شیکاگو نیاز به بازدید کنندگان از 15 نقاط داغ مانند فلوریدا و کالیفرنیا به قرنطینه

Jayme Deerwester ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:49 PM EDT Jul 6, 2020شیکاگو در نظر گرفتن یک صفحه از نیوی

توسط ABDOOSNEWS در 17 تیر 1399

شیکاگو در نظر گرفتن یک صفحه از نیویورک راهکار: ایلینوی, شهرستان نیاز به بازدید کنندگان از 15 متحده با بالا COVID-19 عفونت نرخ به قرنطینه برای 14 روز موثر دوشنبه.

شهردار لری Lightfoot اعلام سیاست جدید در روز پنج شنبه در یک صدای جیر جیر: "برای حفظ دستاوردهای شیکاگو ساخته شده است که ما در حال صدور یک سفر اضطراری به منظور هدایت مسافران ورود یا بازگشت به شیکاگو متحده از تجربه افزایش جدید COVID-19 موارد به قرنطینه برای مدت 14 روز است."

منظور امر در شهر شیکاگو خود را.

تحت تاثیر متحده شامل آلاباما, آرکانزاس, Arizona, California, Florida Georgia, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, North Carolina, نوادا, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس و یوتا.

15 همه از این کشورها در لیست قرنطینه صادر شده توسط نیویورک نیوجرسی و کنتیکت به عنوان به خوبی.

پرسش و پاسخ در وب سایت شهر گفت: هر دولتی با بیش از 15 جدید COVID-19 مورد در هر 100,000 ساکنان هر روز در 7 روز نورد متوسط بود واجد شرایط برای اضافه شدن به لیست قرنطینه. شیکاگو معیارهای تر است مجاز از آن استفاده می شود توسط نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات که قرار متحده با 10 مورد جدید در هر روز در آن لیست است.

کشورهای دیگر ممکن است اضافه شده به عنوان شیکاگو مقامات فراموش هفتگی بررسی است.

"لیست متحده خواهد بود مورد بررسی و اصلاح هر سه شنبه شروع 14 ژوئیه با نظم موثر برای کسانی که در کشورهای زیر پنج شنبه (سه روز بعد)" پرسش و پاسخ گفت.

کسانی که به نقض قرنطینه صورت جریمه بین $100 به $500 در هر روز تا 7000 دلار.

هتل ها و اجاره کوتاه مدت خواسته خواهد شد که برای برقراری ارتباط از 14 روز در قرنطینه به مهمانان که سفر کرده اند از یکی از تعیین متحده است.

نیویورک قرنطینه لیست: 8 بیشتر متحده اضافه شده از جمله کالیفرنیا, تنسی, گرجستانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن