بونیتا اسپرینگز کودکان نویسنده کتاب جنگ بیماری برای ایجاد شادی با نهنگ قصه

اندرو اتکینز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:00 AM EDT 28 ژوئن 2020یک بیماری ناتوان کننده مجبور سروان. رابرت "باب

توسط ABDOOSNEWS در 9 تیر 1399

یک بیماری ناتوان کننده مجبور سروان. رابرت "باب" کامرون به بازنشسته از موقعیت خود به عنوان یک BP نفت اجرایی در سال 2006.

در سال های اخیر آثار او کمتر با روغن و بیشتر با نوع دیگری از طلای سیاه — جوهر — به عنوان نویسنده کتاب کودکان سری "Tuckey به نانتاکت نهنگ."

دوستان همکار سروان. جورج Sparacino با آنها کامرون فارغ التحصیل از ایالات متحده تجاری دریایی آکادمی در نقطه, نیویورک, می دانم که کامرون به طور کامل نیروی صداقت.

"همین دلیل است که ما دوستان" Sparacino گفت. "کسی که همیشه نیاز به کمک در کلاس ما از این مرد وجود دارد برای مردم."

کامرون اخیر کار می آید با وجود این چالش ها از وضعیت خود: سطحی siderosis. سطحی siderosis است که توسط یک تجمع آهن-حاوی رنگدانه در مکان هایی مانند مغز سطح ساقۀ مغز و نخاع با توجه به سال 2000 گزارش به روز شده در سال 2019 از دکتر Douglas J. Lanska از دانشگاه ویسکانسین دانشکده پزشکی و بهداشت عمومی. علائم شایع با توجه به این گزارش می تواند شامل از دست دادن شنوایی ضعف اندام و سیستم عصبی انحطاط.

کامرون 68 گفت: با خود بیماری و درمان آن را حافظه کوتاه مدت است که شکست او.

"این یک مقدار زیادی از یادداشت برداری, قرار دادن چک لیست با هم. در غیر این صورت شما را فراموش کرده ام" او گفت:. "شما از دست دادن تمرکز."

نوشتن با وجود کامرون بیماری Sparacino گفت: "نشان می دهد مقدار زیادی از قدرت داخلی."

حتی پس از نوشتن Tuckey به نانتاکت نهنگ سری به او ارائه جدید تمرکز می کنند. از تابستان خانه در نانتاکت ماساچوست او لذت می برد تماشای نهنگ نقض و فواره زدن اب در اقیانوس اطلس است. این کتاب برای اولین بار در سری "یک روز با Tuckey به نانتاکت نهنگ" منتشر شده در سال 2015 صورت گرفت خوانندگان اطراف به عنوانی نهنگ نقاط مورد علاقه در این جزیره است.

تشویق مثبت بحرانی پذیرش کامرون ادامه داد: سرودن کودکان کتاب تمام مصور محلی نانتاکت هنرمند راد کول. او پنج کتاب منتشر تا کنون.

آخرین "پرچم فوتبال با Tuckey به نانتاکت نهنگ" امکانات (با اجازه) انگلستان جدید وطن پرست مربی لایحه Belichick و آن را به دست آورده جایزه طلا انتخاب مامان از مامان جوایز انتخاب که ارزیابی محصولات و خدمات ایجاد شده برای آموزش کودکان و خانواده ها است.

یک کپی از کتاب امضا شده توسط Belichick خود اهدا شد به Homebase SWFL محلی جانباز پشتیبانی سازمان برای استفاده در حراج. کامرون اغلب پشتیبانی از Homebase SWFL با اهدای بخشی از درآمد حاصل.

در برخی از راه, کامرون کتاب زنده نگه داشتن یاد و خاطره پسرش رایان, از سرطان درگذشت زمانی که او بود 4. کامرون اختصاصی دوم کتاب در سری "Kiteboarding با Tuckey به نانتاکت نهنگ" به رایان.

رابرت "راب" کامرون باب کامرون پسر گفت: کتاب باید به کمک پدر خود را فقط به او کمک کرد تا جامعه اطراف او.

"این واقعا در نوع نگه می دارد و او را مدار و محور در چیزی" راب کامرون گفت. "او قطعا یک چشم انداز. او می خواهد برای به اشتراک گذاشتن آن با مردم به عنوان بسیاری از او می تواند و را از شادی است."

هنگامی که او را به نوشتن کتاب دیگری از خانه اش در بونیتا اسپرینگز باب کامرون برخوردار بازدید خود نوه, Jakob و ناتان در ایلینویز با همسرش, Margi.

"این پسر: سنگ جامد از طریق و از طریق. هرگز سستی. هرگز" Sparacino گفت. "آن را در مورد او نیست. همیشه در مورد کمک به مردم دیگر.

اندرو اتکینز یک ناپل اخبار روزانه ویژگی های خبرنگار. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در andrew.atkins@naplesnews.com. برای حمایت از کار مانند اندرو, لطفا در نظر اشتراک: https://cm.naplesnews.com/specialoffer/

در صورتی که شما آن را از دست رفته: بونیتا اسپرینگز جانباز بازگو درس های آموخته شده از دهه خدمات

و: ذغال سنگ گردشگری شهرستان اعداد نشان می دهد ترسناک است. چرا گردشگری مقامات با احتیاط خوش بینانهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب