کیپ بالا فینالیست 'نا امید' در روند; کمان از مدیر انتخاب

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 9:12 AM EDT مارس 12 سال 2020بالا انتخاب کنید به عنوان فینالیست برا

توسط ABDOOSNEWS در 24 اردیبهشت 1399

بالا انتخاب کنید به عنوان فینالیست برای شهرستان با مدیر کار در کیپ کرال است پس از مشاجره با ابراز ناامیدی از نظرات اعضای شورا در مورد کیفیت این زمینه به موفقیت کناره گیر جان Szerlag.

گرگ Horwedel سابق شهرستان مدیر در کارخانه شهر و معاون شهرستان مدیر در Hillsborough County, تصمیم گرفته است برای ماندن در خلیج تمپا به عنوان کمک به یک تازه منصوب شهرستان administrator.

Horwedel دریافت رای از پنج اعضای شورا بیش از هر نامزد دیگر برای کیپ کرال ارسال یک ایمیل به روند انتخاب برای محدود در این زمینه است.

بیشتر: Unimpressed زمینه کیپ شورای ارتباط با تنگی جستجو برای مدیر جدید

بیشتر: کیپ کرال ممکن است نگاه به شهر رشد آینده آن را به عنوان مجموعه شهر جدید مدیریت پرداخت

کیپ اعضای شورای خود را انتخاب اواخر هفته گذشته از یک میدان 63 متقاضیان است. مشاور کالین Baenziger حال جمع آوری 11 نامزد از این لیست است اما برخی از اعضای شورا ابراز ناامیدی را با خود به نیمه نهایی انتخاب و پیشنهاد برداشت از میدان کامل از متقاضیان.

اعضای شورای هر ارسال نامهای به پنج نامزد.

حتی اگر اعضای شورا به تعویق افتاد چیدن فینالیست به طوری که آنها می تواند به خارج از لیست 11 تمام پنج فینالیست آمد از اصلی لیست کوتاه.

Horwedel نوشت Baenziger هفته گذشته و انصراف درخواست خود را در اسکودوی کیپ مرجان. او گفت Baenziger او "شگفت زده به شنیدن برخی از نظرات ساخته شده توسط اعضای شورا در مورد لیست خود را از نیمه نهایی."

او همچنین گفت که او "نا امید" است که شورا را نشان می دهد تنظیمات برای فینالیست در جلسه هفته گذشته.

هفته گذشته Hillsborough county کمیسیون برداشت بانی عاقلانه شهرستان دستیار مدیر مالی و رئیس به عنوان مدیر جدید. Horwedel گفت: عاقلانه به او پیشنهاد گسترش نقش دولت در شهرستان در نقش خود به عنوان معاون مدیر و او تصمیم به گرفتن این پست به جای مصاحبه در کیپ کرال.

پنج فینالیست شامل یکی دیگر از خلیج تمپا رسمی ان فریتز فعلی رئیس امور مالی در شهرستان Pinellas.

دو نامزد دیگر که بالا برگزار شد رتبه بندی کانتی پست در فلوریدا نیز در فهرست نهایی. روبرتو هرناندز در حال حاضر شهرستان معاون مدیر در فورت Lauderdale و لئونارد Sossamon سابق شهرستان مدیر در شهرستان هرناندو

دیگران خواهد شد که دعوت به مصاحبه با کیپ شورای شامل رابرت پری, یک وکیل و رئیس سابق مسئول امور اداری در آلبوکرک نیومکزیکو; و کنت جوان, دستیار, شهرستان, مدیر, در, Loudoun County Virginia.

نامزدها خواهد بود مصاحبه حضوری یا از طریق لینک آنلاین. هیچ تاریخ تنظیم شد برای مصاحبه.

Baenziger پیشنهاد کرده بود آوردن فینالیست به اسکودوی کیپ مرجان برای یک روز از مصاحبه های فردی با اعضای شورای. این جلسات خواهد بود پس از یک مصاحبه هر نامزد با کل شورا و احتمالا رای در یک مدیر جدید.

Szerlag تحت قرارداد در کیپ کرال تا نوامبر است. قرارداد خود را وضعیت یک نگرانی به Horwedel در تصمیم گیری برای خروج از آنجا که آن را در سمت چپ او را "نامشخص چقدر طول فرآیند استخدام خواهد شد."

اعضای شورا پیش بینی کرده بود که Szerlag خواهد کار با جدید منصوب در طول یک دوره گذار است. چنین دوره جدید و مدیران مشغول به کار در کنار هم اغلب مختصر که به تازگی منصوب مدیران اعمال قدرت تنها پس از گرفتن پست.

اگر او برگ اشتغال شهرستان قبل از ماه نوامبر Szerlag دریافت می تواند تا 20 هفته از قطع پرداخت تخمین زده شده توسط شهردار جو Coviello به ارزش حدود $63,000 به علاوه یک خریداری بیش از 75000 دلار برای زمان خاموش نمی گرفته در زمان تصدی خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب