نوزاد مراقبت از پوست نکات هر مادر باید به دنبال در موسمی

یکs موسمی به ارمغان می آورد درجه حرارت و رطوبت است که می تواند منجر به برخی از پوست-مسائل مرتبط در نوزادان مان

توسط ABDOOSNEWS در 9 مرداد 1399

یکs موسمی به ارمغان می آورد درجه حرارت و رطوبت است که می تواند منجر به برخی از پوست-مسائل مرتبط در نوزادان مانند بثورات خارش پوست سر آیورودا متخصص به اشتراک گذاشته شده نکات کلیدی برای نوزاد, مراقبت از پوست در این فصل باران های موسمی.

به گفته این کارشناس با تغییر فصل بهتر است آن را تغییر دهید کودک شما مراقبت معمول شامل فصل-دوستانه محصولات.

نوزادان دارای پوست بسیار حساس و این باعث می شود آن را مهم به مراقبت بیشتری از پوست خود را با اطمینان از آن است که moisturised و تغذیه.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

"پس از باران های موسمی محصولات مراقبت از پوست معمول برای یک کمی خود را می تواند کمک به مقابله با نگرانی پوست مناسب از پوشک بثورات به cradle cap و خارش پوست سر," گفت: دکتر Prathibha Babshet آیورودا کارشناس R&D هیمالیا مواد مخدر شرکت می باشد.

"مناسب موسمی سر-به-محصولات مراقبت از پوست پاشنه معمول با استفاده از امن و آرام محصولات کمک خواهد کرد که مقابله با شما مشترک نگرانی پوست در فصل" Babshet اضافه شده است.

Tips for monsoon skin care for babies every mother should follow
انتخاب لباس مناسب در طول موسمی. Pixabay

به گفته این متخصص, مراقبت از پوست نکاتی برای موسمی که هر مادر باید ها: روزانه, داخل حمام, مراقبت از مو برای مقابله با خارش پوست سر, کلاه گهواره نگه داشتن پوست خشک بعد از حمام جلوگیری از بثورات پوشک و انتخاب مناسب موسمی لباس.

"در طول حمام روزانه انتخاب ملایم صابون غنی شده با روغن زیتون و بادام. روغن بادام کمک می کند تا مرطوب پوست نوزاد و روغن زیتون کمک می کند تا برای تغذیه و محافظت از پوست در برابر خشکی" Babshet توصیه می شود.

"نگاهی به مسیر گیاهی برای کودک شما مراقبت از مو با استفاده از شامپو بچه ملایم با رایحه گیاهان مانند ترش و نخود به عنوان ترش کمک می کند تا مرطوب و وضعیت مو و نخود کمک می کند تا تغذیه مو," او اضافه شده است.

این کارشناس همچنین تاکید کرد که نگه داشتن پوست خشک نوزادان پس از حمام.

"پس از حمام به آرامی مواد خشک به خصوص در مناطق با چین های پوستی مانند گونه ها و گردن و چانه و زانو," او گفت:.

Tips for monsoon skin care for babies every mother should follow
نگه داشتن پوست خشک نوزادان پس از حمام. Pixabay

با توجه به Babshet پوشک بثورات ناشی از رطوبت از پوشک. بهترین راه برای جلوگیری از پوشک بثورات جلدی است که با استفاده از بثورات پوشک کرم حاوی Yashoda Bhasma و روغن بادام.

همچنین بخوانید: پوشیدن نجس ماسک خطرناک تر است

"همچنین لباس نوزاد خود را به طور کامل و نور و لباس و ترجیحا ساخته شده از پارچه های پنبه ای. جلوگیری از overdressing نگران است نوزاد خود را; در عوض, نگه, نور, ژاکت یا پتو نازک دستی هنگامی که آن را سرد می شود," او اضافه شده است.

در علاوه بر این به پیروی از این راهنمایی ساده نگه داشتن محیط زیست پاک, آن را به عنوان کمک به محافظت از کودک خود را از پشه و نیش حشرات. استفاده از پشه بند و اطمینان از وجود آب راکد در اطراف خانه. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب