بالیوود, وبلاگ آغاز, دادخواست علیه تجاوز و حمله با اسید

بollywood مشهور از جمله Sonam Kapoor, Kalki Koechlin, Dia Mirza, مدیر Hansal مهتا Maanvi Gagroo, Aahana Kumra

توسط ABDOOSNEWS در 30 تیر 1399

بollywood مشهور از جمله Sonam Kapoor, Kalki Koechlin, Dia Mirza, مدیر Hansal مهتا Maanvi Gagroo, Aahana Kumra Sandhya Mridul Sumeet Vyas و Sayani Gupta را آغاز یک دادخواست علیه trolling, آزار و اذیت و تهدید به عنوان خطرناک به عنوان تجاوز و قتل و حمله با اسید است که افراد — به خصوص زنان — به تازگی اخذ شده است در رسانه های اجتماعی علاوه بر مبتذل نظرات توهین آمیز الگوهای رفتاری و سوء استفاده از زبان.

مشاهیر را امضا طومار با عنوان "توقف هدفمند سوء استفاده و آزار و اذیت زنان در رسانههای اجتماعی" برای شود.

"به اندازه کافی به اندازه کافی است! آن زمان ما پایان دادن به هدف سوء استفاده و آزار و اذیت زنان صورت آنلاین در هر روز است. به من بپیوندید و ایستاده برای #IndiaAgainstAbuse" می خواند tweet به اشتراک گذاشته شده توسط افراد معروف از خود را تایید حساب.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

در این طومار آمده است: "امروز سازندگان محتوا ایستاده کمدین قصه و بازیگران و همچنین همه زنان که صدای خود را از نظر شدت دائما هدفمند با مبتذل memes, سوء استفاده جنسی, نظرات, قلدری, نام و تصاویر گرافیکی. مرگ و تجاوز جنسی تهدید جدید عادی برای بسیاری از زنان در رسانه های اجتماعی. سکوت و انفعال نسبت به محدود کردن این تنها بیشتر تغذیه به تجاوز به عنف فرهنگ که در آن تهدید به سوء استفاده تبدیل شده اند به امور روزمره رخ نداد."

Sonam, Kalki, Dia among celebs signing petition against rape, acid attack threats
Dia Mirza نیز بخشی از این طرح است. Wikimedia Commons

"در حال حاضر ما تنها گزینه ها به چشم پوشی و یا گزارش/بلوک و حرکت با ما زندگی می کند. اما هیچ چیز قابل توجهی می آید از این و این عاملان سوء استفاده همچنان به رشد و گسترش نفرت. آنها حتی هزاران و میلیون ها نفر از پیروان و طرفداران صفحات بنابراین به طور سیستماتیک تسکین محیط زیست از زن ستیزی جنسی, همجنسگرا ستیزی و سوء استفاده است. این مجازی فضاهای عمومی بازتابی از اماکن عمومی که در آن زنان به احساس نا امن است.", گفت: این درخواست.

"ما باید ایجاد یک محیط است که سپر ما در برابر سوء استفاده از چرخش و تجاوز به عنف و تهدید و مبتذل memes. ما به نمایندگی از تمام زنان در رسانه های اجتماعی خواست که این سیستم عامل رسانه های اجتماعی ایجاد یک محیط که در آن تهدید و سوء استفاده از زنان است نه جشن و پشتیبانی توسط هزاران نفر از پیروان و تجاوز به عنف شوخی تلقی می شود غیر قابل قبول و غیر قابل تحمل. ما می خواهیم با متخلفان به پرداخت یک قیمت متناسب برای ویران کردن آنها ایجاد در زندگی زنان است."

همچنین بخوانید: یوتیوب آموزش ساخت مجرمان خطرناک

"ما باید قوی بازدارنده; ما نیاز به پایان دادن به مصونیت از مجازات وجود دارد که در مقابل آنلاین خشونت و بدرفتاری علیه زنان است. ما نگران شهروندان از همه جنس تقاضا امن و برابر فضا برای زنان آنلاین."

در چند روز گذشته Alia Bhatt خواهر شاهین Bhatt Sushant Singh Rajput دوست دختر Rhea Chakraborty و "Dil Bechara" بازیگر صلیب شکسته Mukherjee باید شکایت در مورد تجاوز و اسید تهدید به حمله از غریبه ها را تایید Instagram حساب. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن