توسط Alisha

وجود دارد در حال حاضر چهار عمده جهت یابی شبکه. امریکا , GPS, GLONASS روسیه اتحادیه اروپا را گالیله و در حال حاضر Beidou که خود می رسد عملیاتی در مدار به عنوان امروز است.

Beidou گرفته شده از دو دهه برای تکمیل و آخرین آن ماهواره راه اندازی شد در 22 ژوئن. چین هوافضا شرکت علم و صنعت منتشر شد بیانیه ای در 30 ژوئن که ماهواره ناوبری پردازنده و اینتر-ماهواره ای کامپیوتر و سیستم های دیگر در حال کار به طور معمول. به طور کامل عملیاتی Beidou سیستم متشکل از 24 ماهواره در متوسط مدار زمین زودتر طرح اول شامل در مجموع از 35 ماهواره.

Follow us on Facebook برای به روز رسانی بیشتر از ما!!

Beidou چین را جایگزین سیستم ناوبری GPS. این نام پس از کلمه چینی برای دب اکبر صورت فلکی. امروز امریکا GPS استفاده می شود برای همه چیز از ناوبری شخصی برای ردیابی هواپیماها و کشتی های کانتینر همه ترجیح میدهد با استفاده از GPS. این Beidou, ناوبری, شبکه توضیح داده شد به عنوان متعلق “به تمام جهان و تمام بشریت” توسط چین است. اما در آن است ؟

جدا از مقاصد نظامی چین همچنین هل Beidou برای استفاده غیرنظامی. Pixabay

گفته شده است که چین فشار برای Beidou بود چرا که می خواست آن را به کاهش وابستگی به GPS به خصوص برای مقاصد نظامی. آن را خطرناک می شود زمانی که شما با استفاده از یک دشمن ملت سیستم ناوبری در حالی که در جنگ. آنها به راحتی می تواند تحریف سیستم شما. چین خود سیستم ناوبری به ارمغان می آورد آنها را خیلی بیشتر مزیت نظامی و یقین است.

همچنین بخوانید: Black Lives Matter: A یادآوری است که جهان نیاز دارد

جدا از مقاصد نظامی چین همچنین هل Beidou برای استفاده غیرنظامی. آن است که بسیار ممکن است آن را دریافت پاسخ های یکسان به عنوان آن را به 5G فن آوری است. مردم نمی خواهد قادر به تشخیص آن خطرات و سوء ظن مانند آنها که هواوی یک شرکت مستقر در چین شروع به ارائه خدمات 5G.

اما کشورهای دوستانه با چین مانند پاکستان اعطا شده است دسترسی داشته باشید. این می تواند دیده می شود در کشورهای دیگر احتمالا کشورهای آسیایی که توافق کرده اند که به چین کمربند و یک جاده ابتکار.

هند و ژاپن نیز از سیستم های ناوبری اما آنها در عمل بسیار کوچکتر اساس.

فضای خودکفایی در اولویت چین ساخته شده در چین ابتکار که پکن با هدف دستیابی به سال 2025. آن را نیز با هدف تکمیل خود ایستگاه فضایی تا سال 2022 و در راه خود را به تبدیل شدن به یک “فاصله قدرت” تا سال 2030.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو