کودکان به ندرت انتقال Covid-19 مدارس می توانند با بازگشایی در پاییز: محققان

Taking یک نشانه از مطالعات اخیر که به بررسی Covid-19 انتقال و در میان کودکان محققان می گویند که کودکان به ندرت

توسط ABDOOSNEWS در 23 تیر 1399

Taking یک نشانه از مطالعات اخیر که به بررسی Covid-19 انتقال و در میان کودکان محققان می گویند که کودکان به ندرت انتقال Covid-19 به یکدیگر و یا به بزرگسالان و مدارس می تواند و باید بازگشایی در پاییز در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

نویسندگان این تفسیر منتشر شده در مجله اطفال بر اساس نتیجه گیری های خود در یک مطالعه جدید منتشر شده در این موضوع در حال حاضر از اطفال و چهار دیگر مطالعات اخیر بر روی کودکان و نوجوانان و Covid-19 انتقال است.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

"این داده ها قابل توجه است. غذای آماده کلیدی است که کودکان در حال رانندگی گیر" گفت: ویلیام V Raszka اطفال متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ورمونت Larner دانشکده پزشکی.

"پس از شش ماه, ما یک ثروت انباشته شده داده نشان می دهد که کودکان کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به آلوده و به نظر می رسد کمتر عفونی است; تجمع بزرگسالان که نیست زیر پروتکل های ایمنی که مسئول رانندگی صعودی منحنی" Raszka اضافه شده است.

Kids don't transmit Covid-19, schools should reopen in fall: Study
در مطالعه دیگری از کودکان 9 از 10 کودکان بستری در چند استانی بيمارستان خارج ووهان قرارداد Covid-19 از بزرگسالان است. Pixabay

در اطفال مطالعه کلارا M Posfay-Barbe, یک عضو هیات علمی در دانشگاه ژنو دانشکده پزشکی و همکارانش مورد مطالعه قرار خانوار از 39 سوئیس کودکان مبتلا به Covid-19.

تماس با ردیابی نشان داد که تنها در سه (8 درصد) بود و یک کودک مشکوک شاخص مورد با علائم قبل از شروع بیماری در خانواده تماس با ما.

در یک مطالعه اخیر در چین, تماس, ردیابی نشان داد که 68 کودک با Covid-19 بستری در چینگدائو زنان و کودکان بیمارستان 96 درصد خانوار مخاطبین قبلا آلوده بزرگسالان است.

در مطالعه دیگری, چینی, کودکان, نه از 10 کودکان بستری در چند استانی بيمارستان خارج ووهان قرارداد Covid-19 از یک فرد بزرگسال فقط با یک ممکن است کودک به فرزند انتقال بر اساس زمان شروع بيماری.

در یک مطالعه یک پسر با Covid-19 در معرض بیش از 80 همکلاسی در سه مدرسه به این بیماری است. هیچ یک قرارداد آن است.

در مطالعه دیگری, در, New South Wales, نه آلوده به دانش آموزان و نه کارکنان در 15 مدرسه در معرض مجموع 735 دانش آموزان و 128 کارکنان به Covid-19. تنها دو عفونت های ثانویه منجر به یک منتقل شده توسط یک فرد بزرگسال به کودک است.

"پشتیبانی اضافی برای این مفهوم است که کودکان مهم هستند ناقل این بیماری می آید از مدلسازی ریاضی" گفت: نویسندگان از جمله Benjamin Lee.

مدارس بازگشایی در بسیاری از کشورهای اروپای غربی و ژاپن بدون دیدن یک افزایش در جامعه انتقال.

Kids don't transmit Covid-19, schools should reopen in fall: Study
مدارس بازگشایی در بسیاری از کشورهای اروپای غربی و ژاپن بدون دیدن یک افزایش در جامعه انتقال. Pixabay

همچنین بخوانید: یوتیوب به همکاری با کره جنوبی برای نظارت بر جعلی, اخبار, محتوای غیر قانونی

افزایش موارد در میان بزرگسالان و کودکان در تگزاس مهد کودک, امکانات, اما, باید از این پتانسیل به اشتباه. "در حالی که ما هنوز نمی دانند پویایی وقوع آن را بعید است که نوزادان و بچه ها در مهدکودک در حال رانندگی افزایش" دکتر Raszka گفت.

بازگشایی مدارس در شیوه ای امن از این سقوط مهم است که برای رشد سالم کودکان است.

"با انجام این کار ما می تواند حداقل رساندن بالقوه عمیقی نامطلوب اجتماعی و رشد و نمو و بهداشت هزینه های که فرزندان ما ادامه خواهد داد رنج می برند تا موثر در درمان یا واکسن را می توان توسعه یافته و توزیع شده و یا شکست آن تا زمانی که ما رسیدن به گله ایمنی" نویسندگان نوشت. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن