سیاه پوستان, Latinos و فقیر کمتر به احتمال زیاد برای به دست آوردن $1,200 coronavirus محرک چک گزارش جدید می گوید

مایکل کالینز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:35 AM EDT Jul 21, 2020واشنگتن – با دور دیگری از محرک چک در آ

توسط ABDOOSNEWS در 31 تیر 1399

واشنگتن – با دور دیگری از محرک چک در آثار یک مطالعه جدید به این نتیجه میرسد که افرادی که فقیر هستند و یا سیاه و سفید لاتین کمتر به احتمال زیاد برای به دست آوردن $1,200 پرداخت های توزیع شده در بهار گذشته تحت قانون فدرال جدید با هدف در حد اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

این مطالعه توسط حزبی سیاست های مالیاتی مرکز به این نتیجه رسیدند که در حالی که اجرای این پرداخت نقدی یک موفقیت بود در راه های بسیاری وجود دارد قابل توجه نابرابری درآمد و نژاد و قومیت و خانواده تابعیت از نظر کسانی که موفق به دریافت پول است.

سی درصد از بزرگسالان جوان تر از سن 65 سالگی گزارش شده است که خانواده خود را دریافت نکرده محرک پرداخت و یا که آنها نمی دانند که اگر این پول وارد شده بود که از اواخر ماه مه.

فقط شش در 10 بزرگسالان (نزدیک به 59 درصد) با درآمد یا در زیر 100 درصد سطح فقر فدرال گزارش دریافت و پرداخت. حدود 74 درصد از سفید بزرگسالان گزارش گرفتن چک در مقایسه با حدود 69 درصد از بزرگسالان و حدود 64 درصد از اسپانیایی ها.

در این گزارش ذکر شده دلایل مختلف برای نابرابری مانند برخی از افراد بدون داشتن حساب بانکی و یا فاقد دسترسی به اینترنت است. در میان لاتین تبارها برخی از بزرگسالان ممکن است چرا که آنها فاقد شرایط لازم و یا همسر خود را مستند نشده بود یا نه واجد شرایط به عنوان ساکنان ایالات متحده در این گزارش گفت:.

چه nex: بسیاری از آمریکایی ها ممکن است یکی دیگر از امداد رسانی را بررسی کنید. در اینجا که در آن همه چیز ایستاده در یکی دیگر از COVID-19 لایحه

مسائل شناسایی شده در این گزارش می تواند چالش دوباره اگر قانونگذاران تصمیم به ارسال یک دوم دور از محرک پرداخت به عنوان انتظار می رود.

رهبران کنگره امیدوار هستند به یکی دیگر از coronavirus بسته کمک آماده است تا پایان ماه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات با رهبران ایران در کاخ سفید در روز دوشنبه و گذاشته کلیدی خود خواسته برای بسته.

در حالی که جمهوری خواهان و دموکرات ها باید ایده های مختلف در مورد آنچه که باید در آینده لایحه همه آنها به نظر می رسد به توافق برسند که بسیاری از آمریکایی ها نیاز به یکی دیگر از محرک های بررسی برای کمک به آنها را به گزاف گویی از مشکلات اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

"من فکر می کنم ما ساخته شده بسیاری از پیشرفت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این مذاکرات است.

محرک برای مرده: IRS فرستاده محرک چک به بیش از 1 میلیون نفر مرده, دولت, دیده بان آژانس می گوید

بیش از 159 میلیون چک جمعا به مبلغ 267 میلیارد توزیع شد در اولین دور از محرک پرداخت در اوایل این سال است. پرداخت تا 1200 $رفت به افراد با درآمد ناخالص تنظیم از 75000 دلار یا کمتر است. زوج های ازدواج کرده که ثبت به طور مشترک و به حال درآمد تا $150,000 شد واجد شرایط برای $2,400.

سرویس درآمد داخلی استفاده می شود اظهارنامه مالیاتی از سال 2018 و 2019 به تعیین چقدر پول محرک گیرنده را دریافت کنید. اما بسیاری از افراد که درآمد هستند در زیر سطح فقر فدرال نیست نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی, ساخته شده است که آن را سخت تر برای دولت به آنها را پیدا کنید اگر آنها واجد شرایط برای یک محرک پرداخت.

که بزرگترین مانع در گرفتن چک برای بسیاری از مردم, مرکز سیاست های مالیاتی ، در برخی موارد افراد ممکن است شناخته شده اند آنها واجد شرایط برای بررسی.

یکی دیگر از مشکلات این بود که بسیاری از مردم که تا به حال دریافت چک تا پایان ممکن نیست باید یک حساب بانکی در این گزارش گفت:. اکثر مردم هم محرک پولی را به عنوان واریز مستقیم به حساب خود. افراد بدون حساب بانکی تا به حال به صبر کنید تا زمانی که وزارت خزانه داری ارسال آنها را در یک مقاله بررسي روند آغاز شده است که بعد از رسوب مستقیم.

یکی دیگر از سد این گزارش گفته شد نقش اینترنت در فرآیند توزیع. افرادی که در زمینه مالیات در طول دو سال گذشته می تواند وارد کنید اطلاعات خود را به یک پورتال آنلاین ارائه شده توسط IRS. اما یک پنجم افراد کم درآمد که دریافت نمی کنند یک بررسی گزارش شده است که آنها دسترسی به اینترنت در خانه.

"این یک مشکل در هر زمان اما آن را یک مشکل خاص در طول همه گیر" گفت: جانت Holtzblatt یک متخصص مالیاتی و مطالعه منجر نویسنده.

بسیاری از کتابخانه ها و یا امکانات دیگر که ارائه دسترسی به اینترنت رایگان و یا داوطلب کمک های مالیات بسته شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. پر کردن یک درخواست مقاله امکان پذیر نیست چرا که نمایندگان دفاتر نیز بسته شد به دلیل همه گیر و رو زیادی جمع شدن زمانی که آنها شروع به بازگشایی در مراحل.

برای بسیاری از مردم است که به معنای "وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر," Holtzblatt گفت.

بیشتر چک آینده ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های پشتیبانی برای دور دیگری از پرداخت های نقدی

این مطالعه نشان می دهد یکی از راه های که در اطراف مشکل در دور بعد خواهد بود به کانال پرداخت مالیات nonfilers از طریق سازمان های دولتی که اداره Supplemental Nutrition Assistance Program یا مزایای پزشکی. اما که می تواند نیاز به تغییرات فدرال قوانین حفظ حریم خصوصی و سرمایه گذاری در زیرساخت های این گزارش گفت:.

یکی دیگر از راه برای دریافت پول سریعتر به گیرندگان که اصلا حساب های بانکی می توان به صدور کارت اعتباری بدهی. خزانه سعی کردم که روش ممکن است و ارسال محرک پرداخت به 4 میلیون نفر از طریق کارت های بانکی است.

"مشکل این بود که آنها آمدند در پاکت نامه با نام فروشنده و کارت فروشنده نام" Holtzblatt گفت. "بنابراین چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما دریافت یک کارت از کسی شما را نمی شناخت ؟ بسیاری از مردم آنچه را که من انجام داده اند و گفت: "آه که ایمیل های ناخواسته و پاره کردن آن و آن را انداخت دور."

دولت می تواند جلوگیری از این مشکل در دور بعدی گفت: با ساخت مطمئن شوید که وزارت خزانه داری نوشته شده است بر روی پاکت که دبیت کارت ها از طریق پست و شامل بر روی کارت خود را.

"کمک خواهد کرد که دریافت پول به مردم" Holtzblatt گفت.

مایکل کالینز را پوشش می دهد کاخ سفید است. رسیدن به او را در توییتر @mcollinsNEWS.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب