چک کردن در با سه بازیگر در تلاش برای شناور ماندن در طول COVID-19 خاموش شدن ناگهانی

بازگشت در ماه مارس به عنوان نشان می دهد لغو شد و مراحل رفت و تاریک من صحبت می کرد با سه هوستون بازیگران برای ب

توسط ABDOOSNEWS در 19 خرداد 1399

بازگشت در ماه مارس به عنوان نشان می دهد لغو شد و مراحل رفت و تاریک من صحبت می کرد با سه هوستون بازیگران برای به دست آوردن یک حس چگونه آنها مقابله با کروناویروس shutdown مالی عاطفی و هنری.

در نتیجه از هر مصاحبه من پرسید که آیا آنها می خواهم به یکی دیگر از بررسی در وضعیت باید ادامه یابد. در حالی که هر یک بازیگر گفت: بله, آن را عادلانه می گویند که در آن زمان هیچ کدام از ما تصور نمی کرد که 11 هفته بعد آنها هنوز هم می تواند قفل شده است و از این کار آنها را دوست داشت, قادر, و حتی احتمالا تمایلی به انجام. بدون هیچ گونه اطمینان از آنچه که آینده خود را به عنوان یک مجری خواهد بود.

رک و پوست کنده به عنوان هفته انباشت اشیاء بدست آمده تا آن را بررسی کنید-در من مخوف. همه ما که عاشق تئاتر هستند و عمیقا نگران مردم است که تشکیل جامعه است. ما می دانیم که آنها در حال تقلا در بسیاری از جبهه ها. انتظار من وقتی که من لمس پایه دوباره با پاتریشیا Duran, Jarred Tettey و براندون مورگان بود که من می خواهم به شنیدن داستان چیزی جز مبارزه است. داستان که شکستن قلب خود را.

اما من باید متوجه شدم هیچ کس بهتر است در برخورد با نامشخص موقعیت نسبت به افراد خلاق. به خصوص تئاتر مردم – برخی از scrappiest و بیشتر انعطاف پذیر انسان, من می دانم.

بله این سه هنوز هم چالش است. برخی از آنها ترسناک است. اما به من تسکین و لذت هر هنرمند تا به حال در بر داشت یک راه باقی می ماند خلاق و مثبت و امیدوار برای چه آمده است.

پاتریشیا Duran بزرگترین استرس در ابتدا به سادگی از طریق تلفن های همراه برای بیمه بیکاری. قادر به درخواست آنلاین با توجه به برخی اطلاعات غلط در فایل Duran صرف ساعت های بی شماری هر روز در تلاش برای رسیدن به کسی که در فرد است. هنگامی که حل و فصل شد و او قادر به واجد شرایط برای تسکین چیزی که بعد از در نظر گرفتن شد بیمه بهداشت و درمان. Duran سهام عضویت خود را تحت پوشش تا پایان ماه ژوئن اما پس از آن چه ؟

"خوشبختانه من اعتقاد دارم که من واجد شرایط برای پرداخت سهام تا پایان سال به گسترش بیمه من است و خواهد بود که راه بهتر از هر چیز دیگری من می تواند در خود من می گوید:" Duran. "من تا به حال برای رفتن به دکتر در میان همه این و من باید یکی دیگر از انتصاب در ماه ژوئن و من در پین و سوزن از آه خدای من است من بیمه اجرا میشه؟"

او financials نسبتا امن در این نقطه دورن شروع به روند کاهش را نشان می دهد او را به انجام. "کار بسیار عجیب و غریب و یک بیت از یک مبارزه برای من به عنوان من مشغول به کار از آنجا که من یک نوجوان بود, می گوید:" Duran بود که امیدواریم در ماه مارس که شاید او می خواهم که قادر به بازگشت به صحنه می آیند تابستان است. "من قادر به نگاه به آینده و می گویند من قصد دارم برای شروع تمرین در مرداد و انتخاب به بالا که در آن ما به سمت چپ خاموش اما این که لغو شده است. و در حال حاضر من اوت تا اکتبر کار رفته است. من تا به حال یک ایده است که من قرار بود به کار تا پایان ماه دسامبر که اتفاق می افتد نه دیگر آن را بسیار پر تنش و چالش و من باید به خودم یادآوری کنم هر روز این تقصیر من نیست همه چیز در حال تغییر در زندگی من است."

بخشی از این تغییر اجازه داده است Duran به بازگشت به محبوب راه برای ابراز خودش هنری. "من همیشه دوست داشتم برای نوشتن و خنده دار به اندازه کافی آن را خلاق من پناه در حال رشد در طول زمان هنگامی که من احساس تنهایی و جدا شده است. مانند اقدام آن بود که راه را برای من از دست داده در جهان دیگر اما خودم بیان در راه که در آن من احساس دیده می شود می گوید:" Duran. "داستان من در کار بوده است percolating برای ده سال, اما من قطعا نمی باید زمان را به آن اختصاص دهد به عنوان من در حال حاضر. من ممکن است از دست داده اند و تئاتر شغل برای هم بودن اما من خیلی برکت به زمان برای اختصاص به یکی دیگر از خلاق علاقه من است."

گذشته ما صحبت کرد Jarred Tettey شده بود استخدام پاره وقت برای کار به عنوان یک مدیر خانه در مراحل فقط یک هفته قبل از تئاتر تعطیل. در حالی که او هفته پرداخت او به عنوان Tettey مطمئن بود اگر او می تواند فایل برای بیمه بیکاری به دلیل مشخصات فنی او هنوز شاغل در تئاتر است. هنگامی که او متوجه شد که او واجد شرایط با توجه به ساعت بودن به شدت کاهش یافته او امضا با کمی مشکل است.

بهتر اخبار برای Tettey آمده است در شکل واقعی کار می کنند. "مراحل در برخی از نقطه در بودجه به طوری که آنها می تواند به چهار خانه مدیران استخدام هفته قبل از خاموش کردن هشت ساعت در هفته می گوید: "Tettey. هر مدیر می آید به تئاتر در یک زمان و انجام مشاغل مانند مرتب سازی اتاق مونتاژ قفسه های ثابت و ساختمان چیز است. و Tettey می گوید کسانی که ساعت خواهد بود ramping تا به عنوان افراد مجاز به بازگشت به داخل ساختمان.

"من از ستاره خوش شانس من است که من راه می رفت به مرحله یک روز و پرسید: در مورد این کار از آنجا که من نمی دانم در مورد هر کس دیگری کار یا دیگر تئاتر, اما من احساس می کنم مثل رهبری در مراحل بوده است ستارگان می گوید:" Tettey که میاد شرکت, الهام بخش, رهبری است. "ما نگران بودند ما می تواند اولین کاهش از آنجا که ما در گذشته استخدام و حداقل لازم است که ما نمی تواند انجام دهد ما شغل از خانه راه دیگران می توانید. اما در عوض ما در حال ساخته شده به مانند یک قسمت با ارزش از این تیم است."

Tettey نیز تا به حال دلیلی برای احساس مثبت به لطف اخیر ابتدائی او در بخشی یکی برای کوچه تئاتر و دیگر برای موسیقی کلاسیک تئاتر شرکت می باشد. "من نمی دانم که پروژه هنوز در آثار" می گوید: Tettey که همچنین امیدوار است که او را یک بار دیگر بخشی از این کوچه را تولید A Christmas Carol. "من سوگند که مردم هنوز در حال کار و برنامه ریزی می گوید:" Tettey. "شما نمی توانید متوقف هنر شما نمی توانید متوقف کردن مردم از تمایل به هنر است."

مانند Duran, Brandon مورگان است واجد شرایط برای پرداخت به گسترش خود سهام بیمه سلامت, اما هزینه است و نه فقط چیزی است که او مایل به در حال حاضر. "زمانی که من می دانم که من سازگار پول در آینده من نمی خواهد ذهن پرداخت هر ماه, بنابراین من می تواند سالم زندگی می کنند و می گوید:" مورگان. اما در حال حاضر او تنها با تکیه بر بیمه بیکاری که او را توصیف به عنوان "کافی است."

بیشتر مشکل برای مورگان است که نمی توانند به کار. "من شده است به انجام هیچ چیز و آن را به من هم بزنید دیوانه," او می گوید. "قبل از من شلوغ بود من تا به حال تمرین شش روز در هفته و سپس واقعی نشان می دهد و در حال حاضر من از دست دادن ذهن من, من احساس می کنم خیلی بی فایده است."

و نه دقیقا همان چیزی. در واقع مورگان شده است نگه داشتن مشغول ایجاد خود خروجی به انجام و حفظ مهارت های خود را تیز با دو تا از دوستان خوب و همکاران.

"برای سال جو P (بازیگر یوسف Palmore) و من تندرست در اطراف این ایده از انجام یک پادکست" می گوید: مورگان که توضیح می دهد که در حالی که این دو دوستان نزدیک آنها هرگز با هم کار کنند و یا در همان مرحله. "درست پس از شهرستان تعطیل من در صحبت کردن به جو گفت: در حال حاضر ما در حال never gonna دریافت این پادکست رفتن. ما حتی نمی تواند به استودیو که ما راه اندازی شده است. من شوخی که ما میخوایم باید آن را در گوشه ای جایی و JP مثل این است که اجازه دهید آن را انجام دهد!"

به جای یک پادکست آنها همراه با بازیگر Kendrick قهوه ای ایجاد یک Instagram/Facebook Live هفته جاری نشان می دهد نام بازیگران قرنطینه گوشه. به عنوان توصیف "انواع نمایش ملاقات در داخل اکتورز استودیو", Livestream ویژگی های این سه نفر انجام و تعامل با مخاطبان است.

"ما نشان می دهد در روز دوشنبه و تصمیم تم برای این هفته می گوید:" مورگان. تا کنون آنها را انتخاب کرده ایم همه چیز را از '90s در تلویزیون نشان می دهد به داستان عامهپسند به شکسپیر به تازگی سیاه زندگی مهم جنبش است. "سپس ما شروع به scrounging اینترنت در دسترس است فیلم/بازی اسکریپت برای انجام و آمد تا با پرسش و پاسخ به درخواست مردم است. ما همچنین از ویژگی های یک نویسنده هر هفته و در هر هفته ما از یک محلی نمایشنامه نویس برای ارسال در کار برای ما انجام دهد. اجرای ما هنوز خیلی سرد ما در حال تلاش برای یادگیری خطوط آن را بیشتر شبیه به یک خواندن و یا اندکی تریک نوع از چیزی."

نشان می دهد در حال اجرا برای حدود نه ماه در حال حاضر و رشد کرده است و از حدود 12 نفر به تماشای بیش از 300 تنظیم در. مورگان می گوید آن را برجسته خود را قرنطینه. "برای من, آن را به من نگه داشتن ذهنی سالم. من ممکن است در مرحله اما من می دانم که حداقل وجود دارد 300 نفر به تماشای ما زندگی می کنند آنلاین. این اجازه می دهد تا ما را به تئاتر بدون وجود تئاتر در همه."

شما می توانید گرفتن بازیگران قرنطینه گوشه Live Stream در دوشنبه 9 p. m. EDT در Instagram و Facebook @actors_quarantine_corner و شما می توانید آلبوم ep از این زندگی می کنند نشان می دهد در کانال یوتیوب خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب