با ابتلا به هنر در هوستون: از دست شاهکار های سرکش Tamarie کوپر و بیشتر

فراموش فیلم از توجه داشته باشید در حال پخش توسط موزه هنرهای زیبای هوستون. فاجعه بار تئاتر Tamarie کوپر قرنطینه

توسط ABDOOSNEWS در 2 مرداد 1399

فراموش فیلم از توجه داشته باشید در حال پخش توسط موزه هنرهای زیبای هوستون. فاجعه بار تئاتر Tamarie کوپر قرنطینه Edition. جدید مشارکتی عمومی هنرهای پروژه از طریق موزه هنرهای معاصر هوستون. در حالی که هنرهای تجسمی و نمایشی سالن های در حال برخورد را با دقت coronavirus هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای دیدن و آیا در حال حاضر.

این هفته روح یک ملت سری در <URL> ویژگی های نیشکر رودخانه, یک 1982 فیلم توسط فیلمساز اواخر هوراس B. Jenkins که به ضرب گلوله کشته شد در لوئیزیانا و می گوید داستان از یک داستان عاشقانه بین یک نژاد مخلوط Creole مرد و یک زن آمریکایی آفریقایی تبار که پوست تیره تر از خود. تفاوت دیگر مانند دین — او کاتولیک روم و او باپتیست — اضافه کردن به چالش در این 90 دقیقه فیلم بود که تنها به تازگی کشف.

بازیگر و مدیر شرکت هنری به صورت فاجعه بارکوپر به ارمغان می آورد با نام تجاری خاص از استعداد و طنز به صورت آنلاین تنها سری تابستان آغاز می شود که جریان ژوئیه 31. بلیط های در حال حاضر در فروش و مباحث پوشش داده شده توسط کوپر و همکار او اعضای بازیگران عبارتند از "John Hughes فیلم ها, صحبت کردن حبوبات جعبه طاقت فرسا کاباره هنرمندان واقعی سگ پردازان توطئه خدا ناسزا, آی فون, مرد, انزوا, sparkly کلاه و دست جاز" با توجه به وب سایت.

4 دیوار تئاتر Co. است که در ادامه آن مصاحبه سری فراتر از 4 دیوار که بخش پخش زنده در زوم در چهارشنبه شب و پس از آن ارسال شده به تئاتر شرکت Facebook و YouTube صفحات بعد. این هفته: نیویورک-بر اساس نویسنده, کارگردان, بازیگر و نوازنده, K. Stem منینگ که کارگردانی بیش از 30 تولیدات off-Broadway. آینده هنرمندان مهمان در حال برنامه ریزی برای 29 جولای و آگوست 5 و 12 در 8 بعد از ظهر با زوم ثبت نام.

Artist Ekene Ijeoma is ready to listen.

هنرمند News Ijeoma آماده است برای گوش دادن.

عکس کریس گور

هنرهای معاصر موزه هوستون در حال راه اندازی آنچه در آن مشارکتی پروژه هنر عمومی. Climate change Ijeoma: یک شمارش سفارش شده است و برای انجام آن به ضبط "صدای پرتره" از شهرستانها عمده ایالات متحده. Ijeoma که متولد تگزاس است و نیویورک و بوستون بر اساس بنیانگذار شاعرانه عدالت در آزمایشگاه رسانه ای MIT.

با توجه به اعلام از WELTMAN:

تصور به عنوان یک سری در حال انجام کار مولد و کار خواهد شد در نهایت از ویژگی های صدای Houstonians شمارش تا 100 در زبان مادری خود با صدای مختلف صحبت هر شماره در یک زبان منحصر به فرد و با شماره 1-صحبت در یک زبان بومی. هوستون نسخه از یک شمارش خواهد شد همچنین شامل یک به طور جداگانه editioned مرور زمان فیلم های شرکت کنندگان در 100 روز اول از این پروژه راه اندازی خواهد شد که سند تکامل از کار به عنوان صدای بیشتر و زبان ارائه شده در طول این دوره است.


هوستون نسخه از یک شمارش را می توان با مراجعه به camh.org/beyond و یا با تماس با 281-248-8730.

یک نقطه امید برای محلی تلاش هنرمندان: ملی Red Bull هنر Microgrant برنامه گسترش یافته و به 20 جمله در شهرهای هوستون. اعمال بر روی وب سایت خود را برای شانس برای برنده شدن یکی از دو $1,000 microgrants در هر شهرستان در هر ماه.

و برای بیشتر جزئیات برنامه از موزه هنرهای زیبای هوستون:

سوزان و Fayez S. Sarofim پردیس که شامل آدری جونز بک ساختمان (5601 خیابان اصلی) با کارولین Wiess قانون ساختمان (1001 Bissonnet خیابان) این Glassell دانشکده هنر (5101 مونترو بلوار) قهوه ای Foundation, Inc. پلازا (5101 مونترو بلوار), BBVA قطب نما, باغ پشت بام (5101 مونترو بلوار) و Lillie و هیو Roy کالن باغ مجسمه (مونترو بلوار در Bissonnet خیابان). خانه موزه ها در این نزدیکی هست شامل Rienzi (1406 کربی درایو) و بایو خم مجموعه و باغ (6003 یادبود درایو).

این آدری جونز بک ساختمان 5601 خیابان اصلی.

نمایشگاه در نظر: روح یک ملت: هنر در عصر سیاه قدرت از طریق 30 اوت سال 2020; فرانسیس بیکن: نقاشی اواخر از طریق 16 اوت سال 2020; از طریق یک آفریقایی لنز: کشورهای جنوب صحرای عکاسی از مجموعه موزه از طریق 8 نوامبر 2020; سارا Charlesworth: قوس Total Eclipse26 فوریه 1979 از طریق 29 نوامبر سال 2020; استعماری اسپانیا نقاشی از Thoma مجموعه از طریق 27 دسامبر 2020; چشم در هوستون: دبیرستان عکاسی مستند از طریق ژانویه 3 2021.

این کارولین Wiess قانون ساختمان 1001 Bissonnet خیابان.

نمایشگاه در نظر: جلال اسپانیا: گنجینه های از هیسپانیک جامعه, موزه و کتابخانه از طریق ژانویه 21 2021; رادیکال: طراحی ایتالیایی 1965-1985 های دنیس فریدمن مجموعه از طریق 5 جولای سال 2020; اثبات مفهوم: فرآیند هنری معاصر در خط انتخاب شده از مجموعه موزه از طریق 15 نوامبر سال 2020; و هنر اسلامی در سرزمین های: انتخاب از al-Sabah مجموعه کویت از طریق 27 دسامبر سال 2020 است.

Rienzi از <URL> خانه موزه های اروپایی هنرهای تزئینی 1406 کربی درایو.
نمایشگاه مشاهده: کلاه ها: Halston کلاه از Masterson مجموعه از طریق ژانویه 3 2021.

MFAHatHome مجازی تجربه

سرپرستی محتوای دیجیتال مورد موزه هنر مجموعه و انتخاب نمایشگاه ها, نمایش فیلم, هنر و فعالیت های ثبت شده, سخنرانی, هنرمند مذاکرات و بیشتر در دسترس در رسانه های اجتماعی, <URL>, ایمیل, و mfah.org/virtualexperience.

مجازی Zumba (یکشنبه تیر 26, 11 صبح در Facebook Live): پیروان می توانید با شرکت در یک رایگان مجازی, کلاس زومبا رهبری یوری Amor پرز از FiTMiX جوامع است.

هنر سیاه و سفید از طریق لنز: "روح یک ملت" مجازی بحث پانل (شنبه, جولای 25, 3 p. m.): هنرمندان داوود بیگ Adger Cowans و مینگ اسمیت بحث در مورد این نمایشگاه و چگونه عکاسان به دنبال نمایندگی سیاه, جوامع, در, صادق, چند وجهی راه هایی برای مقابله با کلیشه تضمینی. بحث تعدیل توسط دانشگاه نیویورک پروفسور دبورا ویلیس. مجازی بحث آنلاین در دسترس است.

مجازی اردوگاه در شاخه فرعی رودخانه خم (ژوئیه 27-31): نقاشی از مجموعه ای وسیع از اوایل Americana, بایو خم مجموعه و باغ <URL> خانه موزه های آمریکا هنرهای تزئینی میزبانی یک هفته از مجازی اردوگاه تابستانی درسی برای هنرمندان و مورخان و دانشمندان در صفحه اصلی. ثبت نام آنلاین.

Glassell دانشکده هنر مدرسه راهنمایی کلاس های مجازی (بارگیری از طریق اوت 14): از سرامیک به زنهایی معماري و فراتر از این Glassell دانشکده هنر مدرسه راهنمایی ارائه می دهد طیف متنوعی از سرگرم کننده زندگی می کنند جریان کلاس های led توسط مدرسه راهنمایی مدرسان برای سنین 4-18. کلاس های 125 $در هر. ثبت نام آنلاین.

"روح یک ملت: هنر در عصر قدرت سیاه" مجازی برنامه: پویا صف مجازی برنامه شما به ارمغان می آورد برتر دسترسی به داران و هنرمندان و رهبران جامعه به عنوان آنها در مورد این نمایشگاه نقطه عطفی روح یک ملت: هنر در عصر قدرت سیاه و سفید.

در حال حاضر جریان: <URL> مجازی سینما
هفتگی مجازی نمایش فیلم آنلاین در دسترس است.

"روح یک ملت" سری فیلم: Cane River (از طریق اوت 30): دستکاری شده توسط یک کاملا سیاه و سفید بازیگران و خدمه این به تازگی کشف شاهکار توسط هوراس B. Jenkins یک نواخته شارژ داستان عشق مجموعه ای در مناطق روستایی لوئیزیانا. در روز سه شنبه, جولای 28, در 7 p. m. عضویت ساشا جنکینز مدیر را برای livestream گفتگو با هوستون, آیکون موسیقی, Bun B در هوستون, سینما, هنر, جامعه, وب سایت است. فیلم 12 دلار و دسترسی به فیلم برای سه روز. جریان آنلاین در دسترس است.

"روح یک ملت" سری فیلم: قاتل گوسفند (15 ژوئیه-اوت 30): با تمرکز بر زندگی روزمره طبقه کارگر سیاه و سفید, خانواده, 1978 قاتل گوسفند شرح زیر استن (هوستون-متولد هنری گیل ساندرز), حساس خیال خسته از کار خود را. این فیلم یکی از 50 فیلم انتخاب شده برای کتابخانه کنگره ملی فیلم رجیستری. فیلم $4.99 و فراهم می کند دسترسی به فیلم برای سه روز. جریان آنلاین در دسترس است.

"روح یک ملت" سری فیلم: John Lewis: خوب مشکل (8 ژوئیه-اوت 30): اعلام "ضروری مشاهده" توسط مجله فوربس, این فیلم جدید تواریخ گرجستان کنگره بیش از 60 سال از فعالیت های اجتماعی و اقدام قوه مقننه در رای گیری حقوق کنترل اسلحه بهداشت و درمان-مراقبت از اصلاحات مهاجرت. فیلم 12 دلار و دسترسی به فیلم برای سه روز. جریان آنلاین در دسترس است.

"روح یک ملت" سری فیلم: الا فیتزجرالد: فقط یکی از آن چیزهایی (1 ژوئیه-اوت 30): ردیابی زندگی و زندگانی الا فیتزجرالد بیش از شش دهه در این موسیقی مستند. فقط یکی از آن چیزهایی ویترین تعهد خود را به حقوق مدنی, نبرد, موسیقی, نوآوری, و بیشتر. فیلم 10 دلار و دسترسی به فیلم برای سه روز. جریان آنلاین در دسترس است.

صندلی مسافرتی "نمایشگاه بر روی صفحه نمایش" تابستان 2020: در کشتی سوار در یک سفر مجازی به بالا, موزه ها و مکان های مشهور در سراسر جهان است. این همهجانبه سری اجازه می دهد تا بینندگان به تور نمایشگاه بزرگ بروید پشت صحنه و دیدن آشکار بیوگرافی هنرمندان—از راحتی از خود را بسیار خود را در صندلی. همه فیلم ها 12 دلار (یا 10 دلار با <URL> کد تخفیف) و در دسترس از طریق سپتامبر 30. ترکیب کامل و جریان ها در دسترس آنلاین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن