ترومای دوران کودکی ممکن است مادری زمان: مطالعه

یک مطالعه اخیر نشان می دهد که چگونه ترومای دوران کودکی ممکن است بر زمان مادری. PixabayWفال که تجربه کرده اند ت

توسط ABDOOSNEWS در 17 خرداد 1399
childhood
یک مطالعه اخیر نشان می دهد که چگونه ترومای دوران کودکی ممکن است بر زمان مادری. Pixabay

Wفال که تجربه کرده اند ترومای دوران کودکی برای مادر شدن زودتر از کسانی که با ایجاد ثبات بیشتر در دوران کودکی و محیط زیست, بر اساس یک مطالعه جدید.

یافته های منتشر شده در مجله Nature Communications نشان داد که ترومای کودکان تجربه از زندگی در مناطق جنگی و بلایای طبیعی و یا شاید حتی همه گیر می تواند اثر غیر منتظره است که اندکی بعد از آن در زندگی خود را.

دنبال NewsGram در Quora به تمام سوالات خود را پاسخ داده است.

در طول جنگ جهانی دوم هزاران نفر از فنلاندی زنان و دختران داوطلب برای کمک به تلاش های جنگی به عنوان بخشی از سازمان شبه نظامی 'Lotta Svard' افشای برخی به تروما از جنگ.

محققان از دانشگاه تورکو و دانشگاه هلسینکی در فنلاند استفاده گسترده داده های جمع آوری شده در این داوطلبان به منظور مطالعه اثرات ترومای دوران کودکی در بزرگسالان است.

این مطالعه نشان داد که دختران جوان و زنانی که به خدمت در جنگ شد مادران زودتر و بیشتر کودکان نسبت به زنان هم سن و سال که نمی شرکت در تلاش های جنگی.

"اگر ما می تواند اندازه گیری اثرات ضربه بر پایه چیزهایی مانند زمان مادری و سپس آن را تقریبا به طور قطع اثرات مهم در بسیاری از ما مهم دیگر رفتارهای مانند کلی گریزی به خطر اجتماعی و یا سرعت رشد جنسی" گفت: مطالعه منجر نویسنده رابرت لینچ از دانشگاه تورکو.

Childhood
این مطالعه نشان داد که دختران جوان و زنانی که به خدمت در جنگ شد مادران زودتر. Pixabay

این مطالعه با هدف پاک کردن ارتباط برای میلیون ها نفر از کودکان و بزرگسالان در سراسر جهان که تجربه تروما از طریق جنگ.

همچنین بخوانید: بازی های المپیک برگزار خواهد شد در سال 2021 و یا آنها نمی گیرد: ارشد کمیته بین المللی المپیک رسمی

این ارتباط به احتمال زیاد نیز گسترش به دیگر منابع از تروما مانند بلایای طبیعی و یا حتی زمان Covid-19 بیماری همه گیر.

به گفته محققان نظریه تکاملی پیش بینی کرد که افراد دچار ناپایدار محیط زیست با مرگ و مير بالا در حال بهتر کردن بازتولید هر چه زودتر به جای در نظر گرفتن خطر نداشتن فرصت بعد.

"یک ترومای دوران کودکی می تواند مردم را تحت تاثیر قرار زندگی در راه است که آنها غافل از جمله زمان خود مادری" گفت: استاد Virpi Lummaa از دانشگاه تورکو. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب