البته تغییر در محیط زیست آمریکا در سازمان ملل متحد به رئیس کل جهان

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواسته است تمام جهان را در محیط زیست است. Wikimedia Com

توسط ABDOOSNEWS در 18 خرداد 1399
environment
دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواسته است تمام جهان را در محیط زیست است. Wikimedia Commons

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواسته است تمام جهان را در این محیط با توجه به جهان و اخبار بین المللی.

"ما در حال آسیب رساندن به جهان طبیعی به خود ما ضرر او گفت:" در روز جمعه در یک پیام در روز جهانی محیط زیست که می افتد در تاریخ 5 ژوئن شین هوا گزارش شده است.

دنبال NewsGram در Quora به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

"ما نیاز ما کل جامعه جهانی به تغییر مسیر است. بیایید تجدید نظر آنچه که ما خرید و استفاده از; اتخاذ عادات پایدار کشاورزی و مدل های کسب و کار; حفاظت از باقی مانده فضاهای وحشی و حیات وحش; متعهد به سبز و انعطاف پذیر آینده است."

Environment
"آتش سوزی, سیل و خشکسالی و superstorms بیشتر مکرر و مخرب" اشاره کرد اشاره به این حادثه تلخ. Pixabay

همچنین بخوانید: 'گیاهان قدرت' کمپین توسط Ahimsa اعتماد به آموزش مردم در گیاهی و رژیم غذایی

زیستگاه تخریب و از دست رفتن تنوع زیستی در حال شتاب گرفتن. آب و هوا اختلال در حال بدتر شدن است. آتش سوزی و سیل و خشکسالی و superstorms بیشتر مکرر و مخرب. اقیانوس ها در حال گرم کردن و acidifying از بین بردن مرجانی اکوسیستم اشاره کرد اشاره به این حادثه تلخ.

"و در حال حاضر جدید کروناویروس است مواج تضعیف سلامت و معیشت. برای مراقبت از انسانیت ما باید برای مراقبت از طبیعت," او گفت:. "همانطور که ما کار را برای ساخت بهتر اجازه دهید طبیعت به آن تعلق دارد — در قلب ما تصمیم گیری است." (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب