باچان Sr. در Covid را تاثیر بر سلامت روان

Megastar آمیتا باچان که در حال حاضر به دنبال Covid-19 درمان در Nanavati بیمارستان در بمبئی افتتاح شد تا در هشد

توسط ABDOOSNEWS در 6 مرداد 1399

Megastar آمیتا باچان که در حال حاضر به دنبال Covid-19 درمان در Nanavati بیمارستان در بمبئی افتتاح شد تا در هشدار دهنده در اثر این ویروس کشنده در سلامت روانی بیماران است.

به وبلاگ خود بزرگ B به قلم یک یادداشت طولانی و گفت: "در تاریکی شب و لرز از اتاق سرد من بخوان... چشم بسته در تلاش خواب... وجود دارد هیچ کس در مورد و یا در اطراف... و آزادی قادر به انجام این کار خواهد شد گسترش و من می دانم که اگر در اراده خداوند متعال وجود دارد آزادی است. این مواظبت در مرحلهء نقاهت تا به حال شده تصمیم گیری و با ارزش ترین زمان بهبودی بعد از حادثه حرفه ای پزشکی doctoring در زندگی بیمار."

Follow us on Instagram برای دریافت به روز رسانی منظم از ما!!

"...وجود دارد یک نکته مهم که به نظر می رسد بی اهمیت اما این یک عامل است و... این شرایط روانی و اثرات این بیماری... بالینی, پزشکی همه شناخته شده است به طور موثر و در عین حال بسیار کمی شناخته شده است که باقی می ماند پنهان در نهان و قابل رویت نیست... مسائل مربوط به ذهن اغلب نه. وضعیت روانی جرقه از واقعیت تلخ است که Covid-19 بیمار را در بیمارستان بستری انزوا می شود هرگز به دیدن انسان دیگر و... برای هفته."

او به اشتراک گذاشته چگونه او قادر به ارتباط برقرار کردن بسیار با پزشکان با توجه به ترس از آلودگی.

"وجود دارد پرستاران و پزشکان در سفر و مراقبت های پزشکی... اما آنها همیشه به نظر می رسد در PPE واحد... شما هرگز می دانم که آنها چه هستند و ویژگی های آنها, عبارات چرا که آنها برای همیشه در این واحد برای حفاظت... همه موجودات سفید در مورد... تقریبا رباتیک در حضور آنها... آنها ارائه آنچه که تجویز می شوند و ترک... ترک به دلیل اقامت طولانی تر است ترس از آلودگی" باچان گفت.

Amitabh Bachchan
آمیتا باچان مشترک چگونه او قادر به ارتباط برقرار کردن بسیار با پزشکان با توجه به ترس از آلودگی. Wikimedia Commons

"دکتر که تحت راهنمایی مراقبت و نقشه برداری ها و گزارش ها توسط اداره هرگز می آید در نزدیکی شما به دست از اطمینان... شخصی جزئیات درمان در مجاورت نزدیک از اطمینان... آنها در ارتباط خودرو از زمان صورت... این بهترین شرایط... اما آن است که هنوز هم غیر شخصی آن جسمی ممکن است در غیر این صورت... ما در این درمان از راه دور... آیا این یک اثر روانی ذهنی روانشناسان می گویند آن را... بیماران پس از انتشار در حال خو... آنها با توجه به مشورت با حرفه ای ذهن talkers... آنها می ترسند در صورت ترس یا دلهره از درمان متفاوت... به عنوان یک درمان است که انجام این بیماری ... منفور سندرم... رانندگی آنها را به عمیق تر افسردگی و تنهایی است که آنها فقط از" ب بزرگ اضافه شده است.

77-در سال بازیگر همچنین تغییرات اجرا شده در بخش پزشکی جهان در میان مداوم شیوع کروناویروس.

همچنین بخوانید: 5 نرم افزار دوستیابی که در حال تغییر دوستیابی آنلاین صحنه

"و حتی اگر این بیماری ممکن است در سمت چپ سیستم مورد از کم تب به دنبال برای 3-4 هفته است که هرگز نگذاشته. بلند و کوتاه از آن است که این جهان یافت نمی شود یک ادم روش در بیماری... در هر مورد متفاوت است... هر روز یک نشانه جدید تحت نظارت و تحقیقات..."

"هرگز قبل از این عرصه پزشکی شده است به طوری معلول... نه فقط یک یا دو منطقه... کل جهان است. آزمون و خطا بودند هرگز در چنین تقاضا از اکنون" ب بزرگ به این نتیجه رسیدند.

Abhishek Bachchan, Aishwarya Rai Bachchan و دختر Aaradhya نیز در حال حاضر در بیمارستان بستری با عفونت کروناویروس. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب