا! زمان بندی و یا اینکه آیا مردم می خواهید برای دیدن که چه چیز دیگری بیرون آمد و در حدود همان زمان [که] ما هیچ کنترل بیش از است. هر چیزی به غیر از آن نمایش بود در مورد چیزی است که من اعتقاد داشتند و من اجرا آن را به بهترین توانایی من است. که تصمیم به انجام آن را به من اجازه داد خودم را به صحبت به آن آینده از آن Garry Shandling را نشان می دهد و همانطور که من در توصیف این کتاب وقتی که من می گویند من آن را در وسط شب همسر من به من می گویند شما نمی خواهید برای انجام این کار نشان می دهد!' آیا این حق نشستن آن احساس درست نیست. از آنجا که ما به یاد داشته باشید این روند ما را به یاد داشته باشید این محصول است. این محصول قرار است در خارج وجود دارد و این افراد دیگر قضاوت و یا شما را در آن نگاه کنید و فکر می کنم من می خواهم که. این روند شما به یاد داشته باشید. من انجام داده ام چیزهایی که موفق هستند اما من خاطرات 'eh.' اما من چیزهایی که کار نمی کند اما این پروژه که در آن ما شد دوستان با چنین و چنان و یا ما به هاوایی رفت. این روند. که نشان می دهد آمار Quinella – چون من متنفر روند و من متنفر بودم از این محصول!"

در حالی که این کتاب در مقابل ذهن برای نویسنده این تنها پروژه بزرگ او در افق. او همچنین co-نوشته جدید بیلی کریستال خودرو به نام امروز اینجاکه می یابد کریستال هر دو کارگردانی و بازیگران مقابل تیفانی Haddish. اما با انتشار برنامه در هوا حتی Zweibel می داند که ما می خواهیم به آن را دریافت کنید!

شاید این تصادفی نیست که با ده ها تن از نام خانواده کمدین در Rolodex کریستال خود فرود آمد خنده و خط رو به جلو و موقعیت. "بیلی و من به خوبی آگاه از شعر دوستی ما" او بازگو, از روی علاقه. "آن را در آغاز این باشگاه است. من در زندگی با پدر و مادر من و او زندگی می کردند حدود سه-چهار شهرهای بیش از. ما دوست شد. او با استفاده از من را انتخاب کنید تا در شب در آبی کوچک فولکس واگن است. ما سوار آن به شهر به یک باشگاه به نام گرفتن یک ستاره در حال افزایش. ما هر دو شروع کردن هر دو گفتن جوک ما و در راه ما می خواهم به گوش دادن به ما کاست و نقد هر یک از دیگر. ما دوستان شد اما هرگز با یکدیگر است."

"سال بعد – او لری دیوید و من به اشتراک گذاشته دفاتر در یک سوئیت در قلعه سنگ که توسط Rob Reiner شرکت تولید. او تا به حال میزبانی سومین زنده شنبه شب تا کنون! بنابراین این واقعیت است که همه با هم بودند چه شد شانس ؟ یک روز بیلی چوب سر خود را به دفتر من و می پرسد اگر من می خواستم به همکاری در یک برادوی نشان می دهد در مورد خانواده اش به نام 700 روزهای یکشنبه. و من که با او بود, و آن را واقعا بزرگ برجسته نه تنها از زندگی حرفه ای من – ما برنده تونی و همه از آن – بلکه بیشتر-بنابراین در اینجا من خوب رفیق اعتماد من با خانواده اش به نوشتن در مورد آنها. آن را ساخته شده از دوستی ما حتی نزدیک ما شد و برادران!

"این واقعیت است که او به جلو او منطقی بود انتخاب اول است. اما من از او پرسیدم در حالی که ما در پیش تولید این فیلم و من را پذیرفته اند اگر او را گفت: "آلن وجود دارد فقط بیش از حد با مصاحبه..." و من می خواهم که به طور کامل درک. اما من احساس افتخار تقریبا محدود به درخواست او و او شروع به پریدن کرد بیش از آن. این واقعیت که زیرنویس از کتاب زندگی من است کمک به مردم خنده دار بود خنده دار تر – او صحبت می کند به آن. او صحبت می کند به تلاش های مشترک و دوستی ما. اگر شما به عنوان خوانده شده هیچ چیز دیگری خواندن مقدمه – آن را بسیار شیرین و بسیار تعریف شده است."

آلن Zweibel را آنلاین به نظر می رسد حسن نیت ارائه میدهد از ساناز Rubenstein جامعه یهودی مرکز 5601 S. Braeswood در 6 p. m. روز شنبه, مارس 21. برای اطلاعات بیشتر بازدید erjcchouston.org. رایگان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب