Blackberry دود Revisits صفر برای Southern Rock جدید را پوشش می دهد EP

در طول دهه 1970 بسیاری از عمده سنگ استودیوهای ضبط شد و در شهر شناخته شده مانند, نیویورک, لس آنجلس, میامی و ممف

توسط ABDOOSNEWS در 26 خرداد 1399

در طول دهه 1970 بسیاری از عمده سنگ استودیوهای ضبط شد و در شهر شناخته شده مانند, نیویورک, لس آنجلس, میامی و ممفیس. اما در Macon, گرجستان یک تازه بدوران رسیده عملیات به نام برج جدی Studios ساخته شده و تعجب آور تاثیر ویژه با خشن برای تلفن های موبایل از Southern Rock.

تاسیس در سال 1969 توسط فیل والدن و فرانک فندر (هر چند والدن را تبدیل به چهره از عمل) استودیو و برچسب گل وابستگی با اطلس سوابق و فوق العاده تهیه کننده/exec جری Wexler. برش در برج جدی دیوار شد آلبوم توسط دو نوع است تیتان – The Allman Brothers Band و مارشال تاکر Band – اما همچنین گروههای محبوب crate diggers مانند Dixie مانده مرطوب ویلی Grinderswitch, Hydra, دریا, سطح کابوی.

Blackberry Smoke Revisits Ground Zero for Southern Rock on New Covers EP

ضبط و پوشش

مسائل کسب و کار, مجبور, برج جدی را بسته در اوایل 1980s, اما آن را دوباره باز یک دهه بعد ضبط و باند مانند وحشت گسترده رژیم صهیونیستی نمی قاطر و کیک قبل از بستن دوباره. عمده حفظ تاریخی/پروژه نوسازی دنبال کرد و در حالی که روی برچسب است که هنوز هم در از بین رفته تاریخی استودیو بازگشایی شد در ماه دسامبر سال گذشته است.

که آتلانتا مبتنی بر Blackberry دود خواهد بود علاقه مند به ضبط در برج جدی است که تعجب آور نیست. تشکیل شده در سال 2000 این گروه آشکار ریشه در '70s Southern Rock و دست اندرکاران آن هم در صدا و نگاه هر چند آنها هرگز به سادگی بوده است رجعت در تلاش است.

این گروه می پردازد ادای احترام به استودیو وابسته هنرمندان و شهرستان با موسیقی با EP جدید زنده از برج جدی استودیوهای صدا. ثبت فقط در یک روز شش تمام آهنگ های پوشش عبارتند از: "نگاهی به بزرگراه" (مارشال تاکر Band), "احیای" & "نیمه شب سوار" (The Allman Brothers Band/گرگ Allman), "حفظ خندان" و "بلغور ain't مواد غذایی" (مرطوب ویلی) و "جنوب کودک" (ریچارد). برخی از کسانی که اصل ثبت شد در همان نقطه به عنوان شاه توت دود نسخه.

"ما زمان زیادی را برای آماده سازی بنابراین ما فقط انتخاب برخی از مورد علاقه های شما" خواننده/نوازنده گیتار چارلی استار می گوید. "و برای سالها من عاشق این برش عمیق از ریچارد. من شنیده ام آن را بر روی یک ایستگاه رادیویی AM در آتلانتا کشیده و بیش از آن زیبا بود. این بخشی از یک رکورد او که هرگز منتشر شد. و شما خواهد بود درست کرد و گفت که Allman Brothers Band اوتیس ردینگ و لیتل ریچارد هستند سه تا از بزرگترین هدایایی که مکن گرجستان به جهان است."

که مرد متولد ریچارد Aud خواهد رفت ماه گذشته در سن 87 در مدت کوتاهی پس از "جنوب کودک" ثبت شده تنها می افزاید: به تلخی از این آهنگ به عنوان EP نزدیک تر است.

Blackberry دود نیز شامل ریچارد ترنر (باس), بریت ترنر (درامز), Paul Jackson (گیتار) و براندون هنوز هم (صفحه کلید). مهمانان در برج جدی جلسات شامل زمان مارشال تاکر گروه نوازنده فلوت مارکوس هندرسون (که به نظر می رسد در "نگاهی به بزرگراه") و پشتیبان خوانندگان/مکرر همکاران سیاه Bettys (دوقلوها Sherine و Sherita مورفی) که اضافه کردن یک با شکوه جشن های با کیفیت.

"ما واقعا نمی بحث در مورد چگونه به صدا در آنها را به آنها ما آنها را خیلی با احترام و نمی بسیاری از آزادیهای با آنها. آن را نه به خاطر ترس از جرم آن فقط احساس خوب آنها را به بازی راه که" استار ارائه می دهد. "و ما آنها را زندگی می کنند. ما ایستاده در اتاق و آن را با هم. وجود دارد هیچ overdubs. و ما را کمی در نقاط, در برخی از آنها."

اضافه کردن به صحت پروژه, اصلی, مرطوب ویلی خواننده/سازدهنی بازیکن جیمی هال می کند همان افتخارات در دو جلد از گروه خود را بسازند. خود را "حفظ Smilin'" بود که شماره 10 آمار در سال 1974 هر چند نسخه جدید برای برخی از این دلیل به طور کامل جادوها آخرین کلمه.

حضور او ساخته شده این پروژه و حتی بیشتر خاص است و اعتباری برای کوبیدن کمبود نفس است که سالن آواز می خواند سرب در دو کاهش است. در طول روز در سالن نیز مهمانی مونتاژ با داستان جدی را در اوج و در پایان "حفظ خندان," هال و Bettys کمی بداهه تماس و پاسخ است که شناورها لحن.

"جیمی است در درجه اول یک افسانه جنوبی موسیقی. قدرت خود را برای خود صحبت می کند و او نمی از دست رفته یک گام. آنچه یک نوازنده بزرگ موسیقیدان و مطلق شیرین انسان بودن" استار می گوید. "او هیجان زده به آن را انجام دهد."

با توجه به زمان گیر Blackberry دود گرفته با الهام از لحن توسط رهبری آنلاین هشتگ #KeepOnSmiling به گسترش برخی از مثبت. و برخی از درآمد حاصل از فروش این آهنگ را ضبط آکادمی MusicCares COVID-19 صندوق امداد. "که آهنگ خیاطساخته شده برای یک بیماری همه گیر!" استار می خندد.

یکی دیگر از اتصال به استودیو و برچسب اصلی روز شنیده می شود در "نیمه شب سوار." استار پخش Duane Allman شخصی 1957 Les Paul طلا بالا گیتار. این خصوص قرض داده به او خانه بزرگ مکن است Allman Brothers Band موزه قرار دارد در همان ساختمان است که در آن گروه و خانواده های خود زندگی می کردند در اوایل زندگی حرفه ای خود را.

این اولین بار نیست زمان استار بدست به بازی ساز اما این معنی نیست که او هیچ کمتر ترس از گفتن انداختن یک چیز بی ارزش راک اند رول مصنوع بر روی زمین (آن را تا به حال فروخته شده به یک مالک جدید برای $1.25 میلیون در ماه اوت سال 2019). ابزار استفاده شده توسط Allman به شدت در دو ABB سوابق و – مهمتر از همه – برای خود دورهای انفرادی در Derek and the Dominos' "لیلا."

"ریچارد برنت متصدی از خانه موزه آورده و آن را بیش از. او با مالک و گیتار سرپرست برای یک مقدار زیادی از زمان. او مجاز به آن را بیش از و به ما اجازه استفاده از آن" استار می گوید. "من آن را چندین بار قبل و آن را به یک ابزار باور نکردنی. آن را لمس کرد."

همانطور که برای زمان حوادث, Blackberry دود شد و قرار است به کشتی سوار در یک تور سراسری با Allman بتی گروه (شامل سه پسران ABB اعضا) و پر و بال (شامل اصلی ABB ضربی Jaimoe). استار امیدوار است که شاید بد هیکل به نام "روح جنوب: جشن جنوبی راک اند رول موسیقی" اتفاق خواهد افتاد در سال 2021. این گروه نیز در پایان یک رکورد جدید از مواد اصلی.

اما در عصر Coronavirus استار پناه در خانه, صفحه اصلی صرف وقت با خانواده خود را و شکستن در یک توله سگ جدید – که, um, حادثه در خانه در طول دوره مصاحبه تلفنی ما و برای کدام استار است برای تماس با همسر خود را که مسئولیت رسیدگی به.

"ما در حال OK. اما آن دیوانه به فکر می کنم که این طولانی ترین مقدار از زمان ما شده است در 20 سال پس از آن گرفته شده و کمی تنظیم بر روی همه قسمت ها," او می گوید. "اما هنگامی که شما بچه ها و همسر و یک حیاط خلوت و باغ گیاه آن همه کار می کند!"

برای اطلاعات بیشتر در شاه توت دود و زنده از برج جدی, صدا, استودیو, بازدید BlackberrySmoke.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب