Ayushmann, در شخصیت او نقش

Ayushmann, روش نیست بازیگر و دوست ندارد به شخصیت او در بازگشت به خانه. این بازیگر می گوید: او دوست دارد به کشف

توسط ABDOOSNEWS در 6 مرداد 1399

Ayushmann, روش نیست بازیگر و دوست ندارد به شخصیت او در بازگشت به خانه. این بازیگر می گوید: او دوست دارد به کشف چیزهای جدید بدون فشارها بر روی خود است.

Ayushmann سوار بر بالیوود سفر با offbeat, نقش در حال رفتن به تبدیل شدن به یک پسر پوستر غیر متعارف فیلم و موسیقی غیر متعارف ترین ضربه ماشین.

دنبال کنید با ما در توییتر به نگه دارید گرفتن اخبار جالب روز رسانی!!

زمانی که بازیگر وارد Hindi فیلم با Shoojit Sircar را "Vicky Donor" در سال 2012 او فورا برنده قلب خود را با جذابیت و شوخ صفحه نمایش با حضور. او شده است بخشی از داستان در مورد معایب و نواقص و تحویل back-to-back بازدید در حالی که نشان دادن خاموش خود را تطبیق پذیری به عنوان یک بازیگر.

پرسید: اگر شخصیت خود را با او بماند پس از کار Ayushmann گفت که او می تواند "روشن و خاموش" را با سهولت.

"من یک روش بازیگر. من سوئیچ روشن و خاموش کردن به راحتی. بنابراین من هرگز شخصیت های من بازگشت به خانه" Ayushmann گفت: سرپرستان.

"به تکامل بیشتر به عنوان یک فرد, من فقط نیاز به حرکت و کشف چیزهای جدید و چیزهای جدید یاد بگیرند. البته وجود دارد برخی از فیلم هایی مانند "ماده 15' یا 'AndhaDhun'. برای AndhaDhun' من شروع به گرفتن درس پیانو بود که یک تحول برای من. برای مقاله '15' من آگاه از نظام کاست در هند. به طوری که یک نوع از یادگیری برای من. در 'Gulabo Sitabo' بیش از شخصیت آن تجربه یادگیری با آقای آمیتا باچان و Shoojit Sircar," او اضافه شده است.

او ممکن است تبلیغ به بالیوود رسید اما او پس از گرفتن فشار از انتظارات است.

Ayushmann Khurana
"من یک روش بازیگر. من سوئیچ روشن و خاموش کردن به راحتی. بنابراین من هرگز شخصیت های من بازگشت به خانه" Ayushmann گفت. Wikimedia Commons

"فشار همیشه وجود دارد اما در همان زمان, من لذت بردن از هر آنچه که من بخشی از. من واقعا لذت بردن از این روند و من نمی قرار داده و فشارها بر خودم. من لازم نیست برای تغییر خودم با هر فیلم است. به من گفت من می توانم صبر کنید برای حق اسکریپت برای آن گفت:" این بازیگر که شروع به سفر خود را بر روی صفحه نمایش کوچک است.

"تنها فشار تان شدیدا کردن محتوای بزرگ," او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: تابو بودن موضوع مورد بحث در رسانه های اجتماعی این است که یک گام به جلو می گوید: Divya Dutta

Ayushmann اخیرا دیده می شود در آمیتا باچان co-starrer "Gulabo Sitabo". این Shoojit Sircar کارگردان که برنامه ریزی شده بود به اکران برای اولین بار در آمازون نخست تصویری در ماه ژوئن به عنوان سالن سینما باقی می ماند بسته میان مداوم Covid-19 بیماری همه گیر.

"بزرگترین چالش شد و به صورت افسانه (آمیتا باچان). آن را بسیار چالش داخلی جدا از این که چالش های خارجی بود و گرما" گفت: بازیگر نقش اول مرد در حالی که به دنبال در ساخت فیلم است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن