برت پلهام برای خدمت به 15 سال در سال 2018 تصادف که منجر به کشته شدن کیپ کرال زن

استیسی Henson فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 9:16 AM EDT Jul 29, 2020پگی و چارلز مندویل — برگزاری یک عکس بز

توسط ABDOOSNEWS در 8 مرداد 1399

پگی و چارلز مندویل — برگزاری یک عکس بزرگ از دختر خود را جیل در یک سفر ماهیگیری و دیگر برگزاری یک عکس, از تخریب خودرو — احساس تسکین فوری سه شنبه.

قاضی Nicholas Thompson محکوم دختر خود را قاتل به 15 سال زندان و خود را به دلایل متعدد از 1300 مایل سفر از ویتمن ماساچوست به نظر می رسید ارزشمند است.

"وزن در سر من بلند است" چارلز جورج گفت که 22 سال پس از جیل' مندویل مرگ خشم خود را به طور مداوم او را از خواب بیدار در 4 صبح

برت پلهام تا به حال مجرم Jan. 30 به دو فقره تصادف که منجر به کشته شدن جیل مندویل, 33, در کیپ کرال در سال 2018 است. پلهام و سپس 16 بود پرش, مدرسه رانندگی 86 مایل در ساعت از طریق یک جامعه مسکونی و فرار یک علامت توقف قبل از قابل توجه مندویل ماشین کشتار خود را فورا.

این Mandevilles که با ارسال یک تیم از حامیان روزانه عکس به افتخار جیل تولد — آن شده اند که او 35 — در طول ماه جولای نگه داشتن دختر خود را نزدیک به قلب خود.

در حالی که پلهام دفاع وکیل فیلیپ کالینز خواسته بود برای نه سال در زندان زمانی که پلهام التماس کرد گناه در روز سه شنبه او خواسته برای عنوان کمی تا شش ماه در یک نوجوان مرکز توانبخشی. این Mandevilles برگزار شده بود امیدوارم که برای 25 سال است.

کالینز نیز گفت: دو اتهام فضایی قتل و رانندگی بدون مجوز باعث مرگ به مبلغ دو خطر قرار دارد. تامپسون اصلاح کمتر به اتهام رانندگی بدون مجوز 60 روز بزه.

این Mandevilles خوشحال شدند با 15 سال حبس.

"ما را به دیدن جیل و به او بگویید ما عدالت" پگی مندویل گفت. زن و شوهر همچنان به طور منظم بازدید از جیل قبر.

بیشتر: Brett پلهام پنجه نرم می کند گناه به دو فقره تصادف که منجر به کشته شدن جیل مندویل

بیشتر: پگی مندویل می دهد تاثیر بیانیه در درخواست شنوایی برای برت پلهام

این Mandevilles نشسته بودند از طریق ترین دادگاه تاریخ تحویل شهادت عاطفی و منتظر جلسه خود را متعهد به پیگیری این مورد از طریق دادگاه ها. زمانی که پلهام وکلای خواست زمان بیشتری برای روانی امتحانات و COVID-19 محدود دادگاه عملیات صدور حکم به تعویق افتاد بیشتر است.

سهشنبه, آنها بازگشت به جنوب غربی فلوریدا.

بیشتر: "من در حال حاضر من یک اشتباه وحشتناک': Cape Coral, نوجوانان پنجه نرم می کند گناه در سقوط مرگبار اتهامات

جیل مندویل شد زن و شوهر وسط کودک است. خروجی گلهای و هیجان به دنبال او یک بار سنگ برای پاپ. او دوست محروم, دفاع و پشتیبانی گی و لزبین دانش آموزان و تبدیل به یک آسیب شناس گفتار.

او در رانندگی برای درمان یک کودک است که سه بلوک از خانه او تا به حال فقط او را متوقف و اقدام از طریق یک علامت توقف زمانی که پلهام ناودان به او. آن را فقط قبل از 8:30 صبح

همکاران و دوستان و وزرا و بستگان نوشت: 55 نامه به Thompson گفتن او چقدر مهم جیل بود به آنها. با کمک مادر در برابر مستی رانندگی حامیان آنها به عنوان خوانده شده همه آنها را به دادگاه رکورد در ماه فوریه است.

در روز سه شنبه Collins تا به حال سه نفر شهادت در پلهام از طرف امید به دریافت حداقل مجازات: یک روانشناس مورد کارگر در juvenile justice سیستم و تعجب آور به Mandevilles پگی نیم-خواهر الیزابت "Jo" McNurlan از تمپا.

McNurlan گفت که او و پلهام نامه های رد و بدل شده بود در حالی که او در زندان بوده است. او گفت: با دادن پلهام یک حکم زندان جهان را از دست داده اند "نفر دوم که سزاوار نیست به دست داده است.

"ما نمی تواند کمک کند جیل اما ما می تواند کمک به برت" او گفت:.

دکتر استفان بلومفیلد شهادت دادند که پلهام مغز را انجام نداده در حال رشد و بلوغ مغز نیست مانند بزرگسالان است.

کالینز قاضی به قبول بلومفیلد یافته است.

"یکی از بزرگترین قطعه از اطلاعات است که ما نمی توانیم غلو این است که برت بود 16 زمانی که این اتفاق افتاده است" او گفت:. "او یک کودک بود. از آنجا که او یک کودک بود او نباید محکوم به عنوان یک فرد بالغ به بالغ است."

بیشتر: Brett پلهام مورد مدیریت منتقل Oct. 15 به عنوان پدر و مادر یک کشته در تصادف صبر کنید

بیشتر: کیپ کرال نوجوان می شود و حداکثر مجازات در تصادف مرگ جیل مندویل

در رد, تعقیب وکیل کلی Worcester گفته تامپسون که او نباید درمان پلهام به آرامی.

"شما نمی توانید یک پاس دلیل این که شما یک نوجوان برای قتل," او گفت:. "دولت می خواهد شما را به فرستادن او به زندان است."

و بعد "او باید مجازات برای آنچه که او انجام داد. او را کشته و جیل" او گفت:.

زمانی که تامپسون اعلام کرد حکم پلهام مادر, کورتنی کاپیتان اجازه هق فریاد "اوه خدای من, خدا, هیچ" در حالی که جهش به پا خود را. او فریاد زد: "من شما را دوست دارم, I love you so much" در حالی که اشاره در پلهام قبل از در حال اجرا از دادگاه.

او به زودی بازگشت به بحث به پلهام به طور ناگهانی تبدیل به ترک و به دنبال در Mandevilles گفتن سجاف "شما همه بازنده بیش از حد."

پگی و چارلز جورج گفت: آنها خیلی در این لحظه شخص دیگری به آنها بگویید که چه اتفاقی افتاده است.

"او مقصر می داند ما برای پسر, قتل دختر ما" پگی مندویل گفت.

پلهام دوم, نوجوانان محکوم به اعدام در جیل مندویل مرگ است.

مورگان Skau کیپ مرجان مجاز پلهام به درایو پدرش کامیون با وجود دانستن پلهام آیا گواهینامه رانندگی.

با او در کامیون Skau محکوم شد در ماه اوت گذشته برای ایفای نقش در سقوط به شش ماه از مشروط شدن قاضی H. اندرو Swett گفتن او اگر او اجازه داده شد به او زمان زندان او خواهد بود.

پلهام نیز در مواجهه دو نفر دیگر به اتهام در اختیار داشتن مواد تحت کنترل و در اختیار داشتن متعلقات که ریشه از دستگیری او در فضایی قتل حکم در فوریه. 8, 2019.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب