کیپ کرال ارشد نوشت که نژادپرست پست های رسانه های اجتماعی نمی خواهد حضور UF در پاییز

سارا نلسون snelson@gvillesun.comمنتشر شده 10:16 AM EDT Jun 10, 2020یک دانشجوی آینده نگر از کیپ کرال نمی خواهد

توسط ABDOOSNEWS در 21 خرداد 1399

یک دانشجوی آینده نگر از کیپ کرال نمی خواهد در این دانشگاه فلوریدا این سقوط پس از یک Instagram پست از گذشته مطرح و ricocheted در سراسر رسانه های اجتماعی در هفته گذشته.

UF insinuated اما نه تایید دوشنبه شب که آن را لغو 17 ساله را به پذیرش پیشنهاد در توییتر اعلام کرد که "یک دانشجوی آینده نگر که نوشته شده نژادپرستانه نظرات به رسانه های اجتماعی را نمی توان از پیوستن به دانشگاه فلوریدا جامعه این سقوط است."

این پست و که در آن دانشجویان اشاره به دو دختران در کلاس و گفت که او "قطعا بیشتر است" نژادپرستانه حفر شده بود تا تقریبا از دو سال پیش و به اشتراک گذاشته شده در توییتر بیش از 500 بار.

فارغ التحصیلان و دانشجویان به طور یکسان خواستار UF لغو پذیرش او نامه های اسکرین شات از ایمیل های خود را به بخش امور دانشجویی با درخواست خود را. UF پاسخ در توییتر در هفته گذشته که آن را بررسی پست.

UF سخنگوی استیو اورلاندو را تایید کرد و گفت این زن جوان است که دیگر یک آینده نگر UF اما گفت: دانشجو محرمانه بودن قوانین جلوگیری از او را از افشای اگر دانشگاه لغو خود را ارائه دهد.

دانش آموز گفت: فورت مایرز اخبار-مطبوعات در هفته گذشته که او عصبانی بود و در زمان او نوشت: این پست و پشیمان داشتن انجام می شود. او گفت: رسانه های اجتماعی دیوانگی منجر به مرگ تهدید برای او و خانواده اش است.

قبلی پوشش: UF پروب های رسانه های اجتماعی پست ها دیده می شود به عنوان نژادپرست

او گفت که او تا به حال صحبت با مردم او را به جرم عذرخواهی کرده و از تجربه آموخته.

دانشگاه دنور و دانشگاه هر دو هفته گذشته اعلام کرد که مدارس گرفته بود و دور یک دانش آموز نامه پذیرش و کمک هزینه تحصیلی به دلیل نژادپرستانه آنلاین پیام ها و عکس ها.

سامانتا اشتاینر افزایش UF ارشد و رئیس جمهور از کالج دموکرات ها گفت: رسانه های اجتماعی نظرات بیش از فقط یک بدون مقدمه سخن گفتن.

"ما باور نمی کنیم این فقط یک تفاوت نظر" او گفت:. "بدیهی است که دانشگاه ها باید از یک محل به بحث دیدگاه های مختلف. ما فقط باور نمی آشکار نژادپرستی است برای بحث در حال حاضر."

بیشتر: صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز مارس در فورت مایرز با امید به راه حل

اورلاندو گفت: دیگر رسانه های اجتماعی پست های ساخته شده توسط UF دانش آموزان هر چند مشخص نیست که چگونه بسیاری وجود دارد هنوز تحت بررسی است.

خورشید در بر داشت یک مورد مربوط به یک زن 24 ساله دانشکده داروسازی دانشجویی که ادعا گفت که با استفاده از یک سیاه مرد قبر برای تفنگ تمرین هدف. Shayne McKee گفت: در آن زمان که عکس ها ویرایش شد و از متن گرفته شده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im