Byjus و یک دادخواست علیه این ضد هندو تاریخچه

توسط Alishaیک جذاب دادخواست آغاز شده است در change.org که در آن می پرسد صاحب BYJU برنامه به عذر خواهی برای آن

توسط ABDOOSNEWS در 5 مرداد 1399

توسط Alisha

یک جذاب دادخواست آغاز شده است در change.org که در آن می پرسد صاحب BYJU برنامه به عذر خواهی برای آن ضد هندو تبلیغات. "می گویند متاسفم Byjus ضد هندو تاریخ!" آن خوانده شده و در حال حاضر دارای بیش از 3000 نشانه.

دنبال کنید با ما در توییتر برای دریافت به روز رسانی منظم از ما!!

آنچه که این درخواست مورد ؟

Byjus شده است اعتباری اسلامی ریاضیدانان برای کاوش در مفهوم اعداد منفی. این لطمه می زند و هندو احساسات و است که به عنوان ضد هندو به عنوان ریشه های این عددی از ظهر. این است که نه تنها مورد بی اعتبار هندو ریاضیدانان اما همچنین فقدان آموزش و وضوح.

این نقل قول در Byjus

"عملیات ریاضی و قوانین برای اعداد منفی که کمک به حل مسائل ریاضی توسعه یافته توسط ریاضیدانان اسلامی."

Byjus
Byjus به راحتی فقط بازیافت اشتباهات انگلیسی ریاضی. همان است که کودکان هندی ترس و پیوستن به Byjus در وهله اول برای. فلیکر

تاریخ پشت Numericals

Brahmagupta نابغه که مستند عددی صفر نیز مستند به قوانین اعداد منفی همراه با اعداد مثبت باشد. هیچ تاریخ اسلام از ایجاد آن است. اما آنها اغلب به عنوان اعداد عربی به عنوان آن را از اعراب گرفتند که گسترش این دانش در سراسر جاده ابریشم میان تجارت تا Britishers آنها را به نام اعداد عربی.

اما برای Byjus می گویند Islamics کسانی بودند که کشف این مفهوم نه تنها به سادگی بی اعتبار هندو میراث بلکه توهین به نام هندو نوابغ مانند Āryabhaṭa, Bhāskara و Brahmagupta.

همچنین بخوانید: تراژدی تبت: چگونه چین برنامه ریزی شده است برای از بین بردن هویت فرهنگی تبت

Byjus به راحتی فقط بازیافت اشتباهات انگلیسی ریاضی. همان است که کودکان هندی ترس و پیوستن به Byjus در وهله اول برای. نادرست انگلیسی, شیوه های ریاضی و مسلمان مغرضانه روایت است که در حال حاضر در حال ساخت Byju Raveendran غنی فراتر از رویاهای کرور هند, کودکان دلایل این درخواست گرفتن یک پاسخ بزرگ از مردم است. شما می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به طومار خطاب به وزیر آموزش و پرورش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن