زیست شناسان نشان می دهد توجه بیش از تعطیلات آخر هفته به عنوان shorebirds هستند تودرتو در سواحل محلی

چاد Gillis فورت مایرز اخبار-مطبوعاتانتشار: 10:00 AM EDT مه 23 سال 2020کوچک و پرندگان شده است شیرجه-بمب گذاری ش

توسط ABDOOSNEWS در 4 خرداد 1399

کوچک و پرندگان شده است شیرجه-بمب گذاری شما در ساحل ؟

اگر شما بیش از حد نزدیک به خط ساحلی پرندگان که میدوی از طریق 2020 تودرتو فصل است.

بسیاری از پرندگان کوچک شما دیدن تکاپوی طریق آرام گشت و گذار برای مواد غذایی در حال حاضر یا تخمگذار, تخم مرغ, حفاظت از آنها و یا تغذیه کوچک جوجه.

و این پرندگان به ویژه آسیب پذیر به حیوانات مانند راکون سگ داخلی و حتی انسان است که گاهی اوقات پایمال تخم مرغ است.

تخم مرغ در حال استتار و مخلوط را به شنی چشم انداز مانند یک برگ در جنگل.

"آخرین گزارش بیش از 250 حداقل tern لانه در سن کارلوس مستعمره" گفت: Chadd Chustz محیط زیست, مدیر برنامه ریزی برای شهر فورت مایرز ساحل. "(وجود دارد) بسیاری از فعالیت ها به حداقل می گویند."

سان کارلوس مستعمره است و در انتهای جنوبی فورت مایرز ساحل و یکی از بزرگترین و موفق ترین مناطق تودرتو در جنوب غربی فلوریدا.

گونه های تودرتو وجود دارد در حال حاضر شامل برفی plovers Wilson plovers و killdeers که لانه در انزوا از دیگر پرندگان است.

حداقل الگوهای و کفگیر لانه در مستعمرات Chustz گفت.

زمانی که رشد shoreline تودرتو پرندگان در محدوده اندازه که از یک توپ تنیس به یک دستکش بیس بال.

جوجه ها بسیار کوچکتر هستند و آنها در معرض آب و هوا و شکارچیان زمانی که پدر و مادر خود نیست با آنها.

"من تو را دیدم من اولین برفی جوجه ها تخم مرغ در مه 6," Chustz گفت. "این جوجه کوچک بود, بسیار, زیبا و دلفریب, سکندری در سراسر به عنوان آن را در زمان اولین گام خود را در شن و ماسه."

بسیاری از مناطق تودرتو در حال طناب و مشخص شده با علامت.

"ویلسون Plovers تو در تو در اینجا در این سال برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی" گفت: آدم DiNuovo, Audubon فلوریدا ساحلی پرنده زیست شناس در لی و ذغال سنگ. "به نظر می رسد پرندگان در زمان استفاده از ساحل تعطیلی زودتر این فصل است."

رایج دیگر خط ساحلی تودرتو پرندگان موجود در جنوب غربی فلوریدا عبارتند از: سیاه و سفید کفگیر آمریکا oystercatcher و willet.

بیشتر به سمت جنوب در نزدیکی جزیره مارکو shorebirds هستند تودرتو در امتداد نوار ساحلی است که تا حد زیادی توسعه نیافته و دست نخورده است.

فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون نظارت shorebird تودرتو فعالیت در سراسر کشور و توصیه عمومی به اقدامات احتیاطی ویژه هنگامی که آنها رویکرد لانه جوجه و مستعمرات.

"یکی از دلایل اصلی ما از مردم برای حفظ فاصله خود را به آنها را به پرواز کردن است چون در وسط روز داغتر از روز مادر می تواند به دور از تخم یا جوجه و دیگر او را دور بیشتر در معرض خطر هستند" گفت: Ricardo زامبرانو بخشی از FWC را shorebird نظارت بر برنامه است.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: آب و انتقال به عنوان فصل بارانی در جنوب غربی فلوریدا

برخی از پرندگان آغاز شده تودرتو در اوایل مارس و تودرتو فصل حتی آغاز شده است برای برخی از گونه ها.

"به دنبال خواهد رنگارنگ و تهدید سیاه کفگیر در این زمینه گفت:" براد کرنل با Audubon.

دولت قوانین می گویند شما باید به دور از لانه که همچنین بر روی miami gardens, انتهای شمالی بنیتا ساحل این جزیره مارکو منطقه و دیگر نسبتا توسعه نیافته سواحل.

"اصلی خود را دفاع استتار و آنها را اغلب اجرا از لانه خود را امتحان کنید و در قرعه کشی شکارچیان دور از تخم مرغ و یا جوجه ها گفت:" شیا آرمسترانگ با FWC را خط ساحلی تودرتو پرنده برنامه. "گاهی اوقات آنها را 'شهر فرنگ' به برقراری ارتباط با جوجه های خود را. آن را خوب است برای نگه داشتن گوش کردن به این صدا."

اتصال با این خبرنگار: @ChadGillisNP در توییتر.

ما پوشش: ارتش سپاه معکوس تصمیم گیری در اکتشاف نفت در کیپرس ملی حفظ

بیشتر: عمومی می گوید دولت به کم کردن سرعت در بحث تلفات جادهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب