بیکر: فراموش نکنید که در مورد گرفتن کوتاه کردن مو در آرایشگاه و یا سالن در هر زمان به زودی

رژیم صهیونیستی. بیکر کاهش یافته است می گویند امروز که آیا او در نظر خواهد ساخت آرایشگاه و سالن مو "ضروری" خدما

توسط ABDOOSNEWS در 3 اردیبهشت 1399

رژیم صهیونیستی. بیکر کاهش یافته است می گویند امروز که آیا او در نظر خواهد ساخت آرایشگاه و سالن مو "ضروری" خدمات - از آنجا که او گفت: از آن زمان شروع به فکر کردن در مورد ایجاد "قوانین از جاده" که اجازه خواهد داد که چنین مکان هایی به دوباره باز اگر آنها را به مراحل خاص.

اما فقط آنچه در آن مرحله خواهد بود را به یک تحقیق عمیق است که او است رفتن به دریافت کنید تا بعد از ماساچوست "می شود بیش از قوز کردن" از زمان Covid-19 خروش او گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی.

بیکر گفت: مقامات وزارت امور خارجه به احتمال زیاد یک نگاهی از نزدیک در چگونه کشورهای دیگر اجازه کسب و کار خاص را دوباره باز بر اساس اقدامات منحصر به فرد برای کسانی که کسب و کار هنگامی که آن را به نظر می رسد Massachusetts در واقع بدست گذشته اوج Covid. اما او دوباره گفت: ما در آن نقطه است. اما در حالی که او گفت: از آن زمان به فراتر از دودویی ضروری/غیر ضروری دوگانگی او کاهش یافته است می گویند که آیا او خواهد شد ادامه ممنوعیت "غیر ضروری" کسب و کار در گذشته زمان ممکن 4 تاریخ.

یک خبرنگار پرسید: اگر رژیم صهیونیستی است. Sununu در نیوهمپشایر اجازه می دهد تا آرایشگاه دوباره باز ؟ ما باید نگرانی در مورد ساکنان ماساچوست رانندگی به نیوهمپشایر برای کوتاه کردن مو ؟

بیکر گفت که او تا به حال یک کنفرانس تلفنی با پنج دیگر انگلستان فرمانداران دیروز. آنها تمام تلاش برای هماهنگ کردن تلاش های دولت در یک نقطه متفاوت در این بیماری همه گیر است. گفت: "امیدوارم که NH طول می کشد همسایه دولت شرایط را در نظر میگیرد. او گفت که او نمی داند آنچه که او می خواهم انجام اگر بیش از موهای خلیج Staters شروع گرفتگی 93 به خودرا برای امتحان اماده به نیوهمپشایر مو ،

همچنین امروز بیکر اعلام کرد که دولت در حال کار با تلاش تشخیص و تعدادی از مراکز بهداشتی و درمانی از جمله چند در بوستون به افزایش میزان Covid-19 تست انجام می دهند. مانی لپس از شرق بوستون محله مرکز بهداشت گفت: حرکت به شما اجازه خود را در مرکز انجام 500 تست در روز است. بیکر اضافه شده است که مراکز بهداشتی و درمانی نیز در حال امضا برای دولت تماس-ردیابی برنامه که در آن افرادی که تا به حال تماس با یک تایید Covid-19 case نامیده خواهد شد و توصیه می شود چه باید بکنید.

سلامت و خدمات انسانی وزیر Marylou Sudders توضیح داد که چرا دولت بود دیدن مسائل با تست کیت دولت فرستاده بود به بسیاری از خانه های پرستاری: معلوم می شود در آن طول می کشد یک مهارت خاص به چوب یک سواب تا یک فرد بینی. او گفت: دولت در حال حاضر با تکیه بر یک موبایل گارد ملی تست واحد است که آموزش در آن به انجام بسیاری پرستاری-خانه تست.

او افزود که یکی از دلایل ممکن برای ماساچوست خانه های سالمندان گرفتن مخفی خیلی سخت است که بسیاری از ما پرستاری در خانه, مسن, چشم پوشی کرده اند که به آنها اجازه نگه داشتن دو ساکنان در اتاق. بیکر گفت: برخی از سخت ترین آمار خانه های پرستاری شده اند برخی از بهترین اجرا تا بدانند دقیقا چه اتفاقی افتاده است نیاز جدی و تحلیل داده ها.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im
آخرین مطالب